Slepeni apprecējušies Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa. SLEPENI FOTO

No laulības ar bijušo sievu Antru Hosamam ir divas meitas, bet 39 gadus vecajai Lindai no iepriekšējām attiecībām ir jau pilngadību sasniedzis dēls Artūrs.
Publicēts: 13.08.2019, Komentāri: 12
2019.gada 10. augustā, gredzenus mijuši gastroenterologs Hosams Abu Meri un viņa mīļotā sieviete, Latvijas Televīzijas raidījuma "Rīta Panorāma" diktore, kādreizējā žurnāla Playboy žurnāliste Linda Krūmiņa. Par šo faktu ziņo slavenību žurnāls Privātā Dzīve. FOTOGALERIJĀ PĀRIS BILDES NO KĀZĀM. Fotogrāfijas nudien ir skopas, bet vismaz kāzu kleita ir redzama. Foto: Facebook.com, Santa.lv, no personīgā arhīva un interneta.

Laulības notikušas Mālpils muižas parkā. Šo dārzu Hosams Abu Meri nodēvējis par vienu no skaistākajām un romantiskākajām vietām Latvijā. Kāzu ceremonija esot notikusi tikai tuvāko ģimenes locekļu un draugu lokā. Kopā piedalījušās 50 personas.

Linda Krūmiņa pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Lindu Abu Meri.

Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa uzsāka attiecības 2017. gada nogalē. Šī ir Abu Meri trešā laulība, bet Krūmiņai pirmā. Hosamam 20. augustā aprit 45 gadi, bet Linda Krūmiņa ir 39 gadus veca.

No laulības ar bijušo sievu Antru Hosamam ir divas meitas, bet Lindai no iepriekšējām attiecībām ir jau pilngadību sasniedzis dēls Artūrs.

No sirds sveicam jauno pāri! Bilžu galerijā Lindas dzīves mirkļi.

Uzziņai no 2018.gada 21.marta:

Saeimas deputāts un ārsts Hosams Abu Meri pēc šķiršanās no bijušās iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces ir atradis jaunu mīļoto. Un jāteic arī stipri jaunāku - TV zvaigznei Lindai Krūmiņai ir 38 gadi, bet ekspolitiķei Lindai Mūrniecei 48 gadi. Pašam Hosamam šogad vasarā paliks 44 gadi.

Žurnāls Privātā Dzīve vēsta, ka politiķis pašlaik ir romantiskās atiecībās Latvijas Televīzijas raidījuma Rīta Panorāma vadītāju, kādreizējo žurnāla 'Playboy Latvija' žurnālisti Lindu Krūmiņu. Mīlestība starp abiem uzplaiksnījusi pērn novembrī.

"Par savu privāto dzīvi stāstu nelabprāt, taču, tā kā cilvēki mūs ir pamanījuši, varu pateikt — jā, es satiekos ar Lindu jau aptuveni divus trīs mēnešus," sarunā ar žurnālistiem apstiprinājis Abu Meri. Viņš būtu gatavs laulāties jau trešo reizi. Savukārt Krūmiņa žurnālam atklājusi, ka viņi esot iepazinušies arī ar abu bērniem un apsverot iespēju sākt dzīvot kopā.

Jau vēstījām: Hosams Abu Meri un bijusī Iekšlietu ministre Linda Mūrniece par šķiršanos publiski paziņoja 2017. gada 10. jūnijā sociālajā tīklā Facebook.

"Šī ir vieta, kur vairākus gadus esam dalījušies ar priecīgām ziņām, smaidīgām bildēm un stāstījuši par to, kā mums iet. Katram atsevišķi un abiem kopā. Vienmēr esam saņēmuši atbalstu. Arī šodien atbalsts mums nepieciešams. Mūsu skrejošās dzīves un straujās karjeras atstājušas pēdas mūsu ikdienā. Tieši ikdienas sīkumi ir tie, kas nogalina mīļumu. Lai tie nenogalinātu arī mūsu mīlestību, esam nolēmuši būt divi atsevišķi cilvēki, ne ģimene ar vienu uzvārdu. Tomēr mēs vienmēr būsim viens otram, lai rūpētos, palīdzētu un atbalstītu."


Oficiāli Hosams ar Lindu Mūrnieci izšķīrās 2017.gada 14. jūnijā.

LASIET VĒL: Linda Mūrniece dusmīga par bijušā jauno mīlu: Kas tad šai Lindai liek domāt, ka kļuvusi par Hosama īsto?


Šķiršanās iemesls: Hosama Abu Meri mīļākā esot bijusi Liene Skulme


Svešu meiteņu bildes apakšveļā mūsu kopējā planšetē! Linda Mūrniece nāk klajā par Hosama Abu Meri neuzticību un krāpšanu

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Janīna 17.08.2019 19:16
Vēlu laimi.Lai nu būtu Hosemam šī pēdējā laulība bet neticas jo tie kuri ir iesākuši mainīt sievietes tas niķis nepāriet,Manam bijušajam vīram biju pirmā mīlestība ,bet tagad viņam ir jau sestā sieva,tāpēc es tādiem staigātājiem un gultu mainītājiem neticu.Tāpat arī Kivičs.Kādreiz patika be tagad nepatīkami skatīties uz viņa izdarībām.
Lai man piedod tie kas domā savādāk.
1 0 atbildēt
Zigrīda Beķere 17.08.2019 17:31
Vai patiesi tas ir tik noziimiigs notikums...
0 0 atbildēt
Mārīte Redņova 15.08.2019 21:18
Kurā brīdī slepeni, ja nez cik ilgu laiku atpakaļ par to tik plaši runāja!? Var novēlēt, lai šī ģimene būtu laimīga!
0 2 atbildēt
lasīt nemāki? > Mārīte Redņova 15.08.2019 21:19
kāzu fotomirkļi slepeni
2 1 atbildēt
kira 15.08.2019 20:00
tāds tādu atrod. Otrai Lindai sāp
2 0 atbildēt
:)) > kira 15.08.2019 21:19
tad jau otra Linda savas sāpes varēja paredžet ātrāk un nepieļaut veča pa kreisi laišanu
2 1 atbildēt
Skuķis > kira 17.08.2019 17:32
tad kur otrā Linda bija, ja neredzēja, ka pašas vīrs nav laimīgs un nav harmonijā?
1 1 atbildēt
ohohoo 15.08.2019 16:44
Slepeni apprecējušies?Tak jau kādu pusgadu vismaz visās iespējamās vietās bija reklāmas par gaidāmajām kāzām.Turklāt katrs solis pirms kāzām tika publicēts un izrādīts bildēs.Šis portāls laikam ir bijis pusgadu garā dekrēta atvaļinājumā,ja var uzrakstīt tādu murgu-kā slepeni apprecējušies.Lai Linda uzmanās,ka kāda skulmveidīga neizjauc arī šo savienību.Hosams tāpat kā kivičs nespēj ilgstoši būt kopā ar vienu sievieti,vienīgais ka ir inteliģentāks un nav tāds idiots ,ka kivičs.
1 3 atbildēt
x > ohohoo 15.08.2019 21:17
tak izlasi rakstu - bildes no kāzām noslepenotas
2 1 atbildēt
ohohoo > x 16.08.2019 07:27
Rakstus nelasu nevienu,tam nav tik daudz laika-pietiek,ja izlasa virsrakstus un komentārus.Ar to pilnīgi pietiek.
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV