14 gadus jaunāks vīrs. 49 gadu vecumā izjukusi pazīstamās kantri mūziķes Linitas Mediņas laulība

PĀRA FOTO.
Publicēts: 21.08.2019, Komentāri: 2
Pēc 12 gadu laulības izjukusi Latvijas šlāger-kantri dziedātājas Linitas Mediņas un par viņu 14 gadus jaunākā vīra Ulda laulība. Žurnālam Ieva viņa atzinusies, kas noticis abu starpā. Laulāto dzīvesbiedru šķiršanās bijusi mierīga un pie vainas nav neviena trešā persona. Linitai Mediņai ir 49 gadi - viņas vīrs fotogalerijā pēdējos divos foto.

"Man šķiet, ka mums šis lēmums atnāca maksimāli godīgā ceļā. Varējām jau turpināt dzīvot tālāk un mēģināt apklusināt iekšējo balsi, kas teica: kaut kas nav labi – vai tiešām tāda ir tā patiesā mīlestība? Kaut kas ir beidzies.

Ikdienā mēs varam būt laba komanda, uz Uldi varu paļauties. Man arī nav vajadzīgi tauriņi vēderā, neuzskatu, ka mīlestība ir tauriņi vēderā, – manuprāt, tā ir miera un harmonijas izjūta, kad otrs saprot manu iekšējo būtību, to, kas notiek manā dvēselē. Un, ja es jūtos nesaprasta un ne īsti laimīga, vīrietis to jūt, un viņam šķiet: ja es nevaru darīt sievieti laimīgu, tad kam tas viss vispār vajadzīgs? Es nekad neteikšu nevienu sliktu vārdu par Uldi. Viņš ir labs! Nu man atkal jāapraudas... Vienkārši starp mums vairs nav sapratnes..."


Mediņa teic, ka abi ar Uldi šķīrušies un mēģinājuši salabt jau gadu, taču glābt attiecības tā arī nav izdevies. Vairāk lasiet žurnālā IEVA.

Raksta titulbilde no Facebook.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Mārtiņš 28.08.2019 23:15
Man ir 39. Esu gatavs!
1 0 atbildēt
ja šāda publicitāte presē 27.08.2019 22:26
un tagad vajag vēl jaunāku....
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV