Mums Tevis pietrūkst... Skaistā jaunā māmiņa Sana Timma emocionāli par vīra krāpšanu ar Krievijas šovzvaigzni Annu Sedokovu

Sana Timma: "Priecīgu Tēva dienu! Mazajam tevis pietrūkst."
Publicēts: 08.09.2019, Komentāri: 4
Ar emocionālu sveicienu Tēva dienā dalījusies latviešu basketbolista Jāņa Timmas bērna māte Sana, ar kuru, pēc basketbolista teiktā, sportists ir pašķīries.

Sociālajos tīklos Sana publiskojusi foto no 24. jūlija, kurā redzams Jānis Timma kopā ar dēliņu Kristianu. Sana raksta: "Priecīgu Tēva dienu! Viņam tevis pietrūkst." - FOTOGALERIJĀ 5. BILDE
"Pirms pusgada tu sāki mani krāpt." Timmas sieva nu jau izdzēstā ierakstā velta vīram arī ļoti skarbus vārdus.

2019.gada 5. septembrī latviešu basketbolists, Maskavas apgabala "Himki" spēlētājs Jānis Timma publiski paziņoja, ka pirms pusgada pašķīries no sievas, dēla Kristiana mammas Sanas Timmas. Apbēdinātā jaunā māmiņa nu jau izdzēstā ierakstā apstiprinājusi baumas, ka vīrs viņu krāpis ar citu sievieti. SKAISTULES SANAS DZĪVES MIRKĻI GALERIJĀ.

Sana Instagramā rakstījusi: "No sava vīra tikko uzzināju, ka pirms gada mēs esam pašķīrušies. Tiešām? Es to nezināju, bet zinu to, ka pirms pusgada tu sāki mani krāpt. Un tad, vasarā, tu man sacīji, ka gribi glābt ģimeni. Hmm, interesantas ziņas.

Un rūpēties tev nozīmē nobloķēt tava dēla mātes kredītkartes, lai viņai nebūtu naudas un pateikt viņai, ka tavam svarīgākajam cilvēkam, dēlam, vajag izvākties no dzīvokļa un dzīvot uz ielas, vai arī parakstīt papīrus, lai būtu brīvs vīrietis ar savu jauno lēdiju, kura saka, ka netiekas ar precētiem vīriešiem."

"Kāpēc tu to dari? Vai tā ku**, kurai ir trīs bērni no trim dažādiem vīriešiem, ir tā vērta? Un vai zināji, ka neesi viņai vienīgais vīrietis šobrīd? TU AIZGĀJI PAR TĀLU," tā publiski saka Sana Timma.


Jānis Timma ar Sanu mija gredzenus 2016. gadā Bahamu salās. Pērn pāris kļuva par vecākiem dēlam Kristianam.


Tagad apstiprinājušās izskanējušās baumas, ka Timma uzsācis mīlas romānu ar dziedātāju, grupas "VIA Gra" bijušo dalībnieci un aktrisi Annu Sedokovu, kurai ir trīs bērni no dažādiem vīriešiem - Monika, Gektors un Alīna.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Sminkis 14.09.2019 16:27
Sedokova toch labàka
2 0 atbildēt
Reality 13.09.2019 15:59
Slavenibas bez slavenibam nevar, dabiski ka Sana pret Sedokovu ir nule
3 1 atbildēt
Igor 09.09.2019 16:12
Krasava!
2 0 atbildēt
mja 09.09.2019 16:02
Vot mērglis!
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV