Policija un radinieki meklē Kiviča zvērīgās rīcības aculieciniekus. Skulme publiski piekauta divas reizes pāris dienu laikā

Kivičs vs Skulme. Latvijā radies prātam neaptverams meksikāņu seriāls.
Publicēts: 22.09.2019, Komentāri: 22

No Kiviča publicētā ieraksta sociālajos tīklos saprotams, ka mīlnieki sastrīdējušies atkārtoti - 2019.gada 20. septembrī, - Rīgā pie Nacionālā teātra, vēsta portāls Tvnet.

"Liene esot klosterī Liepājā, uz kurieni viņu ir aizvedis kaut kāds brālēns Dzintars (kuru es nekad neesmu ne redzējis, ne dzirdējis) no Carnikavas, kuru viņa ir nejauši satikusi 15 minūtes pēc mūsu strīda. F***. Un man tam ir jātic. Pateikšu godīgi - braucējs es neesmu. Ja kāds var aizvest uz Liepāju no rīta un palīdzēt to visu saglābt, parādā nepalikšu. Pirmo reizi mēs neesam kopā divas naktis pēc kārtas. Es jūtos drausmīgi. Es zinu, ka tas ir vājums, bet es viņu ļoti, ļoti mīlu," sociālajos tīklos pavēstījis Kivičs.

Savukārt portāls Jauns.lv ziņo, ka sazinoties ar Lienes Skulmes tuviniekiem noskaidrots, ka “Andris Lieni zvērīgi piekāvis”, turklāt divas dienas pēc kārtas – gan izklaides centrā Bowlero, gan nākamajā vakarā pie Nacionālā teātra.

Radinieki nav ar mieru atstāt Kiviču nesodītu par šīm zvērībām – viņi vērsušies Valsts policijā un snieguši palīdzīgu roku Lienei, lai viņa varētu atgūties fiziski un emocionāli. Tuvinieki saka, ka Kivičs abās minētajās vietās savu „mīļoto sievieti” piekāvis publiski, tāpēc notikušajam, protams, ir aculiecinieki, kas ļoti lūgti atsaukties uz epasta adresi [email protected].

PĀRĪŠA DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Ar Lieni Skulmi nevienam žurnālistam joprojām nav izdevies sazināties.

Pats Andris Kivičs savu alibi faktiski ir nodevis, jo ar rupjiem vārdiem pēc notikušā tika dalījies visai mīklainos tekstos: "Vislielākais p**ec dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena," ceturtdien rakstījis mūziķis. Ieraksts izsaucis milzu komentāru jūkli, - vai Kivičam apnikusi Liene un viņš atgriezīsies pie divu meitu mammas un sievas Madaras Kivičas. Šī ir jau neskaitāmā reize, kad Kivičs savas lietas un dzīvi risina ar fiziska pārspēka palīdzību, kas vienmēr dziedātāju novedis pie izgāšanās un apkaunojumiem.

LASIET ARĪ: Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Dana DOMBROVSKA atkal kaila (foto)

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Janīna 29.09.2019 04:05
citu neko nezin ko uzrakstīt,kā tikai par šo nenormālo,tāds nodzerts ģīmis,ka negribās ne skatīties
0 1 atbildēt
Ruta Andže {Vintere] 29.09.2019 04:03
Drīzāk jau Kiviča lielākais stulbums.
1 0 atbildēt
Sigurds Graudiņš 29.09.2019 04:03
Tas NEDER ... Cits variants ...2X2 + PVN !
1 0 atbildēt
IVARS BISNIEKS 28.09.2019 23:34
viņš taču debils tadam psihene vai cietuma vieta
Atbildēt
0 0 atbildēt
Kaspars Jelgavnieks 28.09.2019 23:29
nu pati tacu gribeja but atpazistama un lai par viniem runa un ko tad tagad kauc ka veca redele?priecajies esi taks topa!
0 0 atbildēt
Alīna Kalniņa 28.09.2019 23:27
Ceru,ka šai sievietei tā ir pagātne. Ir bīstami atrasties blakus agresīvi noskaņotam alkoholiķim,jo bez pudeles viņš reti redzams. Mīlestība ir akla,to zinām mēs,gandrīz,visi un tās dēļ paciešam daudz,bet vai tik daudz???Izsmieklu,sabiedrības nosodījumu,atsvešināšanos no saviem bērniem ???Pretīm saņemot sitienus....Lai Dievs dod Skulmei prātu !!!
1 0 atbildēt
Sarmite Nikitina 24.09.2019 20:29
Es nedomāju, ka runāt visu ko gribu nozīmē būt atklātam. It sevišķi kā to dara Andris. Noliek mūziķus, sportistus. It kā tikai un vienīgi viņš ir super. Kritiku nav spējīgs pieņemt. To ko runā viņš, tā ir atklātība, bet ko saka citi, skaudība. Gudri runā, kā vīrietim uzvesties gultā! Sanāk ka Latvijas vīrieši un puiši nezina kā jāuzvedas gultā? Un tā nav mīlestība, ja nepārtraukti to atkārto, patiesai un īstai mīlestībai nevajag vārdus. Viņai nevajag publicitāti! Mīlēt vajag klusi, nevis bāzt visiem acīs. Un lai kā dzīvē ir bijis, jāciena bijušās attiecības. Kā saka, ko sēsi to pļausi!
1 0 atbildēt
wtf notiek /? 23.09.2019 20:02
Likās tāds sakarīgs mūziķis
2 0 atbildēt
prosto urod 23.09.2019 20:01
cietums gaida to izdzimteni........
2 0 atbildēt
tauta 23.09.2019 19:47
Nelietis Andris Kivičs.
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV