Pēc piedzīvotās vardarbības MIS konkursu laureātes Lienes Skulmes seja sadragāta

Ēst viņa var tikai ar grūtībām. Seja sadragāta, viss ir šausmīgi slikti, stāsta tuvinieki.
Publicēts: 24.09.2019, Komentāri: 1
Sabiedrību pāršalkusī šokējošā ziņa, ka mūziķis Andris Kivičs fiziski iespaidojis Lieni Skulmi uzņēmusi apgriezienus. Pēc notikušā Lienes tuvinieki ņēmuši iniciatīvu savās rokās, lai palīdzētu kādreizējai skaistumkaralienei atgūties, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Lienes māsa Linda svētdienas pēcpusdienā žurnālistiem esot satraukti paziņojusi, ka nekādi komentāri netiks sniegti drošības apsvērumu dēļ. Vēl kāda Lienei pietuvināta persona žurnālam atklājusi, ka tiek darīts viss iespējamais, lai Lienei palīdzētu.

Gimenei pietuvinātais cilvēks apstiprinājis Kiviča noliegto: proti, Andris Lieni patiešām zvērīgi piekāvis divas dienas pēc kārtas. Pirmais incidents noticis Bowlero izklaides centrā, bet dienu vēlāk pie Latvijas Nacionālā teātra. Izklaides centrā Kivičs esot Skulmei iesitis pa galvu ar krēslu. Pēc incidenta slimnīcā Lienei uzliktas septiņas šuves.

"Lienei seja ir sadragāta un ēst viņa var tikai ar grūtībām. Viss ir šausmīgi slikti," saka pietuvinātā persona. Lienes radi nav gatavi atstāt Kiviču nesodītu, viņi vērsušies policijā. Tiek meklēti notikušā aculiecinieki.

Ar pašu Lieni sazināties neizdodas nevienam žurnālistam.

Kiviča īpatnējie domu graudi apskatāmi fotogalerijas sākumā.

Uzziņai:

Abu konflikts, Kivičaprāt, neesot nekas briesmīgs, kāpēc, lai Liene uz daudzām naktīm pazustu.


"Tad man pēkšņi zvana kaut kāds brālēns Dzintars, par ko es desmit mēnešu laikā vispār neesmu dzirdējis, kuru viņa nejauši satikusi kaut kādā Pārdaugavā, un viņš viņu ved pie sevis uz Carnikavu pa nakti. Vienīgais, ko es varu iedomāties, ka viņa kaut kur guļ zem kaut kādām zālēm," savu versiju par mīļotās pazušanu pauž mūziķis.

 "Es tagad visu laiku dzeru vīnu un aizmiegu, dzeru vīnu un aizmiegu..." tā Kivičs.

Sarunā ar Apollo.lv Kivičs vairākkārt uzsvēris, ka Lienei fiziski pāri darījis nav. "Uz Lienes meliem es jautāju - kad tas vienreiz beigsies?! Un es šķēlu pa tiem plastmasas krēsliem, kuri aizlidoja pa gaisu. Pēc tam aizgāju paēst. Bet tad viņa man zvanīja un teica, ka ir pārsitusi galvu, nokrītot pa kāpnēm. Un es momentā aizbraucu uz Stradiņiem un gaidīju viņu četras stundas, kamēr viņai veiks visas pārbaudes."

"Ja es iesistu Lienei, no viņas paliktu slapja vieta," savu alibi it kā stiprina mūziķis.

Kivičs neesot zvanījis Lienes ģimenei, jo Skulmes radinieki mūziķi ienīstot.

Pats Andris Kivičs savu alibi faktiski ir nodevis, jo ar rupjiem vārdiem pēc notikušā tika dalījies visai mīklainos tekstos: "Vislielākais p**ec dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena," ceturtdien rakstījis mūziķis. Ieraksts izsaucis milzu komentāru jūkli, - vai Kivičam apnikusi Liene un viņš atgriezīsies pie divu meitu mammas un sievas Madaras Kivičas. Šī ir jau neskaitāmā reize, kad Kivičs savas lietas un dzīvi risina ar fiziska pārspēka palīdzību, kas vienmēr dziedātāju novedis pie izgāšanās un apkaunojumiem.

LASIET ARĪ: Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Dana DOMBROVSKA atkal kaila (foto)

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

krutojs 25.09.2019 18:31
kā var būt tāds neģēlis?
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV