Mājoklis un vide. Krāšņa izstāde, mēbeļu un dizaina dienas Ķīpsalā jau šonedēļ

Ķīpsalā vienlaikus norisinās dizaina izstāde "Design Isle 2019" un mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde "Baltic Furniture 2019".
Publicēts: 16.10.2019, Komentāri: 0
Viss mājokļa un vides labiekārtošanai mēbeļu un dizaina dienās Ķīpsalā!

No 18. līdz 20. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā vienlaikus norisināsies dizaina izstāde "Design Isle 2019" un mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde "Baltic Furniture 2019". Tajās savas jaunākās kolekcijas, oriģinālus dizaina priekšmetus, mūsdienīgas mēbeles un daudz ko citu prezentēs dalībnieki ne tikai no Baltijas, bet arī citām Eiropas valstīm!


Atrodi savu dizaina pērli "Design Isle 2019"! Izstādē varēs aplūkot oriģinālus dizaina priekšmetus, tostarp gaismas ķermeņus, dekorus, apģērbus un aksesuārus. Ar interesantiem darbiem priecēs arī Latvijas labākie dizaineri, kas piedalās Latvijas Dizaineru savienības rīkotā konkursā "Latvijas Dizaineru savienības Balva 2019".

Atsvaidzini interjeru ar "Baltic Furniture 2019"! Te vienkopus pulcēsies uzņēmumi, kas piedāvās iepazīt jaunākās mājas un biroja mēbeļu kolekcijas, uzzināt tendences interjera pasaulē, kā arī aplūkot mūsdienīgus gaismas ķermeņus un citus objektus.

Izstādes "Design Isle 2019" un "Baltic Furniture 2019" Ķīpsalā pulcēs vēl nebijušu dalībnieku skaitu – vairāk nekā 300 dizainerus un uzņēmumus, kas apmeklētājus iedvesmos ar vismaz 50 zīmolu jaunāko mēbeļu un dizaina kolekcijām.

"Mēbeļu un dizaina dienās Ķīpsalā varēs atrast, izvēlēties un pasūtīt augstas kvalitātes dizaina preces par ļoti labām cenām. Tādas mēbeles un dizaina zīmolus lielveikalos neatradīsiet! Turklāt šogad dizaina izstāde pārsteigs ne tikai ar rekordlielu dalībnieku skaitu, kas sagādājuši milzum daudz jaunumu, bet arī ar nebijušu atmosfēru! Nāciet, baudiet un iedvesmojieties!" aicina "Design Isle" projekta vadītājs Mārtiņš Baltmanis.

·Dedzinātu dēļu kolekcija

·Ekskluzīvas koka izlietnes

·Pielāgojama vannasistabas produkcija

·Garākais ēdamgalds

·Guļamistabas mēbeļu pirmizrāde

·Modernas bērnu gultiņas

·Drosmīgas krāsas mēbeles

·Funkcionāli galdi ēdamistabai


Uzzini vairāk: www.mebelesundizains.lv

Darbalaiks:
18. un 19. oktobrī 10.00-18.00
20. oktobrī 10.00-17.00

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV