ATVADU FOTOGALERIJA: Latvija atvadās no izcilās TV personības Mārtiņa Ķibilda

Publicēts: 08.11.2019, Komentāri: 0
Piektdien, 8.novembrī, Torņkalna baznīcā notika atvadīšanās no tautā iemīļotā raidījumu veidotāja un ētera personības Mārtiņa Ķibilda. Uz piemiņas dievkalpojumu ieradās simtiem aizgājēja tuvinieki, draugi un kolēģi.

Jau vēstījām, ka 2019.gada 26. oktobrī 46 gadu vecumā pēkšņi mūžībā devās televīzijas personība un žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Par TV zvaigznes nāves iemeslu tika izvirzītas vairākas spekulācijas - saļimšana uz ielas, kā maldinoši vēstīja žurnāls Vakara Ziņas, izrādījās dezinformācija.

Pēcāk Mārtiņa ģimene sociālajos tīklos paziņoja oficiālo nāves iemeslu: "Autopsijas rezultāts ir īss un nepielūdzams: “Akūta koronārā sirds slimība. Mārtiņa sirds pārstāja pukstēt miegā Amsterdamas viesnīcā."
Ķibilds Latvijas Televīzijā veidojis un vadījis tādus raidījumus kā "Atslēgas", "Adreses" un "Kultūrdeva". Agrāk viņš bijis arī raidījuma "Gribi būt miljonārs?" vadītājs.Mārtiņa piemiņai atvadu fotogalerijā viņa dzīves mirkļi.Ķibilds bija arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs. Foto no atvadu ceremonijas šeit

Uzziņai Mārtiņa ģimenes oficiālais paziņojums:

"Mīļie Mārtiņa draugi!
Jau kopš neticamās sēru vēsts saņemšanas brīža viņa ģimene, kolēģi, tuvi un tāli draugi ir vēlējušies zināt Mārtiņa aiziešanas iemeslu.
Tagad tas ir oficiāli zināms.
Autopsijas rezultāts ir īss un nepielūdzams: “Akūta koronārā sirds slimība.”
Mārtiņa sirds pārstāja pukstēt miegā Amsterdamas viesnīcā.
Tagad viņš ir atgriezies Latvijā, lai dotos pēdējā gaitā no Torņakalna baznīcas.

Kā jau ziņots, atvadu dievkalpojums notiek piektdien 8. novembrī 11.00."
Šogad Mārtiņš Ķibilds bija uzsācis darbu LTV raidījuma “Kultūrdeva” komandā, kā arī turpināja veidot raidījumu “Adreses”.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Komentāri: 0
Foto: Māris Breida
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV