"Tā gribu dzīvot!" 35 gadu vecumā Madara Repše pēc 6 operācijām cīnās par savu dzīvību

Publicēts: 30.11.2019, Komentāri: 3
Ekspremjera Einara Repšes meita, kādreizējā Talantu Fabrikas šova zvaigzne Madara Repše savu dzīvi ieguldījusi fotografēšanas mākslā. Madarai šobrī ir 35 gadi un pēc septiņiem prombūtnes gadiem, par spīti sliktajai pašsajūtai, ieradusies Latvijā un Aspazijas muzejā Jūrmalā atklājusi savu fotogrāfiju personālizstādi, vēsta žurnāls Kas Jauns.

„Šī izstāde man ir ļoti, ļoti īpaša. Tajā ir gan pavisam svaigas bildes, gan senākas. Lepojos, ka ar savu pasaules redzējumu esmu bijusi tāda mazliet jocīga, man patīk būt māksliniecei," Madaras sacīto citē žurnāls Kas Jauns.

MADARAS DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Viņa jau 15 gadus dzīvo ārpus dzimtenes, no tiem pēdējos septiņus cīnās ar nopietnām veselības problēmām, uzticoties Nīderlandes mediķiem.

Madara Repše kopš pusaudzes gadiem sirgst ar iedzimtu gremošanas orgānu sistēmas daļas jeb zarnu defektu, un tikai pirms dažiem gadiem ārsti Holandē noteikuši precīzu diagnozi un uzņēmušies ārstēšanu.


Nu jau veiksmīgi pārciestas sešas operācijas. Priekšā septītā operācija, bet to holandiešu mediķi vairs neuzņemas, apzinoties pārāk lielo risku. Tāpēc Madara sākusi apzināt alternatīvas Amerikā un, iespējams, būs jāpiesaista ziedojumi.

Novēlam Madarai veiksmes visās jomās un visdrīzāko izveseļošanos! Plašāk lasiet žurnālā.LASIET ARĪ: Repšes meita Madara piedzīvo smagāko operāciju mūžā


33 gadu vecumā Einara Repšes sieva cīnās ar vēzi

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

elios 11.12.2019 22:34
Turās, madara!
1 0 atbildēt
Arnis 06.12.2019 15:40
Dzīvo! Un dzīvosi! Zinu!
2 0 atbildēt
Agita Bitmane 06.12.2019 15:12
no sirds novelu tev madarin veselibu.bus viss labi tu esi jauka un tu esi stipra.
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV