3 bērnu māte tikai kopā ar Kiviču beidzot iepazinusi savus dzimumorgānus un spēcīgākos orgasmus mūžā

Arvien skandalozāk. Skaistumkaraliene dižojas, ka tikai 40 gadu vecumā uzzinājusi, kā no seksa var gūt īstu baudu. Liene Skulme-Kiviča tagad zina , kas ir klitors un kur tas atrodas.
Publicēts: 14.01.2020, Komentāri: 8
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Skulme-Kiviča līdz šim nav zinājusi, kas ir klitors un kur klitors atrodas, vēsta žurnāls Vakara Ziņas. Liene detalizēti apraksta to, kā atradusi savu sievietes laimi.

Liene naivi vaicā, vai arī citām sievietēm ir bijis tā, ka viņas tikai "bez piecām minūtēm 40" gadu vecumā skaļi sev un citiem atklājušas, ka pirmo reizi piedzīvojušas lietas, kas skaitās norma?

"Un nekaunies, ka pirmo reizi šādā vecumā, par ko varbūt kādam nāktu smiekli, uzzini, kas ir elpu aizraujošs sekss, orgasms (kā gan sieviete to īsti var zināt, ja nekad realitātē nav izjutusi? Izlasīt grāmatā un viss?), kur tieši viņas ķermenī meklējams mulsinošais vārds "klitors" (atzīšos, ka tieši pirms gadskārtas es uzzināju, ka man tāds reāli ir un kur tieši atrodas, pateicoties manam mīļotajam topošajam vīram Andrim Kivičam), kas ir bauda, un – visbeidzot – tu atļaujies pārkāpt sabiedrībā pieņemtās pieklājības normas un atklāti par to runāt, nospļaujoties uz nosodījumu? Jā, es to beidzot atļaujos un nekaunos no tā. Piķis un zēvele! Kur es biju agrāk?FOTOGALERIJĀ LIENES KIVIČAS-SKULMES DZĪVES MIRKĻI

Esmu trīs meitu māmiņa. Man aiz muguras ir dzīves pieredze, kas, kā izrādās, ir bijusi nepieciešama tikai tāpēc, lai piedzīvotu krāšņos mirkļus, ko šobrīd piedzīvoju katru dienu. Jā, tāpēc, ka beidzot es jūtos kā īsta sieviete! Šķiet, šīs sajūtas dēļ vien ir bijis vērts iet caur uguni un ūdeni [...]


Jāsaka godīgi, visgrūtākais manā jaunajā dzīvē ir atzīt savas pagātnes kļūdas un naivumu un saprast, ka esmu bijusi totāla mele, īpaši uzsverot to, ka neesmu izvēlējusies blakus līdzvērtīgus, gaišus un uzticamus cīņu biedrus un biedrenes - maigi izsakoties. Visus vienā maisā nebāzīšu, bet tomēr.


Par radiniekiem nerunāsim, viņus neizvēlas, taču vislabāk iepazīst tad, kad pārstāj piedalīties kopīgi organizētajā teātrī, kura nosaukums ir «galvenais, lai izskatās smuki». Kad neiekļaujies kaut kādos mistiskos sabiedrības nelaimīgākās daļas izdomātos rāmjos un, die’s pasarg’, dzīvo pēc saviem noteikumiem. Vienīgais labums no tā visa - ieraudzīt īstās sejas (jā, arī savējo) un skatīties nākotnē redzīgākām acīm. Te nu es varu atklāt vienu noslēpumu - vari būt, cik laipna, sirsnīga, draudzīga, atvērta un izpalīdzīga vien vēlies, tas neko nelīdz, un vēl sliktāk tad, ja bonusā esi saņēmusi glītu seju un jēdzīgas smadzenes. Tu tik un tā būsi muļķe - ar «gaišu sirdi». Ja tevi nesaprot, jārēķinās ar nosodījumu, dzēlībām un histērijām. Tagad esmu pārliecināta, ja es būtu jau savulaik bijusi godīga pret sevi un citiem, runājot un paužot, ko tiešām domāju, kas man patīk un nepatīk, visbeidzot - kā jūtos, nebūtu izdabājusi citiem, es nebūtu norijusi tik daudz krupju un izgājusi cauri tādiem mēsliem.


Tomēr labā atziņa ir tā, ka esmu tagad tieši tur, kur vēlos būt, un beidzot jūtos piepildīta un laimīga. Par spīti atsevišķu cilvēku centieniem manī šīs sajūtas izskaust. Es nekad nebūtu sasniegusi to, kas man ir tagad," - saka Liene.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ligita Tetere 18.01.2020 22:13
Vai tad viņa ir Skulme-kiviča?Paturējusi sava pirmā vīra un bērnu tēva uzvārdu?Nekā nevar aizmirst savu grezno dzīvi ar pirmo vīru,tagad jādzīvo ar to pamuļķi.?
0 2 atbildēt
šaubīgā 18.01.2020 21:40
stulba un vēlreiz stulba!!!! vai arī kādam grib aizmālēt acis,jautājums,vai no tās tukšās muldēšanas ķer kaifu?
2 0 atbildēt
juhuuu 16.01.2020 18:09
intelekta kalngals
2 0 atbildēt
reperis > juhuuu 16.01.2020 21:12
tiešām kaza
3 0 atbildēt
Lūk! 15.01.2020 22:17
unikālākais atklājums šīs ģevkas mūžā!
6 0 atbildēt
Erots 15.01.2020 22:13
Jauku seksy izslāpušajiem balodīšiem!
6 1 atbildēt
šitais ir jāzina! 15.01.2020 22:11
vai, cik skaisti nacionāla ziņa! ))
6 1 atbildēt
tādu atklājumu ieguvu 18 gados 15.01.2020 22:00
bļin, atradusi ar ko lielīties..
7 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV