Plastisko operāciju varā "tūningota" dāma sola neiespējamo: ļaundabīga vēža un psoriāzes izārstēšanu

FOTO/VIDEO. Žurnālisti aicina uzmanīties no izmanīgas krāpnieces, kas par lētām naudiņām sola izārstēt.
Publicēts: 23.01.2020, Komentāri: 4

Kate Vegmane jeb Kate Skuja tirgo pretvēža līdzekli - sulu. Vai nav nožēlojami? - vaicā portāls Vipi.tv.


Jau iepriekš noprotams, ka Kate Vegmane nav šīs uztūnētās daiļavas īstais, patiesais vārds un uzvārds. Efektīgās plastisko operāciju vulkānus piedzīvojušās sievietes fotogrāfijas ir iespaidīgas -


skatiet fotogaleriju un ziņojiet mums komentāros/e-pastā par citām viņas iespējamajām nelikumībām vai krāpniecībām.


Portāls VIPI.tv noskaidrojis, ka citur sociālajos tīklos Kate Vegmane, iespējams, reģistrējusies ar īsto vārdu - Kate Skuja. Pēc publikācijas medijā TVNET mākslīgi 'pārkačāto' lūpu īpašniece savus Instagram kontus izdzēsusi, bet neesot izslēgts, ka ar saviem viltus "brīnumlīdzekļiem" turpina iekārdināt un apmuļķot tautu citos resursos.


RE:BALTICA video
Lūk, ko raksta portāls TVNET.lv:


"Mediķa izglītībai pat tuvumā nepabijusī Kate Vegmane ir sliktākais no veselības un skaistuma industrijas influenceru veidiem — tirgotājs, kas melo par pārdodamā produkta palīdzību smagu slimību ārstēšanā.


“Čau, mani mīļie Instagram draugi!” – hiperoptimistes balsī video iesāk sieviete ar žilbinošu smaidu, mākslīgi pagarinātiem matiem un efektam uzliktām rotaļīgām kaķa ausīm. Turot pudeli ar brūnu šķidrumu, viņa saviem 6000 Instagram profila sekotājiem aizrautīgi stāsta, ka “šī sula fantastiski strādā ar asinsriti, asinsvadiem, sirdi, viņa iznīcina vēža šūnas. Pat, ja ir jau vēzis, viņa iznīcina tā metastāzes.”

Ietekmele reklamē noni — siltajās zemēs sastopama krūmauga — sulu (latviski cintronlapu morinda). Sieviete stāsta, ka to dzērusi jau bērnībā, jo viņas mamma to izplatīja. Diemžēl tai klāt bijis daudz konservantu, bet nu Kates rīcībā ierobežotā daudzumā no Āfrikas nonākusi noni sula “bez visām ķīmijām un konservantiem”. Dzers pati un pārējās pudeles labprāt pārdos sekotājām

“Viena no tādām brīnumlietām ir tā, ka šis fantastiskais auglis aptur vēža šūnu veidošanos. Pat, ja ir iesākušās metastāzes, tad viņš to aptur. Tas ir tiešām tāds brīnumlīdzeklītis,” stāsta sieviete un uzskaita vēl lērumu citu šīs sulas labo īpašību. Iedzer, saviebjas — garšīgi nav, taču ko veselības labā neizdarīsi.

Daļa video materiālu Kates profilā vairs nav saglabājušies, piemēram īsie stāsti par to, cik ātri visas pudeles izpirka un cik laba ir tieši viņas pārdotā, nevis sulas no veikala. Video avots: instagram.com/katevegmane

Uz jautājumiem par to, kas ir avots solītajiiem brīnuemefektiem, Kate Re:Baltica norāda, ka par noni sulas spējām ārstēt vēzi esot plaši aprakstīts internetā, savukārt to, ka zemāk aprakstītā eļļa ārstē psoriāzi, viņa zinot no klientu atsauksmēm.

“Šie apgalvojumi nav patiesi,” par noni sulas spējām apturēt vēzi un iznīcināt metastāzes saka Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas onkologs Viktors Kozirovskis. Lai ko tādu apgalvotu, nepieciešami kvalitatīvi klīniski pētījumi: “Ja būtu atrasta tāda augļu sula, kura varētu izārstēt vēzi, tas cilvēks būtu Nobela prēmijas laureāts.”

Ārsts uzskata, ka šādas informācijas izplatīšana ir bīstama, jo cilvēki, kuriem diagnosticēts vēzis, ir īpaši neaizsargāti — izmisumā gatavi ticēt jebkam, kas sola atveseļoties vai pagarināt mūžu. Onkologs praksē ne reizi vien saskāries ar līdzīgiem stāstiem par brīnumproduktiem, piemēram, bijuši pacienti, kas lūdz vēnā ielaist sodas maisījumu, jo lasījuši, ka tas līdz.

Par sodas labajām īpašībām vienā no videomateriāliem runā arī Kate. Šoreiz viņa neko nepārdod, vienkārši dalās atklājumos. Soda esot jāsajauc ar ūdeni un citronu, maisījums mēneša garumā jādzer trīs reizes dienā. Šāda terapija organismā likvidēšot skābo vidi, kas “sekmē gan vēža, gan citu iekaisumu rašanos”.

Onkologs skaidro, ka pamata šādiem apgalvojumiem nav: “Sabiedrībā tāds izplatīts mīts, ka skāba vide veicina vēža šūnu augšanu. No šiem apgalvojumiem izriet drastiskas diētas, ar kurām daži pacienti sevi noved līdz kapam. (..) Šī teorija neiet kopā ar to, ko šobrīd ārsti un zinātnieki ir izpētījuši par vēža rašanos. Galvenais ir izmaiņas gēnos un traucējumi šūnu dalīšanās ciklā, kad šūna sāk nekontrolēti dalīties, nevis skāba vai sārmaina vide.”

Viens no pazīstamākajiem “sodas terapijas” sludinātājiem ir itālis, kādreizējais ārsts, Tulio Simončini. Viņš savulaik apgalvoja, ka sodas injekcijas var ārstēt vēzi. Šobrīd Simončini ir cietumā par slepkavību — viņš, “ārstējot” ar sodu, nogalināja pacientu, kuram bija smadzeņu audzējs.

Trūkst elementāru ķīmijas zināšanu

Neizpratnē par Kates apgalvojumiem, ka jāmaina “organisma skābums”, ir Veselības centra 4 gastroenteroloģe Ilona Vilkoite: “Ja izjaucam asiņu PH līmeni, nav ilgi jāgaida, līdz nonākam reanimācijā. Tas ir nopietns stāvoklis, kad organisms netiek galā ar skābju un sārmu balansu. Tur ir darbs reanimatologiem.”"

Visu rakstu par sievietes nelikumīgajām darbībām un tirdzniecībām lasiet portālā Tvnet.lv šajā materiālā.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Komentāri: 4
Avots: Citāts no Tvnet.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Pārvalde 26.01.2020 20:35
Labi, ka mediji informē par šitādiem' šarlatāniem
1 1 atbildēt
teo 25.01.2020 00:34
drausmīgi šitā apmuļķot jau tā valdības apkrāpto tautu
4 1 atbildēt
ir tā 25.01.2020 00:09
šitā briesmīgā vecene labu galu neņems
4 1 atbildēt
Karma 24.01.2020 23:27
Dieviņš nav mazais bērns.
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV