Valtera līgava apvainota nelietībās. Tētis tiesājas, lai atgūtu sava dēla pelnus

Tiesā pieprasa no Valtera līgavas Kristīnes Paegles tūkstošiem lielu eiro morālo kompensāciju.
Publicēts: 07.02.2020, Komentāri: 21

Dziedātājs Valters Frīdenbergs mūžībā tika aizsaukts pirms pusotra gada, tomēr joprojām nekas nav zināms, kur apbedīti viņa pelni. Iespējams, tos pie sevis glabā Kristīne Paegle, kas visās intervijās tiek dēvēta par mūziķa līgavu. Žurnāla Vakara Ziņas redakcija saņēmusi informāciju no drošiem, bet neoficiāliem avotiem, kas atspoguļo neglaimojošus faktus par Valtera līgavu.


Lai rastu kaut nelielu skaidrību, kur pazuduši Valtera pelni un kas notiek ar viņa atstāto mantojumu, sazinājāmies ar Valtera tēvu Māri Frīdenbergu, kurš sniedza savu komentāru, kā virzās lietas pēc dēla nāves.


Pirms aptuveni mēneša Valtera Frīdenberga tēvs Māris un brālis Marsels vērsušies tiesībsargājošās iestādēs, lūdzot uzsākt krimināllietu un tiesā pieprasīt no Valtera līgavas Kristīnes 7000 eiro morālo kompensāciju.

«Kurš kuru? Cīņa par pelniem turpinās»

«Tagad par to visu spriedīs tiesa, jo ir iesniegta prasība par šīs lietas izskatīšanu. Ir pagājis gandrīz pusotrs gads pēc dēla nāves, tādēļ, lai tiesa lemj un tiesā. Kā lems, tā būs!

Es esmu tikai neatvairāmais mantinieks, un man pienākas 25 procenti no mantojuma. Par māju un dzīvokli, kurā pēc Valtera nāves dzīvoja Kristīne, nav nekādu ziņu. Tur jau ir ne tikai dzīvoklis, bet arī māja, kas tika sadalīta četrās daļās. Viss mantojums tika sadalīts četrās daļās. Es kā neatvairāmais mantinieks varu paņemt 25 procentus no tā visa. Taču es nepretendēju ne uz to dzīvokli, ne arī interesējos par to.


VALTERS UN KRISTĪNE FOTOGALERIJĀ


Šajā brīdī runa nav tikai par dzīvokli, bet par visu māju. Tā māja tiek sadalīta četrās daļās, kas pienākas Valtera četriem novēlētajiem mantiniekiem, kuru sarakstā esmu es, Valtera māte, brālis un Kristīne. Tas mantojums nav tik liels, lai par to strīdētos. Mums tiesājoties, iziet vairāk naudas, nekā mēs kaut ko iegūstam.

Ir pagājis jau pusotrs gads pēc dēla nāves, un vēl jācīnās un kaut kas jādara. Ir grūti komentēt, kas notiek. Advokāti strādā pie šīs lietas. Un šā brīža situācija kļūst tāda - kurš kuru. Ir pat iespējams, ka dēla pelni vairs nav Latvijā. Kristīne un viņas ceļabiedri varbūt jau tos ir izveduši no valsts un izkaisījuši. Mēs tiesas ceļā gribam atgūt urnu un apglabāt tepat Latvijā, Meža kapos, blakus Valtera vecmammai, kur ir viņa oficiālā kapavieta. Tās ir Valtera tuvāko radinieku prasības.


Runājot par Kristīni, bez komentāriem. Es nezinu, ko viņa gribēja panākt ar pelniem? Par mantojumu vispār negāja runa. Mantojums ir sadalīts. Tagad gaidām tiesu par pelniem. Kristīne ir piesavinājusies urnu. Pēc viena no rakstiem par šo problēmu bija tādas atsauksmes! Lieciet viņu mierā, Kristīnīte grib dzīvot, viņa ir jauna meitene. Un tad atsauksmēs un komentāros tuvākos radiniekus noliek pēdējā vietā, ka mēs, lūk, neļaujam izpildīt Valtera pēdējo gribu. Taču ne vārds nav teikts, kāda ir Valtera pēdējā griba, kur un kā viņš ir jāapglabā. Viņš to nebija paziņojis ne tēvam, ne savam brālim. Mēs tuvākie radinieki gribam, lai Valtera pelni paliek Latvijā, blakus vecmammai, kur viņam ir arī oficiāla kapa vieta. Es uzskatu, ka dēlam ir jāguļ Latvijā, lai es un visi viņa draugi varētu apciemot. Piemiņas krusts Valtera oficiālajā kapa vietā ir uzlikts, līdz ar to ir, kur aiziet,» par sasāpējušo situāciju stāsta Valtera Frīdenberga tēvs Māris.

Pilnu rakstu lasiet jaunākajā "Vakara Ziņas" izdevumā www.vz.lv


LASIET ARĪ: Kristīne mīlējas ar citu mūziķi Valtera mājā. "It kā sērojošā" Frīdenberga līgava iekļuvusi kārtējā skandālā


Vieglu un skaistu lidojumu Valčam! FOTOGALERIJA: Slavenības un tauta atvadās no Valtera Frīdenberga


Sirdi plosošs stāsts: pēdējās dienās pie Valtera Frīdenberga nāves gultas dežūrēja draugi, nevis brālis un vecāki

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Komentāri: 21
Avots: Žurnāls Vakara Ziņas
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

gunta jansone 09.02.2020 21:31
kad valčam viss bija labi, tad nebija ne tēva, ne brāķa, ne mātes, bet kad kaut kas jādala, tad kā šakāļu bars plēš dzīvu miesu. liekat viņam mieru vecāki, jo paši jau viņu neaudzinājāt, bet gan visu cieņu omai ar opi.
0 0 atbildēt
Mārīte Redņova 09.02.2020 21:30
Cik gan riebīgi var būt cilvēki! Gadiem ilgi Valters nebija tēva dzīvē nekas, nu kad dēla nav sāk bombordēt dēlam tuvu cilvēku. Pretīgi!!!
0 0 atbildēt
gunta jansone 09.02.2020 21:29
te nav runa par pelniem, bet gan par mantojumu un naudas izspiešanu no meitenes.
0 0 atbildēt
Dzintra Upīte 08.02.2020 21:01
Nožēlojamie mantrauši!
1 0 atbildēt
, Dzidra 08.02.2020 18:21
Ta Kristine ne centu nekam nav parāda... Ka tagad atceros ka vāca ziedojumus , lai Valteri glābtu , ta jautajums , ko ziedoja tie mantas kārie radiņi , nu ko? Cik h viņi bija klat slimnica , vai pasniedza Valterim kaut ūdens glāzi padzerties?Nu ko vispar viņi dzive bij Valterim iedevuši, viņš visu pats sūri , grūti sasniedza.
2 0 atbildēt
Ināra Cinīte 08.02.2020 18:11
Ak Dievs! Pelni,pelni ,kur bijāt tad kad bija smagas dienas ?
4 0 atbildēt
vizma frolcova 08.02.2020 18:03
Vai tagad tēvs atcerējās ka viņam ir bijis dēls, kur tad viņš bija kad vajadzēja dēlu audzināt, pēdējais cūka
3 0 atbildēt
vizma frolcova 08.02.2020 18:02
Interesanti par ko????, kāda starpiba kur tie pelni palika, gan jau viņa tos ir apbēdijusi nevis tur mājas, ko no vienkāršas meitenes to naudu domājat dabūt, vai tad viņai ir banka?????Tiešam tas ir nožēlojami!!!!!!
3 0 atbildēt
Mirdza Pilina 08.02.2020 18:01
Cik nožēlojami ....
2 0 atbildēt
Mārīte Redņova 08.02.2020 17:59
Vai tētis vispār bija Valtera dzīvē? Vai alimentus vispār maksāja ? Kurš gan te uzvedas nelietīgi!? Redzno mājas nekas tur naudas ziņā nesanāk, tad nu meklē citus ceļus. Vēl runā par morāli!
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV