Šokējoša ziņa: Kristīne Misāne ģimenē bieži esot bijusi piedzērusies un pati esot veikusi vardarbību

Publicējam fotogaleriju, kā izskatās Misānes vīrs Āfrikas greznajā villā.
Publicēts: 12.02.2020, Komentāri: 1
Latvijas pilsone Kristīne Misāne turpina cīņu pret izdošanu Dienvidāfrikas Republikai (DĀR), kur viņai draud 15 gadu cietumsods par pašas bērna nolaupīšanu un citām apsūdzībām. Taču viņas dzīvesbiedrs Johans Groblers publicējis internetā video, cenšoties ietekmēt sabiedrības viedokli par labu sev un apgalvo, ka tieši Misāne attiecībās bijusi vardarbīga, vēsta portāls Vipi.tv.

LŪK, KĀ IZSKATĀS MISĀNES VĪRS - BILŽU GALERIJĀ NO 12.-22.-jam foto.

Video veidošanā ieguldīta nozīmīga naudas summa, redzams, ka to to filmējuši un montējuši profesionāļi.

18 minūšu garajā īsfilmā sniegts neglaimojošs Misānes raksturojums, teikts, ka viņa attiecībās ar dzīvesbiedru DĀR pilsoni Johanu Grobleru bijusi vardarbīga no Misānes puses. Viņa esot slikti izturējusies pret partnera bērniem no iepriekšējām attiecībām, un apgalvots, ka tieši tas bijis iemesls, kādēļ Groblers nolēmis šķirties no viņas.
Video, kuram dots nosaukums "Tēva sauciens pēc taisnīguma", sākas ar kadriem no pagalma pie mājas, kurā ģimene dzīvojusi Dienvidāfrikā - lepna "fazenda" ar lepnu arhitektūru un greznu baseinu, kā arī skaistu halli un skaistām viesistabām - BILŽU GALERIJĀ.


Tālākajos kadros redzams plašā nama interjers un meitenītes istaba, bet balss fonā stāsta par smiekliem un laimi, kas reiz esot pieredzēta šajā mājā, kur tagad valdot tikai sēras.

Video pieminēta vecāku šķiršanās un tālāk stāstīts, ka nepilngadīgais bērns bez brīdinājuma aizvests no drošas vides uz svešu valsti, proti, Latviju, kuras valodu viņa neprot un kuru tagad spiesta saukt par mājām.

Groblera pieaugusī meita un divi dēli no iepriekšējām attiecībām video apgalvo, ka Misānei piemīt vardarbīga daba, ka viņa bieži pazemojusi Grobleru, kas esot ļoti mīlošs un nevardarbīgs cilvēks, un bieži bijusi alkohola reibumā.

Video uzsvērts, ka pret Misāni, viņas un Groblera meitiņu un Misānes dēlu no iepriekšējām attiecībām nekad nav bijusi vērsta nekāda vardarbība.

Video apgalvots, ka Misāne pārkāpusi vairākas tiesību normas, apmelojusi DĀR, Dāniju un Latviju, kā arī apgalvots, ka viņa ar sava bijušā vīra, kas pašreiz dzīvojot Mozambikā, un vēl vienas personas palīdzību esot vērsusies pie algotas slepkavas, lai iebaidītu Grobleru un viņš pārtrauktu tiesvedību un centienus atgūt savu meitu.

Tikmēr Misānes māsa Mārīte Batraka uzsvēra, ka mērķis nav risināt un iejaukties divu pieaugušu cilvēku savstarpējās attiecībās, bet gan novērst Eiropas Savienības pilsones izdošanu kriminālvajāšanai trešās pasaules valstij - Dienvidāfrikai, jo tas ir pretrunā ar Eiropas konvenciju un pārkāpj Misānes un viņas bērnu cilvēktiesības.

Batraka atzīmēja, ka 2017.gadā Dienvidāfrikas tiesa noteica Kristīnes civilvīram aizliegumu tuvoties viņai.

Misānes pārstāvji aģentūru LETA iepriekš informēja, ka sieviete 2011.gadā iepazinusies ar DĀR pilsoni un pēc četriem gadiem abiem piedzimusi meita. Taču starp abiem vecākiem sākušies konflikti, kas sākotnēji bijuši finansiāli motivēti. Pēc tam vīrietis esot vienpusēji nolēmis pārtraukt attiecības un esot sācis vardarbīgi izturēties gan pret Misāni, gan pret abiem ģimenes nepilngadīgajiem bērniem.

Baidoties par savu un savu bērnu drošību un dzīvību, 2018.gada maijā Kristīne nolēmusi meklēt patvērumu Latvijā, norādīja radinieki. 2018.gada decembrī Misāne devusies darba braucienā caur Kopenhāgenu uz Mozambiku, taču, šķērsojot robežu, viņa aizturēta, jo bijusi Interpola meklēšanā. DĀR bija norādījusi, ka Misāne tiek meklēta par bērna nolaupīšanu. Tagad DĀR sievietei draud 15 gadus ilgs cietumsods.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Miegs 13.02.2020 22:42
Tas jau bij skaidrs, ka viena pagale ne.....
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV