Kāpēc nenotika kāzas? Neglaimojoši fakti par pašpasludināto Valtera Frīdenberga līgavu

Taču mantojums saņemts.
Publicēts: 13.02.2020, Komentāri: 3
Dziedātājs Valters Frīdenbergs mūžībā tika aizsaukts teju pirms pusotra gada, tomēr joprojām nekas nav zināms, kur apbedīti viņa pelni. Iespējams, tos pie sevis glabā Kristīne Paegle, kas visās intervijās tiek dēvēta par mūziķa līgavu. »Vakara Ziņu« redakcija saņēma informāciju no drošiem, bet neoficiāliem avotiem, kas atspoguļo neglaimojošus faktus par Valtera līgavu.

Jau vēstījām, ka Frīdenberga ģimene gaida tiesas lēmumu par Valtera pelniem.


Kāpēc nenotika kāzas?


Aizvien vairāk šaubu ēnu no Valtera radinieku puses krīt pār viņa līgavu Kristīni Paegli. Kristīne un Valters esot iepazinušies 2012. gada nogalē, kamēr citos plašsaziņas līdzekļos tiek apgalvots, ka abi bijuši kopā aptuveni pusotru gadu. Tā kā Valtera radiniekiem - brālim Marselam un tēvam Mārim - nav izdevies izveidot cieņpilnu komunikāciju ar Kristīni, Valtera radinieki ir pārliecināti, ka viņš nemaz nav vēlējies oficiāli precēties un reģistrēt attiecības ar Kristīni.

«Valters man pateica, ko domā. Jūs arī ierakstījāt to žurnālā. (Žurnāls »Vakara Ziņas« iepriekš rakstīja, ka neilgi pirms nāves Mārim bijusi saruna ar dēlu, kurā viņš jautājis, vai Valters gatavojas Kristīni precēt. «Kas, tu muļķis, tēti?» atteicis dēls.) To, ko Valters pateica man, to arī es publiski pateicu vārds vārdā.

FRĪDENBERGA PAŠPASLUDINĀTĀ LĪGAVA FOTOGALERIJĀ

Es vairs nevaru ielīst Valtera dvēselē, ko viņš domāja. Es nevaru ielīst arī Kristīnes dvēselē, ko viņa gribēja un uz ko tiecās. To, ka Kristīne izmantoja Valtera veselības stāvokli, tā tas varbūt arī bija!? Bet mēs to nevaram pierādīt. Kad tika sastādīts testaments, klāt bija notārs, kas apstiprināja viņa pēdējo gribu. Klāt noteikti bija arī Kristīne, bet, kas šim visam bija liecinieki, to es nevaru pateikt. Tika sastādīts testaments. Viss tika izdarīts. Mēs nevaram to apstrīdēt. Klāt bija notārs un cilvēki, kas ir apstiprinājuši viņa gribu. Taču šajā gribā nav neviens vārds teikts par pelniem. Tādēļ mēs vēršamies tiesā, lai dabūtu Valtera mirstīgās atliekas.

Valtera brālis Marsels šobrīd ir Anglijā. Tiesa varētu notikt šā gada maijā. Gaidīsim tiesas lēmumu par pelniem. Par mantojumu viss jau ir skaidrs un šajā ziņā nav kašķēšanās vai pretenzijas vienam pret otru. Ja urnas ar dēla pelniem vairs nav, tad Kristīne atbildēs. Bez radinieku piekrišanas viņa to nedrīkstēja darīt. Ja tas būtu rakstīts testamentā, aizvediet mani uz Portugāli un izkaisiet tur manus pelnus, tad būtu cita runāšana. Par Kristīni es runāt vairs negribu. Lai lemj tiesa, cik viņa ir skādi nodarījusi, cik ieguldījusi un pazaudējusi. Tas, lai paliek uz viņas sirdsapziņas. Viņu es dzirdēt negribu, lai dzīvo savu dzīvi. Viņa ir savu dabūjusi. Nu visu laikam nav, jo nepaguva apprecēties ar dēlu, bet dzeltenajā presē viņa ir palikusi kā Valtera līgaviņa. Kāda līgaviņa? Ir tikai pāris bildes, kurās viņi ir redzami kopā. Viena no tām, kad abi bija uz Valtera krustmeitas dzimšanas dienu.

Valters zināja, ka viņam ir tā slimība, kāpēc nerakstīja iesniegumu un neprecējās. Kāpēc netika noslēgta laulība? Tad Kristīnei nebūtu problēmu, viņai viss pienāktos kā likumīgai sievai. Tātad Valters nemaz negribēja precēties. Pēdējais laiks bija augusts, kad viņš varēja iesniegt pieteikumu precībām ar Kristīni. To visu varēja izdarīt, noslēgt likumīgu laulību, un nebūtu nekādu problēmu. Kāpēc tad nenoslēdza? Būtu septembrī salaulājušies, nebūtu nekādu problēmu. Valteram nebūtu jāsastāda nekāds testaments. Kāpēc tad bija šāda aizķeršanās!? Kristīne gribēja, bet Valters negribēja. Vasarā viņš bija atkopies. Ataudzējis bārdu. Bet par precēšanos negāja nekāda runa. Man ir grūti paskaidrot, kas tagad notiek. Bet ir pagājis laiks un jāsaka tā, kā raksta sociālajā tīklā «Facebook»: «Lieciet viņu mierā!»» teic Māris Frīdenbergs.

Pilnu rakstu lasiet "Vakara Ziņas" žurnālā www.vz.lv

LASIET ARĪ: Kristīne mīlējas ar citu mūziķi Valtera mājā. "It kā sērojošā" Frīdenberga līgava iekļuvusi kārtējā skandālā


Vieglu un skaistu lidojumu Valčam! FOTOGALERIJA: Slavenības un tauta atvadās no Valtera Frīdenberga


Sirdi plosošs stāsts: pēdējās dienās pie Valtera Frīdenberga nāves gultas dežūrēja draugi, nevis brālis un vecāki

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Julijs 15.02.2020 17:13
Man arī izskatījās , ka nekādas kāzas netika plānotas. Valča bija dikti atklāts cilvēks, tācu nekur mūziķu aprindās ne reizi neteicās, ka Kristīni precēs
1 0 atbildēt
latviešiem ir tāds teiciens 13.02.2020 23:54
vecene ar pautiem
2 1 atbildēt
check 13.02.2020 22:46
Gudra beibe. Merkantila kā jau daudzas sievietes.
2 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV