Misāne esot dzērusi caurām dienām. Pat zīdaini barojusi ar krūti alkohola reibumā

Kristīne Misāne nav tik balta un pūkaina kā sākumā to rādīja televīzijā. Tagad žurnālisti atklāj vairāk.
Publicēts: 16.02.2020, Komentāri: 6
VAKARA ZIŅAS vēsta par Misānes civilvīra ģimeni: Viņa dzēra no rīta līdz vakaram!

Par notiekošo savu viedokli paudusi arī šajā stāstā iesaistītā otra puse - Kristīnes bijušā civilvīra, Dienvidāfrikas pilsoņa Johana Groblera ģimene: "Pēdējo 21 gadu es dzīvoju kopā ar savu tēvu, tā saukto varmācīgo, agresīvo vīru, kā viņu dēvē Kristīne un viņas ģimene."


"Es, mana māsa un brālis esam no tēva saņēmusi neko citu kā tikai neierobežotu mīlestību un atbalstu. Es jums varu apliecināt, ka viņš nekad ar mums nav bijis nesaprātīgs un ir palīdzējis mums kļūt par labiem cilvēkiem. Man pret viņu nekā cita nav kā tikai cieņa, un es gribu viņam pateikties par visu, ko viņš ir mūsu labā darījis.


Bilžu galerijā: Misānes vīrs Johans, viņa lepnā iedzīve un villa Āfrikā

Kristīne Misāne mēģināja sabojāt manu, mana brāļa un māsas dzīvi jau no pirmās dienas, kad viņa un mans tēvs satikās. Man vienmēr bija aizdomas, ka viņa izmanto manu tēvu tikai naudas dēļ, un, gadiem ejot, viņa manas aizdomas tikai pastiprināja.

Kad 2015. gadā pasaulē nāca Kristīnes un mana tēva meita, kļuva tikai sliktāk, jo Kristīne izmantoja jaundzimušo bērnu kā līdzekli pret manu tēti. Es nekad nemanīju mīlestību no viņas puses pret bērniem, Kristīnei nekad nebija laika savu dēlu aizvest uz skolu, nebija laika ar viņu spēlēties. Viņa mēdza puisēnam sist pa seju. Mans tētis vairākkārt ar viņu runāja par šādu izturēšanos. Kristīne teica, ka Dienvidāfrikā ir ierasts pieņemt palīgu, kas pieskata bērnus un piekopj māju. Viņas atvestajai kundzei - palīdzei nācās naktī pat gulēt zēna istabā un ar viņu spēlēties, bet vai tad tā nav mātes privilēģija?

Kad piedzima mazā māsa, Kristīne dzēra no rīta līdz vēlam vakaram, dažreiz pat līdz rītam. Māsa tika barota ar krūti, un kā viņai varēja nerūpēt, ka bērns caur mātes pienu saņēma alkoholu. Katru mēnesi viņa iegādājās vairākas kastes ar vīna pudelēm no vīna darītavas, ja tas nebija vīns, tad tas bija alus un «Hennessy», un par to visu tika samaksāts ar karti, kuru tētis viņai nodrošināja.

Tētis 100% atbalstīja Kristīnes biznesu Mozambikā un uzturēja viņas bērnu no iepriekšējās laulības. Viņš apmaksāja zēnam privātskolu (skolā viņš tika arī ierakstīts kā bērna aizbildnis). Tētis maksāja visus Kristīnes rēķinus. Viņš maksāja par dāvanām, kas tika nopirktas Kristīnes dēlam, bijušajam vīram un ģimenei. «Aculiecinieki» mēdza teikt, ka Kristīnes bijušais vīrs katru dienu gulēja Kristīnes un mana tēva istabā Mozambikā, tajās reizēs, kad mans tēvs strādāja Dienvidāfrikā."

Pilnu rakstu lasiet jaunākajā Vakara Ziņas numurā www.vz.lv.


UZZIŅAI DAŽAS DIENAS IEPRIEKŠ:

Latvijas pilsone Kristīne Misāne turpina cīņu pret izdošanu Dienvidāfrikas Republikai (DĀR), kur viņai draud 15 gadu cietumsods par pašas bērna nolaupīšanu un citām apsūdzībām. Taču viņas dzīvesbiedrs Johans Groblers publicējis internetā video, cenšoties ietekmēt sabiedrības viedokli par labu sev un apgalvo, ka tieši Misāne attiecībās bijusi vardarbīga.

LŪK, KĀ IZSKATĀS MISĀNES VĪRS - BILŽU GALERIJĀ NO 12.-22.-jam foto.

Video ir ieguldīta paprāva naudas summa - to filmējuši un montējuši profesionāļi.

18 minūšu garajā īsfilmā sniegts neglaimojošs Misānes raksturojums, teikts, ka viņa attiecībās ar dzīvesbiedru DĀR pilsoni Johanu Grobleru bijusi vardarbīga no Misānes puses. Viņa esot slikti izturējusies pret partnera bērniem no iepriekšējām attiecībām, un apgalvots, ka tieši tas bijis iemesls, kādēļ Groblers nolēmis šķirties no viņas.
Video, kuram dots nosaukums "Tēva sauciens pēc taisnīguma", sākas ar kadriem no pagalma pie mājas, kurā ģimene dzīvojusi Dienvidāfrikā - lepna "fazenda" ar lepnu arhitektūru un greznu baseinu, kā arī skaistu halli un skaistām viesistabām - SKATIET FOTOGALERIJĀ.

Tālākajos kadros redzams plašā nama interjers un meitenītes istaba, bet balss fonā stāsta par smiekliem un laimi, kas reiz esot pieredzēta šajā mājā, kur tagad valdot tikai sēras.

Video pieminēta vecāku šķiršanās un tālāk stāstīts, ka nepilngadīgais bērns bez brīdinājuma aizvests no drošas vides uz svešu valsti, proti, Latviju, kuras valodu viņa neprot un kuru tagad spiesta saukt par mājām.

Groblera pieaugusī meita un divi dēli no iepriekšējām attiecībām video apgalvo, ka Misānei piemīt vardarbīga daba, ka viņa bieži pazemojusi Grobleru, kas esot ļoti mīlošs un nevardarbīgs cilvēks, un bieži bijusi alkohola reibumā.

Video uzsvērts, ka pret Misāni, viņas un Groblera meitiņu un Misānes dēlu no iepriekšējām attiecībām nekad nav bijusi vērsta nekāda vardarbība.

Video apgalvots, ka Misāne pārkāpusi vairākas tiesību normas, apmelojusi DĀR, Dāniju un Latviju, kā arī apgalvots, ka viņa ar sava bijušā vīra, kas pašreiz dzīvojot Mozambikā, un vēl vienas personas palīdzību esot vērsusies pie algotas slepkavas, lai iebaidītu Grobleru un viņš pārtrauktu tiesvedību un centienus atgūt savu meitu.

Tikmēr Misānes māsa Mārīte Batraka uzsvēra, ka mērķis nav risināt un iejaukties divu pieaugušu cilvēku savstarpējās attiecībās, bet gan novērst Eiropas Savienības pilsones izdošanu kriminālvajāšanai trešās pasaules valstij - Dienvidāfrikai, jo tas ir pretrunā ar Eiropas konvenciju un pārkāpj Misānes un viņas bērnu cilvēktiesības.

Batraka atzīmēja, ka 2017.gadā Dienvidāfrikas tiesa noteica Kristīnes civilvīram aizliegumu tuvoties viņai.

Misānes pārstāvji aģentūru LETA iepriekš informēja, ka sieviete 2011.gadā iepazinusies ar DĀR pilsoni un pēc četriem gadiem abiem piedzimusi meita. Taču starp abiem vecākiem sākušies konflikti, kas sākotnēji bijuši finansiāli motivēti. Pēc tam vīrietis esot vienpusēji nolēmis pārtraukt attiecības un esot sācis vardarbīgi izturēties gan pret Misāni, gan pret abiem ģimenes nepilngadīgajiem bērniem.

Baidoties par savu un savu bērnu drošību un dzīvību, 2018.gada maijā Kristīne nolēmusi meklēt patvērumu Latvijā, norādīja radinieki. 2018.gada decembrī Misāne devusies darba braucienā caur Kopenhāgenu uz Mozambiku, taču, šķērsojot robežu, viņa aizturēta, jo bijusi Interpola meklēšanā. DĀR bija norādījusi, ka Misāne tiek meklēta par bērna nolaupīšanu. Tagad DĀR sievietei draud 15 gadus ilgs cietumsods.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Liene Vidova 18.02.2020 23:32
Nu un paši jau pareizie ir bijuši dzīvē.Nu,nu spriest par viņas pagātni šobrīt neiet runa.Glābt mūsu pilsoni tas ir svarīgi pašlaik.Viņa ir mūsējā,kā māsa.
0 2 atbildēt
Anta 18.02.2020 08:27
APMELOT UN NOMELNOT NAV GRŪTI. BET KAS BŪS TĀLĀK
0 3 atbildēt
Inta 17.02.2020 06:39
Tādas perverso narcisu sacerētas un inscenētas pasakas ir dzirdētas jau ne vienu vien reizi. Tipiska atriebīgo narcisu rīcība.
2 3 atbildēt
Inguna Riekstiņa (ex.Liepiņa) 16.02.2020 22:00
Vai kāds klāt stāvēja?Murgs.
3 2 atbildēt
aldis kokarevics 16.02.2020 21:08
laikam jau tur tādi pat bezsmadzeņu radījumi kā lv tiesās! vēl uzrakstiet ka arī katru dienu pirdusi!
3 1 atbildēt
Huan antonio 16.02.2020 21:06
par šo jāuzņem seriāls!
2 4 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV