Kārdinošais festivāls EROTS. Kā tas notika pirms 12 gadiem? FOTOGALERIJA 18+

Karsta fotogalerija. Personām ar vājiem nerviem lūdzam neskatīties.
Publicēts: 15.02.2020, Komentāri: 0
2008.GADS. Festivāls Erots Ķīpsalā. Kā tas izskatījās toreiz: fetiša modes skate, skatītāju konkursi uz skatuves aktiera Normunda Laizāna vadībā, seksīgas medmāsiņas un citas uniformās tērpušās dāmas, intervijas ar pornozvaigznēm un viņu karstie iznācieni uz skatuves, bet fotogalerijas noslēgumā kāds īpaši "trekns" pārsteigums.

Atgādinām, ka fotogalerija paredzēta tikai 18 gadus sasniegušām personām.

Uzziņai:

“Erots” nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! 2020. gada 21. un 22. februārī perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām! Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem! “SexyStyle Academy” zonā izzini baudas anatomiju un labsajūtas psiholoģiju, kā arī saņem iedvesmu jauniem seksīgiem eksperimentiem. Sajūti, izzini, baudi un piedalies!

Festivālā “Erots” varēsi arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Ja vēlies būt pavisam tuvu māksliniekiem un gūt pavisam īpašu pieredzi, iegādājies VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.

Ieeja no 18 gadu vecuma! Biļetes pieejamas šeit.

Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

Fotogalerija nākamajā lapā. Tikai 18 gadus sasniegušām personām.

Lapas: 12
Komentāri: 0
Foto: Vipi.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV