Agrāk neredzēts VIDEO! Izstādes EROTS 2013 priekšnesumi HD kvalitātē

Tikai pieaugušajiem!
Publicēts: 15.02.2020, Komentāri: 0

Izstādes EROTS 2013 priekšnesumi HD kvalitātē. Pateicamies šī materiāla tapšanā Izstāžu rīkotājsabiedrības BT1 vadībai un personīgi festivāla EROTS komandai!

“Erots” nav tikai pasākums, tas ir piedzīvojums! 2020. gada 21. un 22. februārī perfekti vīriešu un sieviešu augumi striptīzšovos un priekšnesumos visām gaumēm, meistarklases, galvu reibinoša ballīte, nozares zinošāko pārstāvju konsultācijas un konkursi ar vilinošām balvām! Festivāls ir piemērots gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai. Satiec valdzinošus skatuves māksliniekus un nofotografējies ar viņiem! “SexyStyle Academy” zonā izzini baudas anatomiju un labsajūtas psiholoģiju, kā arī saņem iedvesmu jauniem seksīgiem eksperimentiem. Sajūti, izzini, baudi un piedalies!

Festivālā “Erots” varēsi arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Ja vēlies būt pavisam tuvu māksliniekiem un gūt pavisam īpašu pieredzi, iegādājies VIP biļeti, kas nodrošinās vietu blakus galvenajai skatuvei.

Ieeja no 18 gadu vecuma! Biļetes pieejamas šeit.

Festivāla biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām. VIP biļete derīga izvēlētajai pasākuma dienai, izvēlētajam cilvēku skaitam.

Šī raksta fotogalerijā 2008.gada pikantērijas, bet ja vēlaties kaut ko ņiprāku, tad links šeit: Kas un kā notika Erotā pirms deviņiem gadiem? KĀRDINOŠA FOTOGALERIJA 18+


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV