Šokējoši. Pazemojoši. Mūziķis Artis Gāga tiek vainots sievas sišanā, pazemošanā un spļaušanā sejā

VIDEO: "... bļaušana, sišana, grūstīšana, spļaušana – tā viņš pret mani izrādīja savas emocijas..."
Publicēts: 07.03.2020, Komentāri: 7
Daina Gāga-Ēķe tagad ir precējusies ar pazīstamo kino producentu, filmu veidotāju un leģendāro telekanāla LNT radītāju, direktoru Andreju Ēķi.

Nu viņa pastāsta par iepriekšējām attiecībām - fizisku un emocionālu vardarbību 10 gadu garumā iepriekšējā laulībā.
Daina Gāga savulaik bija precējusies ar mūziķi Arti Gāgu, un šai laulībā pasaulē nākušas divas meitas - FOTOGALERIJĀ NO SESTĀS BILDES ARTIS GĀGA UN DAINA

Uzziņai: Savukārt Andreja Ēķa pirmā sieva un triju bērnu māte Iveta pirms vairāk nekā 11 gadiem gāja bojā sniega motocikla katastrofā - traģēdija notika, kad Andrejs un Iveta bija devušies ziemas atvaļinājumā uz Norvēģijas kalniem.

Daina Ēķe: "Pēc pirmās reizes, kad vīrs man iesita, es skaidri un gaiši pateicu, ka man tas nav pieņemams un nepatīk. No tās dienas es centos šo problēmu risināt, bet no vīra aizgāju tikai pēc 10 gadiem. Visu šo laiku tas turpinājās.

Tā nebija viena spontāna reize, tas nenotika arī katru dienu, taču tas notika regulāri – bļaušana, sišana, grūstīšana, spļaušana – tā viņš pret mani izrādīja savas emocijas.

Katru reizi, kad es vai kāds cits viņam neizdarījām pa prātam, viņš mani sodīja.
Mēs apprecējāmies pavisam jauni, es, protams, nebiju ne ideāla sieva, ne māte, taču sodīt mani fiziski un morāli bija viņa apzināta izvēle un tas neradīja man iespēju kļūt par labāku cilvēku, tieši otrādi. Bieži vien pēc šiem pāridarījumiem bija neiespējami savākt sevi rokās un vēlēties dzīvot tālāk. Tu nevari cilvēkam piedot neskaitāmas reizes, tāpēc sāc meklēt šai rīcībai attaisnojumus..."


Drosme neklusēt par ģimenē piedzīvoto vardarbību nav vienkāršs lēmums. Pēdējos gados, kad šī tēma sabiedrībā aktualizēta, arvien vairāk sievietes - arī publiski pazīstamas, izvēlas par to runāt skaļi, jo cer, ka viņu pieredze iedrošinās rīkoties arī citas. Šī ir vienīgā dzīve un tā nav jāpavada ciešanās. “Negribu, jums izdalīt kabatlakatiņus – tagad manis dēļ raudiet”, tā saka sieviete, kura desmit gadus dzīvojusi laulībā ciešot no vardarbības. Lēmumu aiziet, viņa uzskata par visgrūtāko lēmumu savā dzīvē un vienlaikus par vispareizāko. Lai kādai, iespējams, palīdzētu pieņemt lēmumu, savu stāstu mums uzticēja Daina Gāga-Ēķe.

LTV Ziņu dienests, LTV Panorāma - pilns sižets:

LASIET ARĪ: Andrejs Ēķis zaudējis sievu pēc 20 gadu kopdzīves

FOTO no LETA.lv, La.lv, žurnāls OK, Jauns.lv, Nra.lv, Vipi.tv un no interneta.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

NeGāga 22.07.2021 09:28
Klāt nav stāvēts, nesaku, ka tā nav bijis.. Bet pārdomas raisa fakts - ja bija tik ļoti slikti, tad kāpēc jāpatur šķirtā vīra uzvārds un jākabina klāt jaunā vīra uzvārds? Parasti jau vai nu meitas uzvārdam piekabina vīra, vai nu saucas vnk.vīra uzvārdā. Tāds jokains salikums te.
2 0 atbildēt
Valters 07.03.2020 21:41
galīgi neizskatās pēc Arta rīcības. Vai tik te nebūs kāda miljonāra pasūtījums..
2 0 atbildēt
Sallija 07.03.2020 20:08
neglīti vīrietim tā rīkoties!1!!!
0 1 atbildēt
Riko > Sallija 07.03.2020 20:10
benfelde tu>? Haha - tad jau skaidrs
1 0 atbildēt
gu 07.03.2020 20:07
Dainai jau tai blondajā galviņā nekas dižs nebija, lai dikti augstu tiktu novērtētu. Tagad bieza veča paspārnē ir labi. Artis ir mākslinieks, viņam šitie blondie izgājieni varēja piegriezties.
4 1 atbildēt
Lady Gaga 07.03.2020 20:03
Muļķības! Artis ir miera mika un sirsnīgs cilvēks!
3 1 atbildēt
KOLA 07.03.2020 19:50
IZSKATĀS PĒC DAINAS ATRIEBĪBAS. VISMAZ MUZIKAS APRINDĀS ARTIS NE AR KĀDU VARDARBIBU NEIZCEĻAS
4 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV