Magone Burka atklāti par dzīvi pēc meitas piedzimšanas ūdenī

Publicēts: 08.03.2020, Komentāri: 3

2020. gada 25. februārī Madonas slimnīcā televīzijas «STV Pirmā!» šova «Slavenības. Bez filtra» zvaigzne Magone Šutoviene (agrāk Magone Burka) sagaidīja savu pirmdzimto meitiņu, kas pasaulē nāca ūdens dzemdībās.

«Ar lielu prieku un lepnumu vēlamies paziņot, ka esam sagaidījuši savu ilgi gaidīto un loloto meitiņu peciņu!

Mazā piedzima kā branga meitenīte - 53 cm gara un 3800 g smaga. Dzemdības bija absolūti harmoniskas un ar vīra atbalstu, kā arī neatsverami īpaši liels paldies Madonas slimnīcas personālam par rūpēm un iespēju piedzīvot ūdens dzemdības!

Mēs visi jūtamies lieliski un labi!» - tā par priecīgo dzīves notikumu saka Magone.  BILŽU GALERIJĀ SVAIGĀKIE FOTO.

Iepriekš plašsaziņas medijos izskanēja informācija, ka realitātes šovu zvaigznes meitas vārds būs Latvija. «Par vārdu šodien es negribētu runāt. Pašlaik jūtos kā jau katra māmiņa, kas ir piedzemdējusi tikko bērniņu. Protams, ir miega bads un saraustītās naktis, bet pa dienu darbiņi. Man vēl arī ir jāstrādā, jo notiek šova filmēšana. Tas atstāj iespaidu uz ikdienas dzīves kvalitāti. Nav, kad atpūsties!

Pirmās dienas pēc atgriešanās no slimnīcas bija ļoti grūtas. Mums tomēr mājās ir jauns cilvēciņš ienācis. Dēls Raimondiņš ļoti mīļi pieņem māsiņu, glāsta un paijā, bet Fēnikss sākotnēji drusku tā kā baidījās. Nu jau pamazām pierod.

Visu rakstu lasiet žurnālā "Vakara Ziņas".

Uzziņai:

Šovu zvaigzne Magone Burka 2020.gada februāra beigās pasaulē laida savu ceturto atvasi. Notikušais iemūžināts arī video. Tiek kaismīgi diskutēts par Magones drosmi kanāla STV Pirmā! realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” atklāti rādīt mazulītes dzimšanas brīdi.

STV raidījuma veidotāju uzņemtajos kadros, ka Madonas slimnīcā Magonei bijušas ūdensdzemdības.Kad mazulīte vēl nebija piedzimusi, Magone kopā ar vīru Žanu pat teju strīdējās, vai viņai tiks dots vārds Latvija. Pārim šī ir otrā kopīgā atvase.

FOTOGALERIJĀ MAGONES BURKAS-ŠUTOVAITES DZĪVES MIRKĻI

Realitātes šova jaunākajā sērijā, kas pie skatītājiem nonāk jau 5. martā, Magone plašākai publikai parāda savu meitiņu un neslēpj savu sajūsmu, ka viņa no mātes mantojusi gan tumšos matus, gan asinsgrupu. Taču runājot par meitas vārdu, Magone sacīs, ka lēmums esot pieņemts, taču pagaidām vēl vēlas to paturēt noslēpumā. Acīmredzot Žanis gan šo norunu ir piemirsis, jo atklāj, ka meitiņai iecerējuši dot divus vārdus – Magnolija Latvija Šutovaite. Vai Magone savas domas nemainīs? Atklāsies jau drīzumā, kad pāris dosies reģistrēt bērna piedzimšanu.


LASIET ARĪ: Grūtniece Magone Burka festivālā Erots! Ieraugot melnādainā milzīgo locekli teju noģībusi

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

diezgan nožēlojami 09.03.2020 03:04
nabaga slavas izsalkusī latviešu bālelīte...
4 0 atbildēt
KROKODILU ĢIMENE 09.03.2020 02:44
SVEICAM AR MEITIŅAS PIEDZIMŠANU!
4 0 atbildēt
behemotu ģimene > KROKODILU ĢIMENE 09.03.2020 03:17
pievienojamies sveicieniem!
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV