Koronavīruss Covid-19. Saslimušo, izārstēto un mirušo skaits. Ik minūti jauni dati par visu pasauli

FOTOGALERIJA. Cik kritiski daudz saslimušo, mirušo un izārstēto no Covid-19? Kuri ir skartie koronavīrusa reģioni un pilnīga informācija par Latviju un pasauli, kura tiek atjaunināta ik pēc 5 minūtēm cauru diennakti.
Publicēts: 12.03.2020, Komentāri: 0
Koronavīruss strauji progresē. 2020. gada 12. martā kopumā Latvijā reģistrēti sešpadsmit "Covid-19" saslimšanas gadījumi.

Cik ir kritiski saslimušo ar koronavīrusu? Cik mirušo un kurās valstīs? Cik izārstēto no Covid-19? Pilna informācija par Latviju un pasauli, kura tiek atjaunināta ik pēc 10 minūtēm cauru diennakti. LŪK, ŠEIT VAR UZZINĀT PAR SLIMĪBAS IZPLATĪBU VISĀ PASAULĒ, TOSTARP LATVIJĀ:

worldometers.info/coronavirus/#countries


***
FOTOGALERIJĀ JAUNĀKIE KORONAVĪRUSA FOTO NO ITĀLIJAS, LATVIJAS UN VISAS PASAULES

Situācija 2020. gada 12. martā ĪSUMĀ par Latviju:


    Saslimušie lidojuši 7. marta reisā "airBaltic" BT-630 no Milānas uz Rīgu.
    Tiek apzinātas šo cilvēku kontaktpersonas.
    Visu apstiprināto gadījumu slimības norise ir viegla.
    Tiek pieļauts, ka  konkrētie cilvēki inficējās nevis lidmašīnā, bet Itālijā.
    Visi, izņemot pirmo inficēto, bijuši kūrortā Červinjā, Itālijas ziemeļos.
    Pašlaik vairāk nekā 160 cilvēkiem noteikta karantīna.

Visi saslimušie lidojuši 2020.GADA 7. marta reisā "airBaltic" BT-630 no Milānas uz Rīgu. SPKC norādīja, ka uzsākta epidemioloģiskā izmeklēšana un apzinātas visas kontaktpersonas.


SPKC Infekciju slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" norādīja, ka visu apstiprināto gadījumu slimības norise ir viegla.

Perevoščikovs pastāstīja, ka pie trim personām no reisa BT-630 devās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Cilvēki bija informēti, ka, pamanot simptomus, ir jāzvana 113.

Neskaitot pašu pirmo gadījumu, visi saslimušie ir tūristi no vienas grupas. Viņi bijuši kūrortā Červinjā, Itālijas ziemeļos.

    Perevoščikovs norādīja, ka cilvēki inficējās nevis lidmašīnā, bet Itālijā.

Pašlaik vairāk nekā 160 cilvēkiem noteikta karantīna, lielākā daļa no viņiem ir lidmašīnas pasažieri.

Perevoščikovs Latvijas Radio stāstīja, ka, ja slimības norise ir viegla un tādi gadījumi ir līdz 80%, tad pacients ārstējas mājās, bet ir jānodrošina īpaša piesardzība, lai mājinieki nesaslimtu. Ideālā variantā slimniekam jāuzturas atsevišķā istabā, bet, ja tas nav iespējams, tad jāievēro distance.


Pēdējās diennakts laikā veikti 22 izmeklējumi, kopā no 29. janvāra veikti 244 izmeklējumi uz aizdomām par "Covid-19" saslimšanu.FOTOGALERIJĀ TREŠAJĀ BILDĒ ĶĪNIEŠU ĀRSTS, KURŠ ATKLĀJA KORONAVĪRUSU, TIKA SODĪTS PAR PANIKAS CELŠANU. DIEMŽĒL PĒC DAŽĀM DIENĀM DZĪVĪBU ZAUDĒJA PATSKONTEKSTS:

Svētdien Latvijā tika apstiprināts otrs saslimšanas gadījums ar "Covid-19". Saslimusī sieviete sestdien, 7. martā, bija atgriezusies no aptuveni nedēļu ilga slēpošanas brauciena Itālijā. Viņa kopā ar tūristu grupu uzturējusies Červinjas kalnu kūrortā Itālijas ziemeļos netālu no Šveices robežas. Sieviete inficējusies Itālijā un mājās atgriezusies jau slima. Sieviete svētdien hospitalizēta – ārstējas Infektoloģijas centrā. Pēc tam tika ziņots, ka "Covid-19" konstatēts arī viņas ģimenes loceklim.

Kopumā reisā Milāna-Rīga (numurs BT630) lidoja 39 pasažieri. 25 pasažieri bija no Latvijas, pārējie – no citām valstīm. Visus 25 pasažierus no Latvijas SPKC epidemiologi atzinuši par tuvām kontaktpersonām, kam būtu jāievēro "mājas karantīna", jo reiss nebija pilns un sēdvietas lidmašīnā tika mainītas. SPKC neizslēdza, ka ar "Covid-19" varētu saslimt citi tūristi, kas ceļojumā atradās kopā ar saslimušo.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV