Ķīpsalas izstāžu komplekss ielūdz uz krāšņo būvniecības izstādi "Māja I 2020"

Publicēts: 05.03.2020, Komentāri: 0

Izstāde diemžēl atcelta izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ visā Latvijā.


***

No 2020. gada 12. līdz 15. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinās izstāde "Māja I 2020", kurā varēs uzzināt par jaunumiem būvniecībā un vērot jaunāko produktu demonstrēšanu.

Četrās izstādes dienās divās hallēs un āra ekspozīcijā ar jaunākajām būvniecības tehnoloģijām un risinājumiem mājas būvniecībai no pamatiem līdz jumtam iepazīstinās vadošie ražotāji, tiešie piegādātāji un lielākie būvmateriālu tirdzniecības lielveikali.

Savus aktuālos piedāvājumus "Mājā I" prezentēs vairāk nekā 400 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas, Šveices, Čehijas un Lielbritānijas.

Būvmateriālus piedāvās ekovates ražotājs "Balticfloc", gāzbetona ražotājs "Bauroc", dabai draudzīgo, cementēto koka ēveļskaidu plātņu ražotājs "CEWOOD", "PAROC", "VASmann" un citi.

Plašā klāstā būs arī apdares materiāli - dažādu veidu iekšdurvis un ārdurvis, logi, vinila un koka grīdas, dažādi koka, mākslīgā akmens un stikla elementi gan iekšējai apdarei, gan māju fasādēm. Izstādē būs sastopami uzņēmumi "AKB Būve", "Brodoor", "Estēts", "i2", "Kāpņu stils", "PATA kokmateriāli", "Reaton", "Velux" un citi.

Energoefektīvākās apkures sistēmas un taupīgākās santehnikas ierīces prezentēs "Cita santehnika", "EVA - SAT", "Firma FAN", "Hydra Baltic", "Kerama Baltics", "PAA" un citi. Risinājumus siltināšanai, dažādu materiālu jumta segumus un karkasus demonstrēs "AB Baltic", "Borga", "CEL", "KONSOL Logi", "Toode" un "Vinteko".

Elektroinstalācijas materiālus demonstrēs tādi latviešu uzņēmumi kā "Albau", "Electro Base", "Evinni Deko", "Haski Elektro", kā arī lietuviešu "Jung Vilnius" un igauņu "Silmani Elekter".

Būvniecības tehnikas un instrumentu iegādi vai nomu Ķīpsalā piedāvās "Gitana tehniskais nodrošinājums", "Nordfix", "Reaktīvs", "Starpsienu centrs", "Stokker" u. c.

Ja mājokli vēl tikai plāno, noderēs arhitektu un ainavu dizaineru pakalpojumi, ko piedāvās "Geomatic" un "Labā māja Latvija", bet jau gatavās mājas, moduļmājas un pirtis izstādē piedāvās "Averto", "Eko Modulis", "Hansa.House", "HUS.LV ECO HOUSES", "Somu māja", "TavaPirts.lv" un citi.

Izstādes apmeklētājiem Ķīpsalā būs pieejamas arī finanšu pakalpojumu konsultācijas ("Citadele banka", "West Kredit"), tāpat arī Rīgas pilsētas būvvaldes konsultācijas par īpašuma uzturēšanu un būvdarbu un labiekārtošanas darbu tiesisko pusi. Vienlaikus "Māja I 2020" notiks arī nozares konferences un semināri.

"Māja I" ir vadošā būvniecības industrijas izstāde Baltijas valstīs, kuru jau trīsdesmit ceturto reizi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

BIĻETES ŠEIT

Skatīt izstādes ceļvedi "MĀJA I 2020"

Izstādes darbalaiks:

12.–14.03. 10.00–18.00

15.03. 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:

Ieejas biļete – 5 EUR. Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 12 EUR. Bērniem līdz 15 gadu vecumam ieeja bez maksas. Biļetes var iegādāties internetā.

Autostāvvieta:

Katru dienu 10.00–16.00 – 7EUR, 16.00–18.00 (svētdienā 14.00–17.00) – 5 EUR

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV