Latviešu tautas gaišākais prāts Alvis Hermanis uzrunā tautiešus COVID-19 pandēmijas epicentrā

...pēc tam tā būs pilnīgi cita pasaule...
Publicēts: 29.03.2020, Komentāri: 1
Jaunā Rīgas teātra (JRT) mākslinieciskais vadītājs, režisors Alvis Hermanis savā publicējis nelielu video uzrunu, kurā brainstormo par esošo situāciju un par to, kas mūs sagaida pēc koronavīrusa pandēmijas. Viņš uzskata, ka izolācijā pavadītais laiks cilvēkus izmainīs radikāli - skatiet īsu video zemāk.

Atgādinām, ka Jaunais Rīgas teātris skatītājiem piedāvā internetā bez maksas noskatīties režisora Alvja Hermaņa iestudējumu "Revidents", kas Hermaņa režijā pirmizrādi piedzīvoja 2002. gada 14. februārī un tika spēlēta 286 reizes 12 gadu garumā. 

Izrāde līdz 29. martam (ieskaitot) pieejama Replay.lv un "Vimeo".

Izrādes pieteikumā teikts: "Nikolaja Gogoļa luga izspēlēta 20. gadsimta 60.–70. gadu sociālajā realitātē ar ceptu sīpolu smaržas apņemtu ēdnīcu un piegānītu tualeti, kurā tukli un mazliet lētticīgi cilvēki cenšas piepildīt savus sapņus."

Režisors Alvis Hermanis par darbu rakstījis: "Sižets liek domāt par šo lugu kā satīrisku komēdiju, un, visdrīzāk, šis priekšstats ir maldīgs. Izrāde ir mēģinājums ja ne gluži atminēt šo mīklu, tad vismaz pietuvoties tai, jo Gogolis ir kā sapnis, no kura var arī neuzmosties un palikt tajā uz visiem laikiem. Ja tikai tas nav jau noticis."

Alvja Hermaņa dzīves mirkļi fotogalerijā.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ārsts 29.03.2020 20:14
ko nu Hermanīt... pandēmija būs vēl ilgi un kādu gadu uz teātri nevarēs cerēt. Ja nu vienīgi virtuāli
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV