Arnis Krauze un Artuss Kaimiņš šokēti par it kā obligāto Latvijas cilvēku čipošanu

Titulbilde ir ilustratīva - tajā TV zvaigznes Jana Duļevska un Arnis Krauze. Tikmēr lasītāji vaicā: Artus, Jums negatīvs koronavīrusa tests?
Publicēts: 09.04.2020, Komentāri: 2
Tautā iemīļotais TV diktors, žurnālists Arnis Krauze sociālajā tīklā izrāda neizpratni par satraucošo ziņu: Latvijas iedzīvotāju it kā obligāto čipošanu un vakcināciju.

"Kur un cikos sākas tā čipošana un vakcinācija? Vien četras dienas esmu ārpus Rīgas laukos un jau pilnīga neziņa par pilsētā notiekošo," raksta Arnis.


Viņš pārpublicējis kādu ierakstu, kurā, iespējams, kādreiz populārais žurnālists, it kā vārdā Sandris Točs, aicina dibināt tautas kustību, lai pretotos obligātai čipošanai un piespiedu vakcinācijai - skatiet fotogalerijā.

Komentāros cilvēki pauž asu kritiku un agresīvus viedokļus. Skandalozais politiķis Artuss Kaimiņš iesaka nočipot pašu Toča kungu.

Vairums komentētāju pauž bažas par ieraksta autora neadekvātumu un pilnmēness apreibumu.

"Šis laiks īpaši labi parāda, kuri tipāži stipri nedraudzējas ar veselo saprātu, vai ir vienkārši hroniski meļi," teikts vienā komentārā.

Citi apgalvo, ka Točam ir labi samaksāts par šādas informācijas izplatīšanu un ka viņš jau gadiem ilgi strādā īpaši labi apmaksātus PR jeb public relations darbus.

Bet izskan jautājums pašam Artusam Kaimiņam: "Artuss, Jums jau negatīvs tests? Vai joprojām ir kādi simptomi?" Citkārt, tik aktīvais soctīklu lietotājs, Artuss Kaimiņš uz šo jautājumu neatbild.

Raksta titulbilde un bildes galerijā ir ilustratīvas.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

solo 11.04.2020 00:36
ak, vai, Kaimiņš lielais ieteicējs!!!! Super..
Īpatnis kas paralizēja visu valsts darbu ar vazāšanos apkart
1 0 atbildēt
Wera 11.04.2020 00:22
Šausmas!
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV