Šokējoši! LTV ētera zvaigzne publiski aicina pielietot vardarbību pret nepilngadīgu meiteni. VIDEO

Šodien "dižciltīgā" TV zvaigzne atlaista. Fotogalerija.
Publicēts: 16.04.2020, Komentāri: 2
Mācītājs Aleksis Daume. FOTOGALERIJA - IESPĒJAMS, BĪSTAMĀKAIS MĀCĪTĀJS LATVIJĀ!

Ņemot vērā raidījuma "Saknes debesīs" līdzšinējā vadītāja - mācītāja, pašpasludinātā izaugsmes trenera Alekša Daumes neētiskos un nepieņemamos izteikumus, raidījuma veidotāji – producentu apvienība "HansaMedia" un Latvijas Televīzija lēmuši par Alekša Daumes atlaišanu no raidījuma vadīšanas. Viņa vietā jau 2020. gada 19. aprīlī stāsies pieredzes bagātais publicists, filozofs un kādreizējais LTV ētera cilvēks Ilmārs Latkovskis.

Raidījums "Saknes debesīs" katru svētdienu LTV1 ēterā aplūko filozofiskus jautājumus par garīgumu, ētiku un morāli. Ņemot vērā raidījuma līdzšinējā vadītāja Alekša Daumes absolūti nepieņemamos, ar LTV rīcības un ētikas kodeksu un arī demokrātiskas un iekļaujošas sabiedrības vērtību pamatprincipiem nesavietojamos izteikumus, kas izskanējuši sarunā ar Annu Rozīti viņas vlogā “Tuvāk sev ar Annu Rozīti”, pieņemts lēmums Daumi no raidījuma vadīšanas atstādināt. Viņa vietā jau no šīs nedēļas raidījumu vadīs Ilmārs Latkovskis.

Sarunā Daume pieskārās jautājumam par vides aktīvisti Grētu Tūnbergu. Viņš teicis, ka šad un tad viņš par šo meiteni domājot ļaunas domas un viņš uzskata, ka cilvēku ar tādiem uzskatiem vajagot vienkārši nospārdīt.

Raidījums netiekot veidots Latvijas Televīzijā. Tā veidotāji pēc LTV pasūtījuma ir neatkarīgie producenti – radošā aģentūra “HansaMedia”. Gan Latvijas Televīzija, gan producenti norobežojas no A. Daumes izteikumiem.

Raidījuma producenti pilnībā norobežojas un uzskata par nepieņemamiem šos līdzšinējā raidījuma vadītāja Alekša Daumes personīgos izteikumus Annas Rozītes Youtube kanālā. Mēs iestājamies par cieņpilnām savstarpējām attiecībām, toleranci un augstiem žurnālistikas standartiem. Pēc šiem izteikumiem mēs vairs neredzam Aleksi Daumi kā mūsu raidījuma vadītāju. Raidījums “Saknes debesīs” turpinās strādāt pie izpratnes veicināšanas par reliģiju, vēsturi, dabu un citiem cilvēkiem svarīgiem tematiem, vairojot iecietību un labā ideju pasaulē,” pauž “HansaMedia” pārstāvis Niks Volmārs.

Latvijas Televīzija un raidījuma producenti “HansaMedia” atvainojas ikvienam skatītājam par radušos situāciju. Raidījums “Saknes debesīs” tiek veidots kopš 2015. gada. A. Daume to vadīja kopš 2018. gada.

Izsakiet arī savu viedokli komentāros. Lūgums bez naida kurināšanas.

Video: Aleksis Daume no 11. minūtes:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

nod. maksātājs 16.04.2020 22:38
a bet Valsts policijai te nav nekas ko teikt?
1 0 atbildēt
WRILEY? 16.04.2020 22:33
VAI ŠIS CILVĒKS DRĪKST BŪT MĀCĪTĀJS???
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV