Kaupers, Aisha, Skrastiņš un citi Latvijas TOP mūziķi - koncerts sirdij un dvēselei 7. jūnijā

Interneta tiešsaistes pārraidē notiks koncerts „Uzcel savu baznīcu!” - uzstāsies RENĀRS KAUPERS, ARTŪRS SKRASTIŅŠ, AIJA ANDREJEVA , JĀNIS AIŠPURS, MARTS KRISTIĀNS KALNIŅŠ, grupa „Putnu Balle”, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs un Kaspars Kurdeko.
Publicēts: 21.05.2020, Komentāri: 6

Svētdien, 7. jūnijā, plkst. 20.00 interneta pārraidē no Bruknas muižas notiks koncerts „Uzcel savu baznīcu!”. Šajā nestabilajā situācijā vēlamies turpināt Bruknas ikgadējo tradīciju, tās stāstu un kaut attālināti tikties ar saviem uzticīgajiem koncertu apmeklētājiem. Atbalsti Bruknas kopienu ar ziedojumu un kā pateicību saņem skaistu koncertu!

Koncertā piedalīsies RENĀRS KAUPERS, ARTŪRS SKRASTIŅŠ, AIJA ANDREJEVA , JĀNIS AIŠPURS, MARTS KRISTIĀNS KALNIŅŠ, grupa „Putnu Balle”, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs un Kaspars Kurdeko - FOTOGALERIJĀ MŪZIĶI UN BRUKNAS SVĒTPILS

“Lai ir drosme turpināt mīlēt, kaut arī nav ļauts būt tuvumā. Dzīve turpinās un celsim tālāk baznīcu sevī!”, tā aicina priesteris Andrejs Mediņš. Laikā, kad visā pasaulē valda neziņa un satraukums par nākotni, ir tik svarīgi sajust drauga plecu, garīgu mierinājumu un morālu atbalstu.

Izpostītajā Bruknas muižā 2001. gadā priesteris Andrejs Mediņš izveidoja unikālu dvēseles rehabilitācijas vietu “Kalna svētību kopiena”, kur iespēja atrast jaunu dzīvi tiek dota dažādās atkarībās nonākušiem ļaudīm. 2012. gadā tika aizsākta akcija “Uzcel svau baznīcu!”, kuras mērķis bija atbalstīt starpkonfesiju kapelas būvi Bruknā. Ar labdarības akciju palīdzību piesaistītie līdzekļi un kopējiem spēkiem atkarībās nonākušo cilvēku celtā lūgšanu nama durvis ir atvērtas ikvienam. Tas ir ne tikai nams, kurš uzcelts smagā un neatlaidīgā darbā pašu Bruknas kopienas iemītnieku rokām.

Koncerta filmēšana notika Bruknas muižā, ievērojot visus drošības pasākumus.

Koncertam „Uzcel savu baznīcu!” ir noteikta biļetes cena Bruknas kopienas atbalstam – 8, 10, 15 eiro par vienu tiešraides pieslēgumu jeb, tā saukto, dzīvokļa biļeti, kad ar vienu biļeti koncertu var baudīt visi vienas mājsaimniecības iedzīvotāji.

Par biļešu iegādi: Iegādājoties biļeti, Jūs saņemsiet tiešraides kodu, kuru varēsiet izmantot, lai skatītos koncertu.

Biļetes iegādāties varat  šeit:
https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/uzcel-savu-baznicu-koncerts-interneta-parraide

Turpināsim celt to baznīcu, kas Bruknā un arīdzan katrs savu!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Anna 28.05.2020 20:44
Kiviču vairs neviens nopietns producents neaicina!
26 1 atbildēt
Alta 23.05.2020 18:58
Kiviču gan vajadzētu!
3 34 atbildēt
nemalta > Alta 25.05.2020 19:35
Ej tak dēt!
26 0 atbildēt
))) 22.05.2020 14:04
A Kivičs ar Lieni nebūs ?
18 15 atbildēt
igreks 22.05.2020 12:54
jAUKI! Bet vai biļešu cena nav par dārgu šais laikos?
83 12 atbildēt
Ikss > igreks 22.05.2020 13:59
Tak nepatīk, neatbalsti. Šis info ir priekš cilvēkiem, kas izslapuši pēc mākslas, kultūras
50 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV