Seksīgais Kivičs kļuvis par geju 'upuri'

Detalizēti Andra Kiviča stāsti, kā viņam uzbrūk homoseksuāli ļaudis, kas, acīmredzot, šeit saskata nenormāli seksīgu džeku...
Publicēts: 30.05.2020, Komentāri: 4
Mūziķis Andris Kivičs uzskata, ka pēdējā laikā gan sabiedrībā gan medijos plaši tiek iztirzāti ar homoseksualitāti saistīti jautājumi, tāpēc socālajā tīklā Facebook dalījās, kā pats uzsvēra, ar savu dzīves pieredzi saistībā ar homoseksuāliem cilvēkiem. KIVIČA JAUNĀKIE DZĪVES MIRKĻI GALERIJĀ.

Kivičs atklāj, ka pirmo reizi ar homoseksuālu cilvēku viņam nācās saskarties aptuveni 10 gadu vecumā.

Andris stāsta, ka, spēlējot basktebolu, kopā ar komandas biedriem devās uz Leņingradu. Viņš dzīvoja istabiņā ar savu komandas biedru. Nakts vidū Kivičs esot pamodies no tā, ka jūt - komandas biedrs uzgūlies viņam virsū (starp abiem ir sega) un veic intīmas darbības.

"Es guļu zem tās segas un pat nesapratu, ko tas džeks īsti dara. Man ir kādi desmit gadi. Es pat nezināju, ka ir tādi geji, ka vispār kaut kas tāds ir. Vārdu sakot, mana pirmā pieredze bija desmit gadu vecumā. Acīmredzot puikam bija jau kaut kāda interese par sava dzimuma pārstāvjiem, un viņš to desmit gadu vecumā nekautrējās izrādīt," atklāts bija Kivičs.


Tāpat Kivičam nācies saskarties ar homoseksuālu personu 17 gadu vecumā, kad viņam Vērmanes dārzā piegājis kāds padzīvojis vīrietis un piedāvājis veikt intīmas darbības.

Vēl Kivičam bijusi saskare ar homoseksuāliem cilvēkiem grupas "Z-Scars" laikā, kad Kivičs lūdzis padomu kādam slavenam Latvijas modes māksliniekam padomu par grupas vizuālo tēlo. Pēc "Muzikālās bankas" ceremonijas, kad, pēc Kiviča teiktā, visi eot bijuši iedzēruši, modes mākslinieks viņu uzaicinājis parunāt privāti un sarunas laikā, kad Andris sācis stāstīt par grupas vizuālo tēlu, modes mākslinieks esot vēlējies skūpstīties.

Tāpat Kivičam, strādājot Riga TV24 un vadot raidījumu "Rampas ugunis", kāds kanāla darbinieks esot piedāvājis orālo seksu, sakot, ka to vajag pamēģināt.
Andris dalījās ar citiem pieredzes stāstiem iz savas dzīves, kas saistīti ar homoseksuāliem cilvēkiem.

Mūziķis uzsver, ka patiesībā nav tā, ka homoseksuāli orientēti cilvēki dzīvo savrup no citiem un sabiedrība par to neko nezina un lai liek viņus mierā.

"Manā dzīvē ir bijis tā, ka geji man nāk virsū, man neko nejautājot, neprasot, neparunājoties. Viņi momentā nāk seksuālā uzbrukumā," piebilda Kivičs.

Raksts pirmoreiz publicēts portālā Tautaruna.nra.lv.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Olita Grīnvalde 31.05.2020 21:39
ha-ha-ha!
2 0 atbildēt
ALLA 31.05.2020 21:36
NEKĀDS SEKSĪGS VIŅŠ NAV
3 0 atbildēt
Aija 31.05.2020 19:19
Kurā vietā viņš ir seksīgs?
4 0 atbildēt
Eriks 31.05.2020 19:16
kad popularitātes pietrūkst, tad izrādās ir vēl šāds veids kā piesaistīt uzmanību!!!! Un Slavenibas.lv par to tik priecājas ))
0 4 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV