Skandalozais dāmu izmīlētājs! Zeltiņas un Šomases bijušais ņirgājas par Covid-19 smagi slimo fotogrāfu Rozenfeldu

Publicēts: 31.05.2020, Komentāri: 6
Latvijā pazīstamais fotogrāfs Gatis Rozenfelds inficējās ar koronavīrusu Covid-19. Turklāt viņš saslima smagā formā, mēnesi pavadīja slimnīcā un slimības sekas izjūt joprojām. Gatis marta sākumā bija devies komandējumā pāri okeānam un mājās atgriezās ar repatriācijas reisu no Amsterdamas 24. martā, kuru gaidot viņš četras dienas pavadīja viesnīcā Nīderlandē, kur inficējies ar vīrusu.

Savu stāstu kā saslimis Gatis Rozenfelds uzticēja žurnālam Privātā Dzīve. Viņš stāsta, ka uzreiz pēc ielidošanas Latvijā devies nodot analīzes uz Covid-19, bet, ierodoties mājās, sajutis milzīgu nogurumu, paaugstinājusies temperatūra. Nelāgo pašsajūtu fotogrāfs norakstīja uz garo atgriešanās ceļu, taču pēc četrām dienām tika saņemti analīžu rezultāti – Covid-19 pozitīvs.

2. aprīlī Gatis nokļuva slimnīcā. Slimnīcā Gatis pavadīja vairāk nekā mēnesi, viņš bija tā sauktais vidēji smagais pacients, taču plaušas viņam netika ventilētas.

Gatis Rozenfelds žurnālam stāsta, ka slimnīcā slimniekiem ēdienu pasniedza vienreizlietojamos traukos, kurus pēc tam izmeta speciālos konteineros, iznīcināts tika viss, kas tika ienests palātā. Arī grāmatas, kas Gatim tika sagādātas lasīšanai, pēc tam nonāca krāsnī.

Tagad Gatis no vīrusa ir izveseļojies – pēc vairāk nekā diviem mēnešiem analīzes uzrāda, ka viņš ir Covid-19 negatīvs. Taču slimības sekas fotogrāfs joprojām izjūt, - veselība vairs nav tāda, kāda tā bija agrāk.


Žurnāls Kas Jauns izpētījis: kad Gata Rozenfelda stāsts tika publicēts, savu viedokli izteica Rūdolfs Brēmanis. Komentējot informāciju par fotogrāfa saslimšanu ar Covid-19 viņš izsmējīgi raksta - FOTOGALERIJĀ PĒDĒJAIS FOTO.

„Eh, Gati, Gati.. Grāmatas jau nu gan nevajadzēja dedzināt, turklāt vēl krāsnī. Varēji tak nolikt plauktiņā, pastāvētu dažas dienas un izžūtu smuki Tavs ļaunais vīruss uz grāmatas. Jocīgi, ka Vizma nesaķēra neko, dzīvojoties kopā pa mājām.

Varbūt drošības labad tagad tomēr Gačam un Vizmai arī mājās visas grāmatas vajadzētu krāsnī sadedzināt. Mazums. Mjaa. Kā tur bija: „Tie, kas dedzina grāmatas, drīz dedzinās cilvēkus”? Nu tik tagad baidāmies visi kopā uz nebēdu! Vēl tikai klasisko rindiņu par sāpošajām plaušām aizmirsa pateikt. Varbūt tomēr labāk Gatim sākt pīpēt un dzert?”

Bēdīga slava Rūdolfam Brēmanim ir jau sen, tostarp par viņa attiecībām ar sievietēm. Vairākus gadus Brēmaņa mīļotā sieviete bija aktrise Agnese Zeltiņa - KRŪŠU CAURSPĪDĪGO TĒRPU SKATIET GALERIJĀ, bet šīs attiecības izjuka, kad sabiedrībā klajā nāca fakti, ka viņš atklāti uzmācies citām sievietēm, piedāvājot viņas „kārtīgi izmīlēt”.

Pilnu rakstu lasiet Jauns.lv

Publikācija pārpublicēta no portāla Vipi.tv.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Covit19 01.06.2020 12:39
Lai vēl papriecājas drīz apmeklēšu arī viņu.
0 1 atbildēt
muļķei > Covit19 20.06.2020 21:01
tev ar gramatiku uz skolu atkal
1 0 atbildēt
anna 31.05.2020 22:52
izmīlētājs ir viņa īstais apzīmējums
2 0 atbildēt
ŠAMANIS 31.05.2020 21:35
MĒRGLIS!
3 0 atbildēt
Iļja 31.05.2020 21:04
Nudien pretīgs tips!
4 0 atbildēt
Aina 31.05.2020 21:02
Šim brēmanim jau dzīvē nav nekā svēta!
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV