VID priekšniece Jaunzeme noklusē darbinieku pārkāpumus. Atklātībā nāk jauni fakti pret šo "iecietību"

Publicēts: 16.06.2020, Komentāri: 9

Kamēr Jaunzeme turpina noklusēt VID darbinieku pārkāpumus, atklātībā nāk aizvien jauni fakti par "iecietību" pret likumpārkāpumiem:

Kamēr Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme klusē par to, kad un kā tieši viņa pildīs finanšu ministra rīkojumu un atklās ziņas par viņas vadītās iestādes darbinieku pārkāpumiem, atklātībā nāk aizvien jauni fakti par VID vadītājas „iecietību” pret savu padoto nodarījumiem – pat likumpārkāpumiem, kurus oficiāli fiksējis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), vēsta portāls Pietiek.com.

"Sagaidu, lai nākotnē netiktu slēpti gadījumi, kas notiek VID," – ar šādu paziņojumu klajā ir nācis finanšu ministrs Jānis Reirs, norādot, ka ir devis rīkojumu informēt sabiedrību par visiem VID darbinieku pārkāpumiem, pildot amata pienākumus, jo citādi, ja sabiedrība netiek informēta par VID darbinieku pārkāpumiem, iedzīvotāji nevar sekot izmeklēšanas gaitai un uzzināt, vai un kāds sods piemērots pārkāpējiem.

IEVAS JAUNZEMES JAUNĪBAS BILDE FOTOGALERIJAS BEIGĀS

Taču ne VID ģenerāldirektore, ne dienesta preses dienests joprojām nav vēlējušies atklāt – kad tieši un kādā tieši formā iestāde gatavojas izpildīt finanšu ministra rīkojumu un šo informāciju atklāt. Tikmēr jauni fakti demonstrē to, cik iecietīgi VID vadītāja līdz šim ir izturējusies pat pret darbiniekiem, kuru likumpārkāpumi ir oficiāli fiksēti.

Viena no šādām darbiniecēm ir Ineta Sjademe, kura ieņem Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Ceturtās datu ticamības novērtējuma daļas galvenā nodokļu inspektores amatu, - viņas veiktu likumpārkāpumu oficiāli ir fiksējis KNAB.

„Ieguva informāciju (163 reizes) no VID informācijas sistēmām (datubāzēm) par sevi, sev un saviem radiniekiem piederošiem uzņēmumiem un radinieku darba devējiem, un ievadot informāciju VID Nodokļu informācijas sistēmās, tādējādi veica valsts amatpersonas amata funkcijas interešu konflikta situācijā un pārkāpa likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” 11.panta pirmajā daļā noteikto aizliegumu un 19.pantā valsts amatpersonai noteikto aizliegumu,” ir konstatējis KNAB.

Taču, neraugoties uz to, likumpārkāpēja I. Sjademe, kā rāda VID amatpersonu deklarāciju datu bāze, joprojām turpina darbu VID. Savukārt uz jautājumiem saistībā ar šo gadījumu I. Jaunzeme joprojām nav vēlējusies atbildēt.

Raksts pirmoreiz publicēts portālā Pietiek.com.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Komentāri: 9
Avots: Pietiek.com
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

laura tropina 20.06.2020 22:41
PAREIZI MES PARASTIE LAUTINI SEN TADU MULKI BUTU NOSITUJUSHI D..... VAI KO LIELAS PAR NAUDAM BUTU KAUTKO IEDEVUSI MUMS
Atbildēt
1 0 atbildēt
Edgars Kalniņš 20.06.2020 22:36
Tas tak normāli. Ja kāds atceras kādu laiku atpakaļ jau bija, ja nemaldos pārkāpumi VID kur apmēram 175 cilvēki iesaistīti no VID. Bet tā arī nevienu neatlaida, samainīja krēslus un viss.
Kā saka cita acī skabargu redz, savā baļķi neredz.
1 0 atbildēt
Guna Poškus 20.06.2020 21:39
Man šī te prieksniecīte-es izsakos ar vārdiem,kādus pielieto pārsvarā visas amatpersonas - šī te, šo te, šim te, it kā nespēdami noformulēt trikumu pareizi savai domai., tad nu saku, šī te prieksniecīte man no paša sākuma pēc lapsas izskatās un izliekās, aiz viltīgām actiņām un mākslīgā smaidiņa, slēpjas nesmukas lietas. Vai viņa vispār atbilst amatam, ko ieņem? Ziniet, minimālās algas pelnītājai - auklitei, VID aizsūta parādrakstu ar summu, cik viņa ir VID-am parādā. TĀTAD ZOG VISUR UN KAM NAV SLINKUMS.
3 0 atbildēt
o;ga 17.06.2020 11:56
Jaundzemi atlaist nodarba un lai strada smagu fizisku darbu,zagle!
3 0 atbildēt
liga 17.06.2020 05:59
sita damite ir janomet ne tikai no amata ,bet vinai ir jaatbild pecvisstingrakas likuma bardzibas....kapec?tapec ka vina un tikai vina ir nozieguma lidzdalibniece....bezdarbiba ari ir noziegums,acimredzot vinas paklautiba esosa iestade citiem piemero bargus sodus plus pazemo,kamer pasas vadita iestade zog acis nepamirkskinot.
9 0 atbildēt
)) 17.06.2020 00:38
jaunības foto unikāls!
6 0 atbildēt
aha > )) 17.06.2020 00:47
paraugmeitene-teicmniece
6 0 atbildēt
Mūū > )) 20.06.2020 21:41
Izņēmāt man vārdus mutes ārā ))
2 0 atbildēt
ņe važno 17.06.2020 00:35
šīs kundzītes kompleksi un neveiksmīgās oratora prasmes jau sen zināmas
11 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV