Pusgads pēc pēkšņās Mārtiņa Ķibilda sirdslēkmes bohēmas pilsētā Amsterdamā. Kā viss notika patiesībā?

Skatītāju iemīļotā TV zvaigzne Mārtiņš Ķibilds pēkšņi šķīrās no dzīves bohēmas apvītajā, visdrosmīgāko atkarību metropolē Amsterdamā. Viņa dzīvību ātrās palīdzības reanimācijas brigādei neizdevās glābt.
Publicēts: 19.06.2020, Komentāri: 3

TV zvaigznes un raidījuma "Vai gribi būt miljonārs?" vadītāja Mārtiņa Ķibilda atraitne Ilze Grase-Ķibilde ar sāpēm sirdī un dvēselē dalās atklāti.

Pēc ilgāka laika intervijā žurnālam UNA Ķibilda sieva apraksta to liktenīgo dienu, kad pirms pusgada viņas vīrs Mārtiņš piedzīvoja sirdslēkmi.

Ilze uzsver, ka nevēlas atklāt detaļas par traģisko dienu Amsterdamā, taču atklāj, ka visu iespējamo palīdzību toreiz izdarīja viņas labākā draudzene Laura. Kurai palīdzējis viņas brālis Lauris.

FOTOGALERIJĀ ĶIBILDA DZĪVES MIRKĻI, SIEVA UN BĒRNI

"Es neizdarīju neko. Es reāli biju "dārzenis". Es vienīgi sazvanīju Lauru un pēc tam apdrošinātāju," atceras Ilze.

Sakritība, taču Laura tobrīd arī atradās Nīderlandē, tikai citā pilsētā un pēc trim stundām draudzene jau esot bijusi pie Ilzes.

"Viņa pāradresēja manu telefonu un kopš tā brīža neatlaida manu roku, šķiet, dienas trīs. Viņa izdarīja visu," piebilst Ilze.

Savukārt vēl kāda draudzene Agnese arī tobrīd ar ģimeni bija Amsterdamā un palīdzēja sagādāt zāles, ko varēja dabūt bez receptes.

Līdz ar to pirmajā dienā un naktī pēc Mārtiņa pēkšņās aiziešanas, ko, kā izteicās pati Ilze, viņa varētu arī nepārdzīvot, viņa nebija viena. To Ilze sauc par likteni, par Dieva pirkstu.

Nākamajā dienā, kad Ilzei ar Mārtiņu bija jālido mājās, viņa lidoja ar Lauru un Rīgā "stafeti" pārņēma viņas brālis Lauris. Ilze uzsver, ka saņēma milzīgu atbalstu no ļoti daudziem ļaudīm.

Nāve Ķibildam piezagās pēkšņi - 2019.gada 26. oktobrī Mārtiņš pēkšņi nomira bohēmas apvītajā, visdrosmīgāko atkarību metropolē Eiropā - Amsterdamā un viņa dzīvību ātrās palīdzības reanimācijas brigādei neizdevās glābt. Tomēr īstais nāves iemesls joprojām publiskots netiek.

Mārtiņam bija vien 46 gadi.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Faina 20.06.2020 20:40
Žēl, ka neatklāj īsto iemeslu. Par iemīļotu un publisku personu tautai būtu tiesības zināt!
4 0 atbildēt
žēl no sirds 20.06.2020 20:18
šausminoši. droši vien jau, ka atkarības...
5 2 atbildēt
alla 20.06.2020 20:01
Dikti skumji…
6 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV