Zaudējis realitātes sajūtu. Lūk, par šādu astronomisku summu Kivičs gatavs parādīt meitiņas Mia foto

Sabiedrība uzskata, ka skandālists zaudējis realītātes sajūtu, jo nekāda Holivudas zvaigzne viņš nav.
Publicēts: 15.07.2020, Komentāri: 25
Jau vēstījām, ka 2020.gada jūlija sākumā piedzima mūziķa Andra Kiviča un viņa sievas Lienes Skulmes-Kivičas pirmdzimtā meitiņa Mia. Atkal bija skandāls - došanās mājās no Rīgas Dzemdību nama beidzās ar policijas iejaukšanos - FOTOGALERIJA.


Pats mūziķis publicēja paziņojumu par notikušo konfliktu un savus sekotājus uzrunāja video, kurā nekautrējās skarbus vārdus veltīt pie Dzemdību nama sastaptajai žurnālistei, kā arī viņas pārstāvētās izdevniecības vadītājiem.


"Es neesmu ar mieru, ka filmē manu bērnu, atņemu viņai telefonu un viņa izsauc policiju, un tanī brīdī Andris un Liene Kiviči ir, iespējams, vienīgais pāris Latvijā, kurš pamet Dzemdību namu pēc darīšanas ar policiju un policijas eskortu," skaidroja mūziķis.


Kā atklāja Kivičs, viņš sievietes telefonu spēcīgi aizmetis puķu dobē, tomēr sievietei to izdevies atgūt un saglabāt iemūžinātos kadros.

Jaunākajā žurnālā Kas Jauns sacīts: Kivičs apgalvo, ka žurnāliste viņu vaktējusi krūmos, lai gan pie Dzemdību nama krūmu nemaz nav.


Andris esot rupji lamājies, tika izteikti izrēķināšanās draudi, turklāt ne tikai šai žurnālistei, bet arī izdevniecības īpašniekiem, raksta izdevums. Notikuma vietā ieradusies arī policija - skatiet fotogalerijā.

Pēc incidenta muzikants sazinājies ar žurnāla un izdevniecības pārstāvjiem: par 1000 eiro viņš esot gatavs atrādīt bērna foto un dalīties stāstos par savu ģimenes laimi.

Sabiedrība uzskata, ka skandālists zaudējis realītātes sajūtu, jo nekāda Holivudas zvaigzne viņš nav.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

video 29.07.2020 22:58
realitāte viņam nav pa draugam. tgd izplata baumas ka slims ar covid
1 0 atbildēt
ļuda 28.07.2020 00:48
kivi šauj pār strīpu
2 0 atbildēt
Intars Gindra 16.07.2020 15:25
Tas kivi nojudzies!
2 0 atbildēt
Eva 16.07.2020 12:42
visas valstis slavenibam seko paparaci in vini pie to pierod in ignore ASV, UK.Krievija.bet pec tam vel samaksa par fotosesiju. Vienkarsi zurnaliem kas pieder Ajai
Smidrei kundzei Ta butu jarikojas.Bet Vina izvelas to rikoties ar vinai nepienemamiem cilvekiem tadus skandalus at citiem mes neesam redzejusi.Izdariet savus secinajumus.
1 0 atbildēt
Elina 16.07.2020 12:38
mès dažreiz paskatāmies Kiviču tiešraides vai palasām viņu komentārus. Secinàjums- Kiviči aizmirst, ko pirms laiciņa melojuši. Ja Kiviči teiktu patiesību, versijas neatšķirtos.
2 0 atbildēt
Jānis 16.07.2020 12:37
mīļie cilvēki, neliekas, ka šim anomāliskajam cilvēkam Kivičam nav vispār jāpievērš uzmanība. Nesaprotu to jocīgo kafejnīcu īpašniekus, kas šim rupeklim vēl piedāvā dziedāt. Īstenībā Kiviča vārds ir apkaunojums. Lai viņa sieva dzemdē, viss ok. Nekāds brīnumbērns tur vienalga nebūs, jo Kivičs agri vai vēlu sitīs bērna māti, tēlos cietēju un meklēs jaunu miesu savu anomālisko vēlmju apmierināšanai. Lai dzīvo Andrītis bez sabiedrības ievērēbas, varbūt paliks sakarīgāks.
2 0 atbildēt
Inguna 16.07.2020 12:36
Kuram tas vispār interesē?! Ja paši negribētu publicitāti, neko nebūtu publicējuši. Lēta klaunāde.
1 0 atbildēt
Elly 16.07.2020 12:35
Pēdējais laiks Lienei sekot vīra Andra(Kiviča) piemēram un pievērsties rakstniecībai! Es noteikti nopirktu L.Kivičas grāmatu "100 veči, kas mani izgrabināja".
1 0 atbildēt
Valdis 16.07.2020 12:34
PSC! Šis "ērglis" ir baloža kakas vērts! kam vispār interesē viņa aktivitātes? Tūkstošiem interesantāku cilvēku par kuriem rakstīt, kurus uzrunāt un veidot sižetus. Kiviča zēns ir norietējis mēness...
2 0 atbildēt
Elisa 16.07.2020 12:32
kad to prasto veci un vinja apdalīto bābu aizvāks no mēdijiem. magone un šitie plānprāti'ni , vai tad normālu cilvēku nav par ko rakstīt. vieni skandāli un rupjības divu gadu garumā. Nabaga bērns, kam būs tādi vecāki, iepriekšejiem vismaz viens bija normāls.
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV