Skarba kritika par jauno raidījumu PĀRTIKAS REVIDENTS. Veselīgākais produkts pat netiek pieminēts!

Publicēts: 31.10.2020, Komentāri: 9
Vispirms jau jāpateicas Latvijas Televīzijai un LTV Ziņu dienestam par to, ka skatītājus gan zilajos ekrānos, gan internetā iepriecina ne tikai ierastie rutīnas raidījumi, bet arī aktuāli jaunumi šai grūtajā 2020. gadā.

Jauno raidījumu vada diktore Ieva Strazdiņa, kuru no kanāla Rīga TV24 pārvilinājis LTV guru, žurnālists un redaktors Guntis Bojārs. Viss jau būtu labi, ja vien jaunā raidījuma vadītāja neizceltos ar pārliekiem pārspīlējumiem, piemēram, ejot sēnēs, ar stundām ilgi veidotu frizūras ondulāciju un make-up gluži kā 18 gadīgai modelei žurnāla Cosmopolitan vākam...


SKAĻŠ NOSAUKUMS: PIENS! Taču nosaukumā netiek norādīts, ka runa būs tikai par govs pienu un atsevišķu sojas pienu reklāmu... Skatītājs tiek maldināts!"Pārtikas revidents 2. sērija. Piens." (raidījumu var noskatīties šeit) Šādi tika nosaukts projekta otrais raidījums ar anotāciju: Šoreiz par pienu. Latvijas veikalu plauktus aizvien straujāk iekaro dažādas tā alternatīvas – bezlaktozes un augu izcelsmes produkti. No kurienes nāk piens, kas atrodams Latvijas veikalu plauktos? Vai plašais alternatīvu piedāvājums nozīmē, ka piens nemaz nav tik veselīgs?

Tomēr ne vārda par daudz veselīgāko kazas pienu! Tas noticis neadekvāti... Tad jau būtu līdzvērtīgi raidījumu nosaukt "OLAS", bet tajā ne ar vārdu nepieminēt paipalu olas, kuras zinātnieki jau sen atzinuši un pierādījuši par 3 līdz 4 reizes veselīgākām cilvēka organismam un veselībai, salīdzinot ar vistu olām.

KAZAS PIENS UN KAZAS SIERS. UN, JĀ! - ARĪ KAZAS PIENA SVIESTS!


Pasterizēts (tātad veselībai drošs!) kazas piens un tā produkti: kazas siers un sviests, kā arī kazas gaļa Latvijā ir nopērkama, piemēram, Brāļu tirdziņos Rīgā zemnieku saimniecības "Dāru kazu siers" stendā. Ceturtdienās pie T/C Minska Purvciemā, piektdienās pie Maximas Deglava Pļavniekos.


Uzņēmējs Dainis Erbss - FOTOGALERIJĀ no Tukuma novada Tumes pagasta saimniecības 'DĀRI' pats ir saimnieks, tirgotājs un laipni pastāsta par savas zemnieku saimniecības produkciju pircējiem abās tirdzniecības vietās.

Portāla Slavenibas.lv redakcijas kolektīvs iesaka Dāru kāzu sieru, pienu, sviestu! Esam nogaršojuši un atzinuši! Ierindojuši gardumu un vietējo ražojumu vitamīnu sarakstā. Uzņēmējs Dainis Erbss (tālrunis +371 29141824)


Starp citu, uzziņai!

Ivars Jermolovičs, Rīgas Centrāltirgus (RCT) paviljonu vadītājs sadarbībā ar RCT Sanitārās uzraudzības nodaļu portālam Slavenibas.lv apstiprina arī savu iesaisti sabiedrības informēšanā par tik ļoti veselīgo produktu:


"Kazas piena produkciju ir atļauts tirgot tikai termiski apstrādātu, tas tiek saistīts ar iespējamu ērču encefalīta klātbūtni. Šis faktors iespējams ierobežo gan piedāvājumu, gan pieprasījumu, bet kazas sieri RCT ir nopērkami.  Piemēram pie SIA Danzeme, SIA Eiromiks (abi Gastronomijas paviljona vitrīnu saliņās). Arī Sakņu paviljonā, pie izejas uz tirgus teritoriju - SIA Dipa."


Dāru kazu siers:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

edvards 11.11.2020 03:06
raidījuma vadītāja neprofesionāla. daudz jāmācās vēl
1 0 atbildēt
Klāva 07.11.2020 23:19
Sieri no Erbsa pieejami arī gadatirgos
2 0 atbildēt
oliver 07.11.2020 22:30
Kazas piens patiesam ir veseligaks par citiem
2 0 atbildēt
)) 02.11.2020 21:20
nabaga strazdiņa iznīcināta šai rakstā
3 0 atbildēt
ssausmas 02.11.2020 15:04
,,,,ne raidijums ,bet tragedija,,
2 0 atbildēt
Daina 02.11.2020 10:45
Žēl ,ka Ievu Strazdiņu neizmanto citos raidījumos,jo šis nav piemērots viņai. Viņa ir gudra un skaista sieviete.
0 3 atbildēt
Jānis. > Daina 02.11.2020 11:06
Diemžēl ne viena ,ne otra.
3 0 atbildēt
piekrītu 01.11.2020 23:58
Jau sen ltv neskatos, pietiek ar TV3 un reģionāliem
3 0 atbildēt
LOKDAUNS 01.11.2020 23:30
LTV ZIŅU DIENESTS... NU ĻOTI KONSTRUKTĪVA KRITIKA ŠI IERŪSĒJOŠAM SABIEDRISKĀS TV RAIDĪJUMIEM
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV