Ārkārtas situācijā, 50 gadu vecumā trešo reizi salaulājas Linda Mūrniece. FOTO

Bilžu galerijā noslēpumainais līgavainis un kāzu mirkļi.
Publicēts: 11.11.2020, Komentāri: 3
Bijusī politiķe, iekšlietu ministre un Hotel Roma vadītāja Linda Mūrniece paziņojusi, ka ir apprecējusies. Viņa mijusi gredzenus ar 51 gadu veco Agri Freibergu. Pēc publiski pieejamās informācijas, viņš nāk no Liepājas, ir mentors biedrībā "Dzīvības koks".

Lindai Mūrniecei ir 50 gadi. Viņas jaunais vīrs Agris Freibergs ir liepājnieks un sociālo tīklu informācija liecina, ka viņam ir bērni un vēl nesen bijis precēts vīrs.

Fotogalerijā skatiet sabiedrībai iepriekš plašāk nezināmo līgavaini, kā arī kāzu mirkļus.


Mūrniece salaulājusies Ārkārtējās situācijas laikā 2020. gada 11. novembrī Liepājā. "Ārkārtējā situācija" latviešu valodā tiek dēvēta arī par Ārkārtas situāciju, un ir spēkā šobrīd: no 2020.gada 9.novembra līdz 2020.gada 6.decembrim.


Par vedējiem jeb lieciniekiem kļuvuši bijusī TV zvaigzne, raidījuma Degpunktā vadītāja Ieva Brante un kāds liepājnieks Edmunds Imbovičs.

Politiķei Lindai Mūrniecei šī ir trešā laulība. Viņa bijusi precējusies ar augsta ranga policijas šefu Raimondu Mūrnieku. Vēlāk apprecējās ar gastroenterologu, politiķi Hosamu Abu Meri, kurš Latvijā uz pastāvīgu dzīvi ieradās no Libānas.

Pazīstamā politiķe ir bijusi ilggadēja Saeimas deputāte, ieņēmusi aizsardzības ministres un iekšlietu ministres amatus.  Viņai ir divi bērni - Helēna un Haralds, kuri dzimuši laulībā ar Raimondu Mūrnieku. Viņš bija tā laika Valsts policijas iekšējās drošības biroja priekšnieks.

No sirds sveicam jauno pāri!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Krutaa 23.11.2020 17:31
Atkal seriāls. Nez jau.. bez jauna veča nevar pat nedēļu........
1 0 atbildēt
Inta Skrastiņa 12.11.2020 23:09
Kāpēc jāreklamē???!!!!
0 2 atbildēt
Sandra Kulvinska 12.11.2020 23:08
man arī ir vienalga,ko dara Mūrniece un viņas jaunais vīrs. Bet kaut kā srulbi,piesakās šovam,kaut gan pats labi zin,ka pēc nedēļas,vai divām,precas. Irspējams ka būs nākamais,par kuru rakstīs visos iespējamos ziņu profilos kā tas ir,bija, par Kiviču un Magoni.
0 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV