Faktu sagrozītāja, skandalozā Inga Spriņģe cieņu neveido! Apzināti maldinoši un brutāli pārspīlē

Žurnālistes personīgās dzīves apskats fotogalerijā. Skandalozajai Ingai Spriņģei ir 41 gads. Precējusies jau trešo reizi, jo laulības gan ar Ingu Bērziņu, gan ar Kārli Dagili, bijušā radio Pieci.lv vadītāju, bija neveiksmīgas.
Publicēts: 23.11.2020, Komentāri: 10
Skandalozajai Ingai Spriņģei ir 41 gads. Precējusies jau trešo reizi, jo laulības gan ar Ingu Bērziņu (Ingus Bērziņš - Delfi.lv redaktors), gan ar Kārli Dagili, bijušā radio Pieci.lv vadītāju, bija neveiksmīgas. Portāls Vipi.tv vēsta, ka tagad viņa precējusies ar Igaunijas laikraksta Postimees žurnālistu Holgeru Ronemā - skatiet fotogalerijā pēdējo foto.

Jau atkal Spriņģes skandāls 2020.gada nogalē:

Telekanāla Rīga TV24 diskusiju raidījuma vadītājs Aivis Ceriņš savā Facebook laika joslā rakstīja par Re:Baltica un Ingu Spriņģi:

“Cienījamā žurnāliste Inga Spriņģe cītīgi atmasko populistus, faktu sagrozītājus un meļus. Tomēr fakts, ka pati vispārina un apzināti pārspīlē, cieņu neveido. Klimovičs „Preses klubā” ir bijis 3 reizes, precīzāk reizi gadā. Ja tas skaitās regulāri, tad es atvainojos.” 

Portāls Pietiek.com informē: izrādās, ka Spriņģe iepriekš kādā savā rakstā bija norādījusi: “Klimovičs ir regulārs viesis TV24 raidījumā “Preses klubs”, kas ir vienīgā televīzija, kas dod iespēju izteikties sazvērestību teoriju piekritējiem, saucot viņu viedokli par “alternatīvu viedokli”.”

Izrādās, ka savu argumentu ticamības nostiprināšanai Spriņģe gluži vienkārši izvēlējusies izmantot brutālu pārspīlējumu. 

Interesanti, ka Sprinģes un viņas kolēģes Sanitas Jembergas publiski paustais nereti atspoguļo padomju laika (būtībā totalitāras) propagandas ierēdņu domāšanas klišejas - "to drīkst rādīt TV, to nedrīkst, mēs zināsim labāk, kuru drīkst, kuru nedrīkst”.

Atšķirīgos viedokļus šķirot - tas der, tas neder, tā ir sazvērestības teoríja (un, protams, Spriņģe un Jemberga uzliek zīmogu, kas ir vai nav nožēlojama sazvērestības teorija). Viņām pat neienāk prātā, ka skatītājs varētu pats domāt ar savu galvu: kā jau totalitārās sistēmās - ir kādi "atbildīgi biedri," kas domā sabiedrības vietā.

Jau agrāk Spriņģe un Jemberga regulāri ir paudušas, ka to vai citu personu nevajadzētu rādīt TV, kur nu vēl sabiedriskajā TV. Mani vienmēr interesējis, kur varētu iepazīties ar “rādāmo” un “nerādāmo” cilvēku sarakstu? Vai arī žurnālistiem vajadzētu šaubu gadījumā saskaņot ar Re:Baltica- kuru cilvēku drīkst vai nedrīkst rādīt? 

Jau 2016. gadā publicēju garāku pārdomu sleju par šo tēmu “Nevēlamo cilvēku saraksts žurnālistiem.” (1) To publicēja portāls DELFI, noslēgumā pievienojot pašu Jembergas viedokli. Toreiz bija diskusija par to, ka LTV raidījums “1:1” nepilnu stundu intervēja uzņēmēju Jūliju Krūmiņu, kurš toreiz bija uz mirkli nokļuvis tieši turpat, kur tikpat īsu mirkli bija pavadījis pašreizējais Saeimas sabiedrisko lietu komisijas vadītājs Artuss Kaimiņš.

Jembergai, protams, bija viedoklis, ka no LTV puses kukuļņēmēja “glorifikācija” un stunda TV ekrānā esot galīgi nepieņemama izšķērdība.

Patiešām būtu interesanti uzzināt, kā Spriņģe un Jemberga ir varējušas tikt pie žurnālistu diplomiem? Normālā, civilizētā pasaulē ir tikai normāli, ja lielākie mediji pārraida plašas intervijas ar visdažādākajiem cilvēkiem. CNN, BBC vai DW ir pārraidījuši garas plašas intervijas ar, piemēram, tik apšaubāmiem starptautiskiem noziedzniekiem kā Putins vai Bašars al Asads. Neviens pat neiedomājas sākt noteikt - viņus drīkst vai nedrīkst rādīt, kur nu vēl tik ilgi ļaut runāt.

Demokrātiskās sabiedrības cilvēki spēj un sagaida, ka viņiem pašiem ļaus domāt ar savu galvu. Mēģinājumi ierobežot, kontrolēt, sašķirot personas, viņu viedokļus “pareizās” un “nepareizās kastītēs” tiktu uzskatīti par uzbrukumu vārda un preses brīvībai. 

Un visbeidzot - šis nav stāsts par Klimoviču, Ceriņu, Spriņģi vai TV24. Šis ir stāsts par vienu no Apgaismības laikmeta, būtībā demokrātijas fundamentālu pamata principu, kuru reiz noformulējusi Voltēra biogrāfe Evelīnas Holla: “Es nepiekrītu tam, ko saki, bet esmu gatavs mirt par tavām tiesībam to teikt.” (I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it - Evelyn Beatrice Hall.)

Spriņģes dzīves mirkļi bilžu galerijā.

Avots:

Otto Ozols: Nevēlamo cilvēku saraksts žurnālistiem

https://www.delfi.lv/news/versijas/otto-ozols-nevelamo-cilveku-saraksts-zurnalistiem.d?id=48006155

Otto Ozola publikācija pārpublicēta no portāla Pietiek.com.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

.... 27.11.2020 19:48
Aizvācās uz Igauniju dzīvot,bet miljonus sagraba un nu Diriģē Latviju.Žēl Ronemā un dvīņu,jo bērni cietīs par mātes varonību.
116 0 atbildēt
Niola Lilienfelde 27.11.2020 19:44
Diemžēl mūsdienās vairs neprot dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi ar vienu partneri! Daudzas kļūst par padauzām un precas vairākkārtīgi!
131 1 atbildēt
Andris Rimšāns 27.11.2020 19:40
Pareizi dara ka atmasko!
10 63 atbildēt
Selga Markuse 27.11.2020 19:40
Lai brauc uz Rūjienu,lai Rīgā nemaitā gaisu!
59 1 atbildēt
par sievieti 26.11.2020 23:44
40 gados 3 laulības. Ar neko nekad nav mierā; nekad! Viņu pazīstu un iesaku vīriešiem netuvoties šai personai.
152 2 atbildēt
velta strode 26.11.2020 22:23
Aizvācas uz Igauniju dzīvot,bet miljonus sagraba un nu Diriģē Latviju.Žēl Ronemā un dvīņu,jo bērni cietīs par mātes varonību.
110 0 atbildēt
Gunārs Ērglis 26.11.2020 21:36
Īsāk sakot-drisne
5 0 atbildēt
neriktīga 26.11.2020 20:20
šī mamzele nav nopietni ņemama!
82 0 atbildēt
par laimi 26.11.2020 20:07
nekad šīs tantiņas vārstījumos neklausos un lasījjumu skaits viņai esot nenormāli zems
315 0 atbildēt
tā ir > par laimi 27.11.2020 19:41
tur jau tā lieta, ka viņu neviens neņem aubē
90 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV