Pavļuts pameta sievu ar diviem bērniem. Tagad kaislīgais homoseksuālistu aizstāvis kļuvis par ministru

Jāatzīst, ka par cilvēku vai politiķi noteikti nevar spriest pēc viņa seksuālās orientācijas, bet gan pēc padarītajiem darbiem. Tomēr pēdējā laikā Daniela Pavļuta aktivitātes saistās tikai ar cīniņiem par homoseksuālistu tiesībām.
Publicēts: 07.01.2021, Komentāri: 24
Saeima 2020.gada 7.janvārī veselības ministra amatā ievēlēja Saeimas deputātu Danielu Pavļutu. Viņš turpinās darbu Ilzes Viņķeles vietā.Par partiju apvienības "Attīstībai/Par!" (AP) Saeimas frakcijas vadītāja Pavļuta iecelšanu ministra amatā nobalsoja 61 deputāts, trīs balsoja pret, savukārt 32 parlamentārieši balsojumā nepiedalījās.


PIRMS DIVIEM GADIEM PAVĻUTS PAMETA SIEVU AR DIVIEM BĒRNIEM - FOTOGALERIJAJāatzīst, ka par cilvēku vai politiķi un viņa ieguldījumiem valsts labā, noteikti nevar spriest pēc viņa seksuālās orientācijas, bet gan pēc padarītajiem darbiem. Tomēr pēdējā laikā Daniela Pavļuta aktivitātes saistās tikai ar cīniņiem par homoseksuālistu tiesībām.2020.gada jūlijā portāla Apollo.tvnet.lv virsraksts: Pavļuts lūdz vērtēt, vai Iesalnieks nav veicinājis naidu pret LGBT kopienu.Savukārt pērn oktobrī portāls Jauns.lv vēsta - Pavļuts: “Esam apbēdināti un aizkaitināti” viendzimuma pārstāvji neapmierināti ar Saeimas rīcību.Tostarp portāls Puaro.lv rakstus par Pavļutu ievietojis sadaļā homoseksuāļi - skatiet šeit
homoseksuāļi – Puaro.lv

Papildus uzziņai 2020.gada 7.janvārī:


Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pauda pārliecību, ka Pavļuts visādos veidos ir gatavs sākt darbu veselības ministra amatā. Tiekoties ar Pavļutu, Kariņš noskaidrojis, ka topošā ministra prioritātes sakrītot ar premjera viedokli - valstij jāmeklē iespējas būt proaktīvākiem un kā galveno prioritāti izvirzīt skaidru un ātru vakcinācijas procesu. Tāpat ministram labi jākomunicē ar savu ministriju, nozari un skaidri jāpauž, jāaizstāv un jāskaidro viedoklis plašākai sabiedrībai.

"Pavļuts ir ļoti labs kandidāts. Viņš ir visādos veidos gatavs sākt šo darbu. Viņš nesāktu no nulles, bet ar lielu pieredzi. Tiem, kas jautātu, vai šādā amatā jāvirza kāds, kas nav veselības nozares speciālists, jāatceras, ka ministrs ir politiska figūra, kas vada nozari politiskā līmenī. Veselības ministrijā ir daudz kvalificētu speciālistu, bet ministra uzdevums ir virzīt šos speciālistus kādā virzienā," teica Kariņš.


LASIET ARĪ:

Pēc 12 gadu laulības jaunais politiķis Daniels Pavļuts pamet sievu Lindu ar diviem bērniem

Pavļuts atzina, ka patlaban viņam ir līdzīga sajūta, it kā viņš gatavotos aiziet karā.

"Valstī ir šausmīga situācija, mirst cilvēki, esam pandēmijas sliktākajā punktā līdz šim," situāciju vērtēja politiķis. Pavļuts uzsvēra, ka mediķi ir Covid-19 pandēmijas epicentrā, pasakoties visiem mediķiem, kuri "uz spēku izsīkšanas robežas cīnās par ikvienu no mums". Viņš solīja atbalstu mediķiem, uzsverot, ka tiksies ar mediķu organizācijām, lai apstiprinātu nemainīgu kursu veselības jomā. Pavļuts akcentēja, ka dialogs ar nozari būs viņa ikdiena, kuras sastāvdaļa būs arī komunikācija ar sabiedrību, solot, ka tā būs atklāta par to, ko zinām un to, ko nezinām.

Pavļuts uzskata, ka Latvijai jāvirzās uz visiem cilvēkiem pieejamu veselības aprūpi, jo šī sistēma nedrīkst būt atkarīga no cilvēku ienākumiem un atrašanās vietas. Viņš atzina, ka pandēmija ir padziļinājusi nevienlīdzību Latvijas sabiedrībā.

"No rītdienas mana galvenā prioritāte būs vakcinācijas tempa kāpināšana. Vakcinācija ir mūsu gaisma tuneļa galā. Liels paldies Ilzei Viņķelei, kura, manuprāt, bija izcila ministre. Turpināšu Ilzes darbu, un viņas kurss nemainīsies," uzsvēra Pavļuts.

Viņš norādīja, ka valstī šis ir grūts un izšķirošs brīdis, tāpēc visiem ir jābūt atbildīgiem, lai izietu no pandēmijas situācijas. "Es gribu strādāt kopā - ar Krišjāni Kariņu, valdību, koalīciju un opozīciju. Mēs visi kopā tiksim galā," sacīja Pavļuts.

Pavļuts, sevi dēvējot kā Covid-19 laika ministru un menedžeri, solīja strādāt arī pie citiem nozarei svarīgiem jautājumiem, piemēram, mediķu algām un slimnīcu reformas.


Raksts pirmoreiz publicēts portālā Vipi.tv.FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

nožēlojami 17.01.2021 23:51
nu ja vakcīnu vairs nav... līdz martam sēdēsim karantīnā
1 0 atbildēt
Livija Dementjeva 17.01.2021 22:40
PATS ATRADIS SEV PARTNERI KARINU ,TADEL SIEVA UN BERNI TIKAI TRAUCE , GUT PANAKUMUS VAKCINACIJAS SACENSIBAS PASULES MEROGA
1 0 atbildēt
vinķele 2 ievēlēts 16.01.2021 01:17
drausmas!
2 0 atbildēt
VALDIS FREIMANIS 16.01.2021 01:14
azis par darznieku iecelts mums
2 0 atbildēt
Bruno Šneiders 14.01.2021 17:12
Kāda starpība tradicionālo,geju,vai lebiešu?Tas vis ir stulbeņu tracināšanai.Kaut vai einuhs.Šitie mēsli lems par tiem kas viņiem maksā un kamēr tādus neatšaus varrēsim dziedāt,kā jau tas dziedošai valstij piederas-Dirsā mēs esam un ārā netiekam,uz to mums atkal 100 gram,u.t.t.
0 2 atbildēt
SARMĪTE SARCEVIČA 10.01.2021 21:48
Pretīgi, vēmiens nāk...Homoseksuālists - veselības ministrs!!!...
3 0 atbildēt
Juris Ščipovskovs > SARMĪTE SARCEVIČA 10.01.2021 21:49
Ādolfs zināja ko ar tādiem darīt.
3 0 atbildēt
Igors Trusinskis 10.01.2021 21:47
vēmiens nāk
2 0 atbildēt
Uldis Kroja 10.01.2021 21:46
vēmeklis uznāca...
2 0 atbildēt
Jāzeps Repša 10.01.2021 21:45
Iegajam pidaru laikmeta,tagad pidari valda par pasauli,murgs un Latvijas nelaime
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV