Pavļuts pameta sievu ar diviem bērniem. Tagad kaislīgais homoseksuālistu aizstāvis kļuvis par ministru

Jāatzīst, ka par cilvēku vai politiķi noteikti nevar spriest pēc viņa seksuālās orientācijas, bet gan pēc padarītajiem darbiem. Tomēr pēdējā laikā Daniela Pavļuta aktivitātes saistās tikai ar cīniņiem par homoseksuālistu tiesībām.
Publicēts: 07.01.2021, Komentāri: 34
Saeima 2021.gada 7.janvārī veselības ministra amatā ievēlēja Saeimas deputātu Danielu Pavļutu. Viņš turpinās darbu Ilzes Viņķeles vietā.Par partiju apvienības "Attīstībai/Par!" (AP) Saeimas frakcijas vadītāja Pavļuta iecelšanu ministra amatā nobalsoja 61 deputāts, trīs balsoja pret, savukārt 32 parlamentārieši balsojumā nepiedalījās.


PIRMS DIVIEM GADIEM PAVĻUTS PAMETA SIEVU AR DIVIEM BĒRNIEM - FOTOGALERIJAJāatzīst, ka par cilvēku vai politiķi un viņa ieguldījumiem valsts labā, noteikti nevar spriest pēc viņa seksuālās orientācijas, bet gan pēc padarītajiem darbiem. Tomēr pēdējā laikā Daniela Pavļuta aktivitātes saistās tikai ar cīniņiem par homoseksuālistu tiesībām.2020.gada jūlijā portāla Apollo.tvnet.lv virsraksts: Pavļuts lūdz vērtēt, vai Iesalnieks nav veicinājis naidu pret LGBT kopienu.Savukārt pērn oktobrī portāls Jauns.lv vēsta - Pavļuts: “Esam apbēdināti un aizkaitināti” viendzimuma pārstāvji neapmierināti ar Saeimas rīcību.Tostarp portāls Puaro.lv rakstus par Pavļutu ievietojis sadaļā homoseksuāļi - skatiet šeit
homoseksuāļi – Puaro.lv

Papildus uzziņai 2021.gada 7.janvārī:


Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pauda pārliecību, ka Pavļuts visādos veidos ir gatavs sākt darbu veselības ministra amatā. Tiekoties ar Pavļutu, Kariņš noskaidrojis, ka topošā ministra prioritātes sakrītot ar premjera viedokli - valstij jāmeklē iespējas būt proaktīvākiem un kā galveno prioritāti izvirzīt skaidru un ātru vakcinācijas procesu. Tāpat ministram labi jākomunicē ar savu ministriju, nozari un skaidri jāpauž, jāaizstāv un jāskaidro viedoklis plašākai sabiedrībai.

"Pavļuts ir ļoti labs kandidāts. Viņš ir visādos veidos gatavs sākt šo darbu. Viņš nesāktu no nulles, bet ar lielu pieredzi. Tiem, kas jautātu, vai šādā amatā jāvirza kāds, kas nav veselības nozares speciālists, jāatceras, ka ministrs ir politiska figūra, kas vada nozari politiskā līmenī. Veselības ministrijā ir daudz kvalificētu speciālistu, bet ministra uzdevums ir virzīt šos speciālistus kādā virzienā," teica Kariņš.


LASIET ARĪ:

Pēc 12 gadu laulības jaunais politiķis Daniels Pavļuts pamet sievu Lindu ar diviem bērniem

Pavļuts atzina, ka patlaban viņam ir līdzīga sajūta, it kā viņš gatavotos aiziet karā.

"Valstī ir šausmīga situācija, mirst cilvēki, esam pandēmijas sliktākajā punktā līdz šim," situāciju vērtēja politiķis. Pavļuts uzsvēra, ka mediķi ir Covid-19 pandēmijas epicentrā, pasakoties visiem mediķiem, kuri "uz spēku izsīkšanas robežas cīnās par ikvienu no mums". Viņš solīja atbalstu mediķiem, uzsverot, ka tiksies ar mediķu organizācijām, lai apstiprinātu nemainīgu kursu veselības jomā. Pavļuts akcentēja, ka dialogs ar nozari būs viņa ikdiena, kuras sastāvdaļa būs arī komunikācija ar sabiedrību, solot, ka tā būs atklāta par to, ko zinām un to, ko nezinām.

Pavļuts uzskata, ka Latvijai jāvirzās uz visiem cilvēkiem pieejamu veselības aprūpi, jo šī sistēma nedrīkst būt atkarīga no cilvēku ienākumiem un atrašanās vietas. Viņš atzina, ka pandēmija ir padziļinājusi nevienlīdzību Latvijas sabiedrībā.

"No rītdienas mana galvenā prioritāte būs vakcinācijas tempa kāpināšana. Vakcinācija ir mūsu gaisma tuneļa galā. Liels paldies Ilzei Viņķelei, kura, manuprāt, bija izcila ministre. Turpināšu Ilzes darbu, un viņas kurss nemainīsies," uzsvēra Pavļuts.

Viņš norādīja, ka valstī šis ir grūts un izšķirošs brīdis, tāpēc visiem ir jābūt atbildīgiem, lai izietu no pandēmijas situācijas. "Es gribu strādāt kopā - ar Krišjāni Kariņu, valdību, koalīciju un opozīciju. Mēs visi kopā tiksim galā," sacīja Pavļuts.

Pavļuts, sevi dēvējot kā Covid-19 laika ministru un menedžeri, solīja strādāt arī pie citiem nozarei svarīgiem jautājumiem, piemēram, mediķu algām un slimnīcu reformas.


Raksts pirmoreiz publicēts portālā Vipi.tv.FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Aldonis Uldriķis 11.02.2021 04:45
vot klauns tika vesel,minist.ātrāk nospricēt šito klaunu.
1 0 atbildēt
Modris Frīdenbergs 11.02.2021 04:43
Jo mazāk smadzeņu jo augstāks amats
0 0 atbildēt
Aigars Boitmanis 11.02.2021 04:27
Drīz geji,valdīs pa pasauli.
0 1 atbildēt
Gunara Deisone 11.02.2021 02:38
Tādiem nevar uzticēties ,kas nespēj savu ģimeni saturēt kopā ,
2 0 atbildēt
Dace Bodnare 08.02.2021 01:22
Jebkurā citā Eiropas valstī- valdība būtu atkāpusies
2 0 atbildēt
Oļģerts Švāns 02.02.2021 21:55
Pizģož.
1 2 atbildēt
Niola Lilienfelde 02.02.2021 21:07
Slimiem cilvēkiem ar novirzēm no mūžsenām vērtībām ir jāstrādā par sētniekiem !
2 1 atbildēt
Ināra Cinīte 01.02.2021 00:29
Tenku raksti,nebāziet savus netīros degunus citu dzīvēs,tieciet gslā ar savējām,jo parasti pašiem savējā nav...,
0 4 atbildēt
par mūsu nod, maksātāju naudiņu > Ināra Cinīte 01.02.2021 00:30
prese malačim ka raksta! Tā jābūt, tauta jāaizstāv no izšķērdētājiem
5 0 atbildēt
nožēlojami 17.01.2021 23:51
nu ja vakcīnu vairs nav... līdz martam sēdēsim karantīnā
5 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV