Skandalozajai Violetai sekss šovā nav bijis, tomēr viņu gribēja pamest vīrs

Intrigas, nodevība, meli un uzdzīve – topošo TV zvaigžņu ikdiena četrās sienās.
Publicēts: 20.12.2014, Komentāri: 7

Intrigas, nodevība, meli un uzdzīve – topošo TV zvaigžņu ikdiena četrās sienās. Ik dienu «Kanālā 2» varam vērot šovu «TV zvaigzne», kurā jaunieši cīnās par iespēju vadīt kādu raidījumu zilajos ekrānos. Gluži kā iestudētu teātri var vērot izbalsošanas, bet par vispamatīgāko šovu līdz šim parūpējusies blondā šova dalībniece Violeta.

Nofilmēts pirmais šova «TV zvaigzne» dalībnieku sekss – par to aizgūtnēm ziņoja sociālajos tīklos un interneta portālos! Par reitingu celšanu parūpējās vairāku TV projektu dalībniece Violeta Stepanova, kura, jau ienākot šova telpās, neslēpa savas simpātijas pret dalībnieku Juri. Nepilnās divās nedēļās, ko blondā skaistule pavadīja šovā, tika pamatīgi sašūpots ūdens glāzē, bet vai bija vētra? »VZ« sazinājās ar pašu Violetu, lai noskaidrotu, cik ticamas vai cik iestudētas ir bijušas šovā pavadītās dienas.

Svaigs gurķītis pārējo vidū

Katra šāda TV šova dalībnieka pārbaudījums jau ir tas vien, ka katra diena tiek pavadīta slēgtās telpās, bez iespējas iziet pastaigāties un pamest šīs telpas, kad vien uznāk tāda vēlme. «Jā, tas bija pārbaudījums numur viens, jo vienkārši trūkst svaiga gaisa – vienmēr nāca miegs skābekļa trūkuma dēļ. Saspringums, kas tur valdīja, bija neizturams, bet man ar manu raksturu tas problēmas nesagādāja,» stāsta Violeta. Viņa šovam esot pieteikusies tikai tāpēc, lai citiem tā dalībniekiem parādītu, kas tad īsti ir šovs un kā tas jāveido. «Kad iegāju šova telpās, biju gatava darīt kaut ko traku. Man galvenā balva nebija tik svarīga, jo jutu, ka ir stiprāki personāži par mani. Pirmie dalībnieki taču atradās šovā divus mēnešus un jau bija ieguvuši daudz zināšanu par dzīvi aizkadrā. Es tur pavadīju tikai divas nedēļas un jutos kā svaigs gurķītis viņu vidū,» smejas Violeta.

Pavedināja pēc seksa nocietušos

Aptuveni apjautusi spēles noteikumus, Violeta sapratusi, ka jākaļ dzelzs, kamēr tā karsta, un metusies dēkā ar Juri, kurš iesākumā mulsis par to, ka viņa ir aizņemta sieviete, taču ilgās intīmās dzīves neesamība Juri darījusi vāju un viņš padevies blondajai skaistulei. Pārītis nozudis dušās, no kurienes bijuši dzirdami tikai ūdens šļaksti un klusi vaidi. Lai gan Violeta abu maigošanos mēģinājusi pārvērst jokā, šova veidotāji apliecināja, ka viss noticis pa īstam. Pēc draiskošanās dušas telpā pāris turpinājis baudīt mīlas priekus dalībnieku kopīgajā guļamistabā, pat aizmirstot par pārējo klātbūtni. Violetas un Jura kunksti, vaidi un stenēšana nokaitināja pārējos, kuri patraucējuši procesu, aizrādot, lai pāris uzvedas klusāk. «Es uzskatu, ka ir dažādi cilvēki un dažādi viedokļi. Protams, daudzi nespētu uztaisīt šovu tādu, kā es to izdarīju, jo uztrauktos par apkārtējo runām. Taču man ir stiprs mugurkauls un mana sirdsapziņa ir tīra. Šā iemesla dēļ mani neuztrauc cilvēki, kuri domā par mani kaut ko sliktu. Mūsu tautai piemīt slikts ieradums: aprunāt cilvēkus, tā teikt, «apēst viņus bez sāls». Bet, mīļie cilvēki, padomājiet, ko jūs paši darāt!» spriež blondīne.

Sūta sveicienus ienaidniecēm

To, ka televīzija un gozēšanās kameras priekšā ir Violetas stihija, viņa pārliecinājusies jau vairākkārt: «Man patīk, kad cilvēki par mani runā, un, kamēr par mani runā, tikmēr esmu dzīva.» Starp viņu un Juri intīmas attiecības fiksējošais video ir inscenēts, un to Violeta izplānojusi jau pirms došanās šovā. «Radi mani atbalsta, jo zināja, kāpēc eju šova telpās un arī to, ka seksa aina bija tikai daļa no manis radītā šova. Savam vīrietim es pierādīju, ka šova telpās man seksa nebija – to apstiprināja arī ārsts. Man bija svarīgi, lai, iznākot ārā no šova, mīļotais vīrietis man ticētu. Bet citi – lai domā, ko grib. Pateicoties šim šovam, es sapratu arī to, ka nedrīkst uzticēties nevienam cilvēkam. Es sapratu, ka arī manā draugu lokā bija liekuļi. Galvenais – paldies Madarai un pārējām [šova «TV zvaigzne»] meitenēm – jūs skaisti izgāzāties!» indīgi nosmīn Violeta.

Šova elements – izdomāts bērns

Taisnojoties «dzīvajā» TV ēterā par it kā notikušo mīlas aktu, Violeta aso jautājumu laikā negaidīti atklāja, ka jau piecus gadus ir precējusies un šis statuss viņai nemaz neļaujot gulēt ar citiem vīriešiem. Violeta arī neslēpa, ka ir māmiņa, un sūkstījās, ka vīrs gatavojas viņu pamest, jo saniknojies par sievas «aiziešanu pa kreisi» ar Juri. Taču, dodoties prom no šova, ekstravagantā blondīne parūpējās par vēl pamatīgāku pārsteigumu – viņa atzinās, ka nav nedz precējusies, nedz laidusi pasaulē bērnu, bet visas šīs pasakas stāstītas vien šova dēļ. Šis paziņojums ne pa jokam satrauca šova fanus, no kuriem daļa pauda neizpratni, kuram šovā var ticēt un kuram ne. «Paldies visiem maniem atbalstītājiem un cilvēkiem, kuri mani ienīda. Ziniet tikai vienu: es mīlu jūs tādus, kādi esat. Tā kā es zināju, ka nebūšu uzvarētāja, tad gāju uz visiem simts, lai šovs attaisnotu savu nosaukumu – šovs. Ja zinātu, ka spēju uzvarēt – melu nebūtu,» sūtot bučas, teic Violeta.

Komentāri: 7
Avots: Vakara Ziņas
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

.... 11.10.2016 22:13
Vot mazā mauciņ
1 0 atbildēt
ikars 20.12.2014 11:06
...Deputāta Kaimiņa ākstu līmenis ...Vēl pasniedz kā sensāciju ...normāls džeks pat par naudu tādu neņemtu...
1 0 atbildēt
aaaaaaaaaaaaaaaaaa 20.12.2014 11:00
diezgan padumjs sieviskis,dakters parbaudija....nu lielaku stulbumu izdomat nevar,parasta blonda aita,smadzenes tomer talu no galvas vinai atrodas
3 0 atbildēt
es 20.12.2014 10:37
"katra diena tiek pavadīta slēgtās telpās, bez iespējas iziet pastaigāties un pamest šīs telpas, kad vien uznāk tāda vēlme".... vienkārši trūkst svaiga gaisa – vienmēr nāca miegs skābekļa trūkuma dēļ. " - kaut kāds stulbums. kam to vajag?!līdzinās trakomājas režīmam.
1 0 atbildēt
jukijuki 20.12.2014 10:32
Ak šausmas, kāds analfabētisms! Ko tad ārsts varēja apliecināt? Var jau būt, ka kāds āzis ticēs, ka ārsts var redzēt kad bijis sekss, kad nē, bet nu es nedomāju, ka mūsdienās vēl būs kāds tik debils un ticēs.
3 0 atbildēt
:):):) 20.12.2014 10:03
nožēlojams radījums.
16 0 atbildēt
jām 20.12.2014 10:00
Stulba zoss ko var gribēt.
Tracina iedomīgas k****.
BET ja VALDI tu šito lasi un pēc šī pasākuma būsi kopā ar cilvēku kuram patīk paspīdēt slavas gaismā un darīt visu, lai tur nokļūtu. Tikai nebirdini krokodila asaras kad vinja kļūs par kartējo TV dīvu kuru drāž kāds pensionēts Juris.
Rakstā minēts sākumā bija visu izplānojusi beigās nē, pa vidam dakteris. un ko tad tas dakteris? ar svecīti dušās stāvēja klāt un filmēja? :D
5 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV