Vai, cik skaisti! Tauta 'mirst badā', bet Ulmanis par nodokļu maksātāju naudu brauks ar 58 tūkstošus vērtu auto

VIDEO: kā ambīciju pārsātinātais Guntis Ulmanis brauks uz nebēdu ar medību auto par mūsu naudiņu! Pastāv aizdomas, ka iepirkums Gunta Ulmaņa automašīnai veidots speciāli konkrētajam spēkratam.
Publicēts: 11.02.2021, Komentāri: 28
Bijušā valsts prezidenta Gunta Ulmaņa Toyota markas apvidus auto iepirkuma specifika liek tirgotājiem secināt, ka skaidri redzams: jaunais iepirkums veidots konkrētam auto.


Mašīna tikusi izraudzīta steidzamības konkursa kārtībā un ne par labāko cenu! Turklāt tehniskās specifikācijas prasību sarakstā minēts, ka tai jābūt apvidus, ražotai 2020. gadā un jābūt tumši metāliskā krāsā.


Guntim Ulmanim ir 81 gads. FOTOGALERIJĀ VIŅA DZĪVES MIRKĻI + AR KĀDU AUTO BRAUCA RADINIEKS, PREZIDENTS KĀRLIS ULMANIS

Tāpat uzskaitīta prasība pēc noteikta automobiļa garuma, riteņu izmēra. Tieši specifiskās prasības auto tirgotājus mudinājušas domāt, ka jau iepriekš ticis noskatīts konkrēts auto.Nākamos četrus gadus jaunā automašīna no nodokļu maksātāju naudas izmaksās ap 1200 eiro mēnesī jeb 48 000 eiro kopā, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).


Tātad auto gala cena ir 58 080 eiro. No nodokļu maksātāju naudas... Sabiedrība nav mierā ar šādu faktu pandēmijas laikā, kad ikvienam "mirstīgajam" ir grūtāk izdzīvot nekā ierastos apstākļos.

Auto asociācijas prezidents Andris Kulbergs skarbs: “Valsts galvai jārāda priekšzīme, ka tas ir kā piemērs, bet šis gadījums tāds nav. Skaidri redzams, ka ir izvēlēts konkrēts modelis, ka  acīmredzot vēlme eksprezidentam ir braukt medībās; tas nebūtu tas sliktākais, bet sliktākais ir, ka piegādes termiņš ir divas nedēļas. Valsts prezidenta un sevišķi eksprezidenta autoparku var laicīgi plānot. Tas nozīmē, ka ir skaidri apzināta konkrēta mašīna, un tas neliecina par iespēju piegādāt labāko cenu, tas nav labs piemērs.”

Prezidenta kanceleja Andra Teikmaņa personā informāciju noliedz, vēsta LTV Panorāma:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Skolnieciņš no svētavota 26.02.2021 07:20
2021. gada sākums ir smags pārbaudījumu laiks katram no mums. Daudziem šīs gads ir iesācies drūmi. Sakarā ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim, daudziem nāk prātā bēdīgas domas. Nevajag bēdāties, jo šīs grūtības ir īslaicīgas. Lai arī vakcinācija ar tādu ražotāju kovid-19 (covid-19) vakcīnām kā Moderna, Pfizer-BioNTech un AstraZeneca ir aizkavējusies, tomēr nezaudēsim cerību, tādēļ kā SARS-CoV-2 vīruss drīz tiks uzvarēts. Būsim apzinīgi. Turpināsim ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Nebūsim pārgalvīgi. Neriskēsim nedz ar savu, nedz ar tuvinieku dzīvību un veselību. Lietosim sejas maskas, mazgāsim un dezinficēsim rokas, kā arī ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Dievieti Laimu. Pielūgsim likteņa Dievieti Laimu. Uzvilksim kaklā dzintara krelles. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Dievietei Laimai. Ziedosim ugunskurā trīs saujas graudu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Dievietes Laimas svētību sev un savai dzimtai. Mūsu mīļotā un cienītā Dieviete Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Mūsu tautas godātā Dieviete Laima piepildīs mūsu sapņus un cerības. Kopš senseniem laikiem Dieviete Laima ir palīdzējusi mūsu senčiem pārvarēt krīzes un nelaimes. Arī šoreiz Dieviete Laima nepametīs mūs nelaimē. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņas svētību. Lai visvarenā Dieviete Laima svētī katru no mums, kas viņai tic! Lai godāta Dieviete Laima mūžīgi mūžos kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DievieteLaima #LikteņaDieviete #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #labklājība #veiksme #svētavots
1 0 atbildēt
Jānis Pekstiņš 18.02.2021 19:08
Pajolīšu bars.
1 0 atbildēt
Kristīne Popoviča 16.02.2021 21:09
Oho Kalvītis vel slaids šajā foto
1 0 atbildēt
Normunds Keišs 15.02.2021 00:28
galvenais lai uzvelk treninbikses ka yrlam
1 0 atbildēt
Dita Kalniņa -- Rumpītis dzīvo labi. 14.02.2021 00:57
lv.wikipedia.org/wiki/Guntis_Ulmanis
1 0 atbildēt
Modris Brīdaks 14.02.2021 00:46
cūka
1 0 atbildēt
Jānis Pabērzs 14.02.2021 00:36
Kāds ulmanis?Tas taču pirtnieks un komunists Rumpīts,dzērājs un slaists Saldus pirtī!!
1 0 atbildēt
... > Jānis Pabērzs 14.02.2021 00:37
Ko Tu saki?Un vēl stāv?
1 0 atbildēt
Ligita [Liga] Martunele [Abramenko] 14.02.2021 00:34
Nekaunībai nav vairs robežu.NaudAS PILNA DIRSA vēl nevar darīt pa godīgo
1 0 atbildēt
Līga Šūlga 14.02.2021 00:32
Publiski atnemt...kas vins kads Latvijas dievs?visatlautiba gluzi ka visi itka bijusie prezidenti ...Vairinai masinas,ka....pa vieta,Umanim masina,Berzinam muiza un ta varetu turpinat...kas te tai Latvija notiek?
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV