Skatītāji raud. Mūs pametis biedrs Novoseļcevs. Visizcilākais visu Latvijas paaudžu gadumijas Likteņironijas varonis...

Bez viņa mums nepagāja neviens Jaunais gads. Ar mīlestību izraudzījām atvadu fotogaleriju dziļā piemiņā un dokumentālu filmu par Andreju. Viens no visu laiku izcilākajiem PSRS māksliniekiem. Toreiz viņš bija Latvijas PSR laiku aktieru guru! In Memoriam. Izcilais aktieris Andrejs Mjagkovs - "Dienesta romāns" un "Likteņa ironija jeb Vieglu garu" zvaigzne.
Publicēts: 18.02.2021, Komentāri: 6
82 gadu vecumā no saviem skatītājiem un visas pasaules atvadījies visā bijušās PSRS teritorijā pazīstamais, izcilais aktieris Andrejs Mjagkovs, kurš īpašu atpazīstamību iemantojis ar galveno lomu filmā "Likteņa ironija jeb Vieglu garu" (Андрей Мягков "Ирония судьбы, или С легким паром!").

Izcilais Andrejs Mjagkovs miris šodien, 2021. gada 18. februārī, Maskavā. Nāves iemesls - sirds nepietiekamība jeb sirds mazspēja.


VISDZIĻĀKAJĀ PIEMIŅĀ: AR MĪLESTĪBU IZRAUDZĪTA ATVADU FOTOGALERIJA - ANDREJS UN VIŅA MŪŽA SIEVIETES


Andrejs Mjagkovs filmējies ne vienā vien slavenā režisora Eldara Rjazanova darbā - bez "Likteņa ironijas jeb Vieglu garu" arī "Dienesta romānā", "Garāžā" un "Cietsirdīgajā romancē". Mākslinieks zināms kā slavens melodramatiskais aktieris uz teātru skatuvēm.

Konteksts:

Bez viņa mums nepagāja neviens Jaunais gads.

Ar mīlestību izraudzījām atvadu fotogaleriju dziļā piemiņā. Kā aktieris izskatījās dzīves nogalē, skatiet bilžu galerijas IZSKAŅĀ.


Viens no visu laiku izcilākajiem PSRS māksliniekiem. Toreiz viņš bija Latvijas PSR laiku aktieru guru! 

In Memoriam. Izcilais aktieris Andrejs Mjagkovs - "Dienesta romāns" un "Likteņa ironija jeb Vieglu garu" zvaigzne. 

Uzziņai:

Mjagkovs dzimis 1938. gada 8. jūlijā Ļeņingradā (tagad Sanktpēterburga) skolotājas un tehnisko zinātņu kandidātes un mašīnbūves inženiera ģimenē.

1961. gadā viņš pabeidza Ļeņingradas Ķīmijas-tehnoloģisko institūtu - pēc tā absolvēšanas strādājis vienā no Ļeņingradas pētniecības uzņēmumiem, uzstājās amatieru lokā. Vienā no izrādēm viņš tika pamanīts un uzaicināts studēt uz Maskavas Mākslas teātra skolu-studiju, kuru absolvēja 1965. gadā.

1965. - 1977. gadam viņš strādājis Maskavas "Sovremennik" teātrī. Kopš 1977. gada viņš bija Čehova vārdā nosauktā Maskavas mākslas teātra aktieris.

1989. gadā Mjagkovs Maskavas Mākslas teātra mazās skatuves iestudējis izrādi "Ar labu nakti, mamma" pēc Maršas Normanas drāmas motīviem, 2002. gadā - "Retro" pēc Aleksandra Gaļina lugas motīviem.

Andrejs Mjagkovs lielāko skatītāju atpazīstamību gan bijušās PSRS teritorijā, gan ārpus tās, ir iemantojis kā kino aktieris.

Viņa debijas loma bija zobārsta Sergeja Česnokova loma komēdijā "Zobārsta piedzīvojumi" (1965), kam sekojusi Fjodora Dostojevska romāna "Brāļi Karamazovi" ekrāna versija (1968).

1975. gadā viņš piedalījies Eldara Rjazanova filmā "Likteņa ironija" - ārsta Jevgeņija Lukašina loma viņam sagādāja plašu slavu un skatītāju mīlestību. Nākamā aktiera slavenākā loma bija Anatolijs Novoseļcevs  komēdijā "Dienesta romāns" (1977).

Andrejs Mjagkovs ir neskaitāmu balvu un titulu ieguvējs.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Andreja tuviniekiem un talanta cienītājiem!


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ervīns Kreitenbergs 27.02.2021 23:35
Vai šogad arī būs kāds kas mūs nepametīs
1 0 atbildēt
Maris Bistrjakovs > Ervīns Kreitenbergs 27.02.2021 23:36
CORONA
0 0 atbildēt
Smaida Edwardsa 20.02.2021 20:38
Nupat, nesen vel skatijos interneta. Ta ir filma, kas nekad neapniks ...
46 0 atbildēt
Vilma 19.02.2021 21:58
rakstā esošajā video Hrustaļovs ļoti pareizi piesaka dok. filmu ar ievadvārdiem par Andreju.
Jā, paldies par fotogaleriju!
134 0 atbildēt
Jūrkalne 19.02.2021 20:35
Izcilnieks. Vieglas smiltis.
82 0 atbildēt
Līdzjūtība 19.02.2021 19:37
Bez viņa jau 30 gadus nepaiet neviens Jaungads..
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV