Skandalozais komponists Zigmars Liepiņš skarbi izņirgājas par valdību un "vaksāciju"

Zigmars Liepiņš: Vakcgenocīds!
Publicēts: 06.03.2021, Komentāri: 7
Skandalozajam komponistam un kādreizējam Latvijas Nacionālās operas un baleta direktoram Zigmaram Liepiņam ir negaidīti skandalozs priekšlikums par "valdības izvērsto vakcgenocīdu pret tautu".

Komponists Zigmars Liepiņš publiski skarbi izteicies par valstī izvērsto vakcinācijas kampaņu, nodēvējot to par "vakcgenocīdu" un veidu, kā tā tiek realizēta.


"Lasot ziņas par valdības izvērsto vakcgenocīdu pret savu tautu, radās priekšlikums. Kamēr nebūs vakcinēti tie 70%, valdībai, "vaksācijas" birojam u.c. atbildīgajiem aizliegts pamest telpas. Ārā tikt var tikai iznesot ar kājām pa priekšu."

NERAUGOTIES UZ VALSTS VADĪBAS KRITIZĒŠANU, LIEPIŅŠ SOCTĪKLU ATTĒLOS JOPROJĀM LEPNI GOZĒJAS AR AUGSTĀKAJĀM VALSTS AMATPERSONĀM, PIEMĒRAM, KULTŪRAS MINISTRU NAURI PUNTULI, SAEIMAS SPĪKERI INĀRU MŪRNIECI UN CITIEM - skatiet bilžu galerijā.

FOTOGALERIJĀ ZIGMARA LIEPIŅA ĪPAŠI ASĀ KRITIKA SOCIĀLAJĀ TĪKLĀ UN KOMPONISTA DZĪVES MIRKĻI.


Zigmars Liepiņš ir viens no izcilākajiem latviešu komponistiem. Viņa kundze ir izcilā estrādes dziedātāja Mirdza Zīvere. Liepiņam ir 68 gadi, bet Mirdzai Zīverei 67 gadi.

Domā, domā, jāpadomā!

Tomēr Jāpadomā - Mirdza Zīvere, Imants Vanzovičs; "OPUS" mūzika - Zigmars Liepiņš vārdi - Normunds Beļskis. Sporta laureāts, 1983


Andreja Malahova raidījuma epizode 2013.gadā

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Valentīna Saleniece 15.03.2021 04:18
Man patīk Liepiņa kunga "atrastais vaksācijas" birojs!
2 0 atbildēt
Stādi labāk savus tomātus Zigi! 09.03.2021 15:06
Pensionārs prātiņ izkūkojis
1 0 atbildēt
Laima Ludena 07.03.2021 22:44
Daudzi domā līdzīgi. Jo apnicis tas cirks.
2 0 atbildēt
Laura 07.03.2021 10:25
Tiešām ļoti nepatīkams un glumjš cilvēks!
3 0 atbildēt
Skolnieciņš no Pokaiņu meža 07.03.2021 08:35
Ar ašiem soļiem tuvojas siltais pavasaris. Ziema jau iet uz beigām. Tik vietām ir vēl saglabājies ziemas aukstums. Pavasarī daba mostas, dzīvība plaukst un zeļ. Pavasaris ir gada cerīgākais un optimistiskākais gadalaiks. Tik diemžēl šogad mūs apbēdina kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties. Lai arī kovid-19 sērga kopš 2020. gada 13. marta plosās mūsu mīļajā latvju zemītē, tomēr nepadosimies panikai un saglabāsim sirdī mieru. Ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Ievērosim profilaktiskos drošības pasākumus. Lieki nepulcēsimies. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Raudzīsimies ar cerību nākotnē. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Atvērsim savā mājoklī logu, lai ielaistu Dabas Mātes dievišķo enerģiju tajā. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību ar sirdi un dvēseli. Dabas Māte ir mūsu mīļotā Dieviete. Viņa ir mūsu Radītāja. Mēs esam viņas bērni. Dabas Māte nekad nepametīs mūs nelaimē. Viņa vienmēr mūs uzklausīs un atbalstīs. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai Dabas Māte svēti katru no mums, kas viņai tic! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna!
Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #saticība #drošība #miers #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
5 0 atbildēt
Olga 06.03.2021 23:59
Liepiņam ar' vecuma marasms....
3 2 atbildēt
aha 06.03.2021 22:27
šim personāžam jau sen nav visi mājās
3 3 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV