Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē latviešu tautai, ģimenēm un bērniem

Par nodokļu maksātāju naudu propagandē lesbiešu, geju, transseksuāļu un transvestītu idejas un politiku.
Publicēts: 15.03.2021, Komentāri: 67
SKATIET ARĪ: Samanta Tīna uz galda. Necenzēts video. Kailas krūtis un īpaši niecīgi stringi

Kaspars Pudniks*

"Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai


Pirms dalos ar savu sāpi vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā un viņas sasniegumus. Vēlu viņai veiksmi! Taču vienmēr kaut kur ir robeža, kuru pārkāpt nedrīkst. Diemžēl, tas ir noticis. Ceru. ka Samanta Tīna attapsies un sapratīs - nedrīkst vienos svara kausos ielikt savu vēlmi uzvarēt konkursā un otros tautas goda un cieņas apziņu.

Runa ir par Samantas Eirovīzijas dziesmas "The Moon Is Rising" videoklipā redzamo vēstījumu sabiedrībai, kurā Samanta, manuprāt, atklāti propagandē LGBT vērtības. Man tas nav pieņemams. Videoklipu paši varat noskatīties un spriest par tā morāli ētisko pusi. [Fotogalerijā tikai "pumpuriņi"].

Iespējams, ka daudzi no Jums tajā neko sliktu nesaskatīs, taču atcerieties, ka velns slēpjas sīkumos, lai cik tie nebūtu skaisti iesaiņoti un gardi pasniegti. Un tik tiešām -joprojām neesmu nevienu viedokli publiskajā telpā dzirdējis no baznīcu svētajiem mācītājiem, no tiesībsarga Jansona, no Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, no mūsu kultūras inteliģences pārstāvjiem utt. Es joprojām to gaidu, jo tas NAV NORMĀLI! Ir jāsāk beidzot par to runāt, un jāpieliek tam trekns punkts uz visiem laikiem. Cik var ņirgāties par tautu, par ģimenēm, par mūsu bērniem, par mums...

Man nav pieņemams, ka videoklipā propagandē lesbiešu, geju, transseksuāļu un transvestītu kopienu idejas un politiku. Man nav pieņemams, ka videoklipā publiski skūpstās divas sieviešu dzimuma pārstāves. Man nav pieņemams, ka to redz bērni. Man nav ne jausmas, kas notiek Samantas Tīnas galvā un kādi ir viņas mērķi, taču dusmīgāks es esmu uz Latvijas Televīziju, ka viņi ko tādu atbalsta un raida.

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šo konkrēto dziesmu pārstāvēt Latviju Eirovīzijas konkursā. Mēs par to neesam balsojuši, šķiet, ka nav ne mazāko šaubu - ja latviešu tautai būtu jābalso par šo dziesmu, noskatoties video klipu, — Samanta nekur nebrauktu.

Mēs balsojām pagājušajā gadā par citu dziesmu! Šogad mums netika dota iespēja iebalsot šo konkrēto dziesmu, lai tā pārstāvētu Latvijas vārdu pasaulē. Šķiet, ka tas tika darīts apzināti. Ceru, ka nē, bet, ja tā ir, tad tas ir kā duncis mugurā. Es nevēlos, lai pasaulē domātu, ka Latvijā tiek gaidīti visi pasaules LGBT locekļi. Šī dziesma ir BEZ Latvijas tautas mandāta!!!
Kāds teiks, nav ko te ņemties, nu lai jau māca bērniem jaunos tikumus — lai Janīna ir Jānis — lai degradē sabiedrības morāli ētisko sirdsapziņu — lai jau spļauj dvēselē — ne pirmā, ne pēdējā... ko mēs varam izdarīt — esi iejūtīgs, tolerants — neesi homofobs - neaizskar viņu tiesības... BET KĀDĒĻ VIŅI VAR ATĻAUTIES AIZSKART MANAS TIESĪBAS???

Es Jums teikšu tā - man nav vienalga! NAV un nebūs! Un ceru, ka vairākums sabiedrības mani atbalstīs un iesaistīsies šajā cīņā. Nevēlos, ka Latvijas Televīzija par nodokļu maksātāju naudu sāk nodarboties ar LGBT propagandu un pasniegt to kā latviešu tautas izvēli un vēlmi.

Cik var atsaukties uz to, ka Eiropas Savienībā dara tā un šitā - Eiropas Savienībā tā pieņemts, un, tā kā mēs arī esam tajā pašā laivā, mums arī tā jādara. Eiropas Savienība mums DOD naudiņu un mēs paši... nu ko mēs paši — paši mēs neko — parādos līdz ausīm — un esam tajā vietā, kur kājas ar muguru tiekas!

Cilvēki mīļie! Mēs ESAM LATVIEŠI! Latviešiem ir savi likumi un tikumi! Mums vēl IR izpratne par morāles un ētikas normām sabiedrībā un ģimenē. Kur ir Jūsu lepnums un pašcieņa? Cik gan laika vēl ir palicis līdz brīdim, kad no rīta, mazgājot seju, Jūs vairs nevarēsiet paskatīties uz sevi spogulī, jo Jums būs kauns ielūkoties sev acīs        

Atceraties, kā policija nevarēja neko izdarīt ar narkotisko vielu SPAISA legālo tirdzniecību!? Paši vecāki gāja ielās un dežūrēja pie veikaliem - ar lielu sabiedrības spiedienu izdevās aizliegt šo vielu legālo tirdzniecību.

Nav šausmīgi nomirt no vīrusa... Šausmīgi ir nomirt ar kauna sajūtu sirdī, nespējot ielūkoties acīs ne sev, ne vecākiem, ne saviem bērniem...

Tādēļ pieprasu IZGRIEZT no video klipa seksuāla un amorāla rakstura kadrus un tos vairs nedemonstrēt publiskajā telpā. Un aicinu Latvijas Televīziju aizdomāties, kam un ko viņi rāda."


* Šo viedokli no Facebook pārpublicējis portāls Pietiek.com. "Pateicoties" vietējiem čekistu pēctečiem no sociālā tīkla tas jau ir izdzēsts.

KONTEKSTAM:

Jāpiebilst, ka mūsu redakcijas kolektīva viedoklis ne vienmēr sakrīt ar citiem viedokļrakstiem. Mēs novēlam Samantai Tīnai izturību, veiksmi un spilgtu Latvijas valsts vārda nešanu pasaulē! Lai gan šī ir skarbā patiesība: latviešu tauta par ŠO dziesmu nebalsoja, taču nolemtajā kārtībā vairs tāpat neko nevar izmainīt.


Lūdzam komentāros iztikt bez rupjībām un naida kurināšanas, kā arī izturēties ar toleranci pret visām sabiedrības grupām - tostarp seksuālajām minoritātēm.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

skatītājs 26.05.2021 23:53
Ir taču kāds, kas komandē visu parādi, citādi nevar būt. Televīzijā rāda, reklamē geju dzīvi, aprobežotus cilvēciņus, kuriem pēdējais laiks ārstēties Tvaika ielā, bet reklamē, kā debili vecāki audzina bērnus, rāda kā paraugu citiem, un par to vēl maksā ievērojamas summas. Tauta pati vainīga, ka skatās ko tādu. Ja neskatītos, tad arī nerādītu. Poļakovu vairāk negribu redzēt nekur, pēc Eirovīzijā redzētā, tik pretīgi bija skatīties, un Magone arī sen apnikusi ar savām stulbajām runām un izdarībām.
1 0 atbildēt
Sušķe tāda! 09.04.2021 19:13
pretīgākais LV redzētais videoklips
3 0 atbildēt
gunta jansone 28.03.2021 01:12
bet tauta nav balsojusi par šo dziesmu.
2 0 atbildēt
Oksana Klints 27.03.2021 00:52
Man pesonīgi neiespļāva,bet tas ka nav ko rādīt radošīem cilvēkiem,tas gan...ja nu vienīgi Magones pamācošais tēls,kā dedzināt spalvas ar sveces palīdzību,personīgi es to nezināju,var ietupīt naudu,ļotti pamācoši,tad kāpēc brīnīties,ka māte grib noskūpstīt savu meitu uztaisīt par kārtējo klaču sašutumu,kāpēc tik daudz uzmanības, cilvēki to vien gaida,kā izlamāties internetā.Nu cienat paši sevi.Tad šiem stāstiņiem pienāk gals,Jus jau paši radat augsni šim seklumam........
1 0 atbildēt
Bubulis 23.03.2021 14:11
Nedrīkst apkaunot Latviju. Jāsavāc paraksti lai nebrauc!
5 0 atbildēt
Stase Brakovska(ex Zaukaite) 22.03.2021 00:42
Ar šādu vīziju tiks pārstāvēta mūsu TAUTA, mūsu LATVIJA????? Kurš un kad ir pilnvarojis Samantu šādi rīkoties?????
9 2 atbildēt
Svetlana Kļaviņa 22.03.2021 00:39
Pievienojos Kaspara Pudnika teiktajam, Latvijai tas godu nedara.
8 1 atbildēt
Margarita Taiwan 21.03.2021 20:24
Ориентация не поможет Маниже выиграть Евровидение, и Латвии тоже...
это как генномодифицированный продукт. Можно сколько угодно твердить устами Елены Малышевой, что он ничем не отличается от натурального, но слова никого ни в чем не убедят. Употреблять это в пищу можно только от бедности и отсутствия альтернативы.
2 0 atbildēt
Mr. Edmunds Ribakovs 21.03.2021 18:29
Pedin$ ir pedin$ un lezbene ir lezbene. Slimo biedríba. Boikotét Tínu. Tas ir vienkár$i.
8 1 atbildēt
Rita Pence 21.03.2021 18:21
Jo tālāk, jo trakāk. Neuzvarēt un ne tuvu tam.
8 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV