Pēc sabiedrības spiediena Samanta Tīna atsauc dalību Eirovīzijā! Cieņpilnā mulsumā atvainojas latviešu tautai

Krasi negaidīts pavērsiens skandalozās Eirovīzijas dziesmas "The Moon Is Rising" videoklipa skandālā. Dziedātājas attiecības ar savas tautas nodokļu maksātājiem nav īpaši labas.
Publicēts: 01.04.2021, Komentāri: 13
Publicēts 1.04.2021. plkst. 18:00*

Ekskluzīvā telefonintervijā portālam Vipi.tv dziedātāja Samanta Tīna ar asarām acīs atzinusies, ka ar brīvu un atvieglotu sirdi atsakās no piedalīšanās Eirovīzijā Roterdamā un lūdz piedošanu latviešu tautai par nodarīto morālo kaitējumu ar savu ne sevišķi tiklo un ne īpaši latviešu tautai patīkamo videoklipa demonstrāciju valsts sabiedriskajā televīzijā.

Savukārt mūziķis, aktieris un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks portālam Vipi.tv atklāja, ka personīgi veicis attālinātu dāvinājumu Samantai Tīnai, - proti, uzdāvinājis māksliniecei 3000 eiro dārgas GUCCI/NEW-BRANDING brilles, lai viņa turpmāk varētu ieraudzīt to, ko redz visa sabiedrība, taču pati iepriekš nav saredzējusi.

Tomēr Samanta Tīna Poļakova nav bijusi ar pliku roku ņemama un uzreiz mēģinājusi pierunāt Kasparu Pudniku "atlaist slūžas" un atsaukt kādu iniciatīvu. Tāpat Samanta Kasparam arī piedāvājusi Eirovīzijas dziesmu koncerta šovā bohēmiskajā Holandes pilsētā Roterdamā uzstāties kopā ar viņu uz vienas skatuves un izjust 3 minūšu kaifu visas pasaules priekšā.


Tikmēr pazīstamais mūziķis un kāzu vadītājs Kaspars Pudniks šo piedāvājumu kautrīgi atteicis, jo viņam un viņa komandai šajos maija datumos jau ir sen iepriekš rezervēti pasākumu vadīšanas pienākumi Latvijā, - kā zināms, izsludinātā Ārkārtējā situācija mūsu valstī beidzas jau 2021. gada 7. aprīlī, un mēs visi pamazām atgriežamies normālajā dzīvē.


Daži perversi kadri fotogalerijā...* Šī ir 1.aprīļa joku ziņa un tajā nav neviena patiesa fakta. Visiem lasītājiem novēlam priecīgu Vispasaules Joku dienu un, protams, priecīgas Lieldienas jeb pēc kāda klasiķa teiktā: Lieldienās rādīsim viens otram savas olas vienas mājsaimniecības ietvaros! :))


Raksts pirmoreiz publicēts portālā Vipi.tv.


*******************************************************************


Uzziņai! - tas, kas atbilst patiesībai:


Samantas Tīnas neķītrā videoklipa skandāls izvēršas plašumā. 2021. gada 1. aprīlī plkst. 16:00 platformā Manabalss.lv savākti jau 1375 paraksti. Nobalsot iespējams šeit.

Iniciatīvas autors ir mūziķis, aktieris un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks.

2021. gadā pirmoreiz radusies situācija, kad Latvijas pārstāvji dodas uz Eirovīzijas dziesmu konkursu ar tādu dziesmu, par kuru vispār nav balsojuši Latvijas iedzīvotāji. Ja balsojums būtu noticis, Latvijas sabiedrība, visticamāk, būtu izvēlējušies citu dziesmu un vizuālo tēlu.


Jo pēkšņi kādā vakarā LTV pārraidītais Samantas Tīnas videoklips Eirovīzijas dziesmai "The Moon Is Rising" raisīja šoku latviešu tautā. Tika pārmests videoklipā redzamais vēstījums sabiedrībai, kurā Samantas komanda atklāti propagandē LGBT vērtības - uz lūpām skūpstās sievietes, piedalās transpersonas, pārspīlēts seksisms tērpos un tamlīdzīgi - skatiet bilžu galerijā.

Šāda situācija ir radījusi lielu vilšanos skatītājos un konkursa atbalstītājos. Tāpēc lielais vairums sabiedrības uzskata, ka šāds priekšnesums nedara godu un nepārstāv Latvijas valsti un ka tam nav sabiedrības atbalsta. PARAKSTĪTIES VAR ŠEIT

Pilns iniciatīvas teksts -

"LATVIJA EIROVĪZIJĀ – PAR SABIEDRĪBAS LĪDZDALĪBU LATVIJAS TĒLA VEIDOŠANĀ

Aicinām noteikt nemainīgu kārtību, kas garantē pastāvīgu sabiedrības līdzdalību, izvēloties Latviju pārstāvošo dziesmu Eirovīzijas dziesmu konkursā. Latvija šajā konkursā ir piedalījusies jau 20 gadus pēc kārtas un piedāvājusi pasaules skatītājiem kvalitatīvākos priekšnesumus un skaistas dziesmas. Tāpat kā mēs lepojāmies par "Prāta Vētru", par Mariju Naumovu, Intaru Busuli un citiem lieliskiem māksliniekiem, mēs vēlamies būt lepni par Latvijas pārstāvi, dziesmu un vizuālo tēlu arī turpmāk.

Skatītāju balsojums ir šā konkursa nozīmīga sastāvdaļa, un tā tam ir jāpaliek arī atlases kārtā. Konkursa rīkotājs Eiropas Raidorganizāciju apvienība (European Broadcasting Union) ir noteikusi brīvu kārtību, pēc kādas katra valsts izvēlas savu pārstāvi un dziesmu. Tāpēc šai procedūrai ir iespējama arī formāla pieeja, kuru šoreiz arī izvēlējās Latvijas Televīzijas vadība.

Līdz ar to Latvijas pārstāvis dodas uz konkursu ar tādu dziesmu, par kuru vispār nav balsojuši Latvijas iedzīvotāji. Ja balsojums būtu noticis, Latvijas iedzīvotāji, visticamāk, būtu izvēlējušies citu dziesmu un vizuālo tēlu. Šāda situācija ir radījusi lielu vilšanos skatītājos un konkursa atbalstītājos. Tāpēc uzskatām, ka šāds priekšnesums nepārstāv Latviju un ka tam nav sabiedrības atbalsta.

Lai novērstu gadījumus, kad uz Eirovīzijas dziesmu konkursu dodas tāda dziesma, kas nav saņēmusi atbalstu balsojumā un lai garantētu sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā, aicinām nostiprināt nemainīgu kārtību, kādā katru gadu skatītāju balsojumā tiek izraudzīta dziesma Eirovīzijas dziesmu konkursam un kā par Latvijas nodokļu maksātāju naudu tiek veidots Latvijas tēls. Latvijas pārstāvim un dziesmai ir obligāti katru reizi jāsaņem Latvijas skatītāju balsis.

Tāpēc aicinām Saeimas atbildīgo komisiju sadarbībā ar iesaistītajām pusēm izveidot un nostiprināt nemainīgu kārtību, kas garantē skaidru sabiedrības izvēli turpmākai Latvijas tēla veidošanai starptautiskajā Eirovīzijas konkursā.

Sabiedrības ieguvums no tā būs novērsta iespēja, ka uz Eirovīzijas dziesmu konkursu dodas tāda dziesma, kas nav saņēmusi atbalstu sabiedrības balsojumā. Tāpat šādi tiks garantēta sabiedrības līdzdalība Latvijas tēla veidošanā."

LASIET ARĪ: Par mūsu, nodokļu maksātāju naudu! Samanta Tīna un LTV iespļauj ģīmī latviešu tautai, ģimenēm un bērniem


PIEAUGUŠAJIEM! PĒC DAUDZIEM GADIEM PUBLISKOTS PILNS NECENZĒTS EROTISKAIS VIDEO: Samanta Tīna uz galda. Necenzēts video. Kailas krūtis un īpaši niecīgi stringi

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Margarita 12.04.2021 00:28
ŠĪ neatvainosies: parliecinata par savu taisnību. Bet Eirovīzija ir dziesmu nevis dziedātāju komkurss, PĒRNA GADA IZVĒLĒTA AR SAVU DZISMU NENOZĪME KA TA PATĪ DZIEDĀTĀJA VAR UZSPIEST SAVAS VĒRTĪBAS
1 0 atbildēt
apolonija 09.04.2021 20:07
parakstu vākšana noris, bet par lēnu tie rezultāti - nav pat 2 štukas
1 0 atbildēt
hehe > apolonija 12.04.2021 00:28
nu jau ir pāri 2000
1 0 atbildēt
wtf!? 04.04.2021 13:18
tas murgs tiešām brauks uz holandi?
2 0 atbildēt
kriksis 03.04.2021 10:46
APRILL, APRILL , VIņa ...un atsauks dalību .....SMIEKLĪGI ....BET VAJADZĒTU GAN ...ŠAUSMĪGS ...KLIPS ,
90 0 atbildēt
Ilze Misiņa 03.04.2021 00:28
Laikam Latviju pārstāvēs lezbiete kurai uz visu viedokļiem nospļauties
108 14 atbildēt
Einars > Ilze Misiņa 04.04.2021 10:14
Viņa nav lezbiete. Toties Tu esi stulba dāma kurai nospļauties uz citu jūtām.
0 0 atbildēt
laimi nemēra bagātībā un lgbt slavināšanā 03.04.2021 00:09
Ar kadiķiem telpu vēdināšana te nelīdzēs. Poļakovas kundze, esiet gudrāka!
Tā, lai Jūs vismaz varbūt vēl kāds kādreiz uzaicina uz koncertiem Latvijā un Lietuvā pēc pandēmijas.
122 1 atbildēt
Kristofers 03.04.2021 00:06
Samanta, atkāpies ... Nenodari tādu ļaunumu Latvijas ģimenēm, bērniem, un ierastām tauas pamatvērtībām.
Lūdzu, lūdzu!
208 6 atbildēt
Osis 02.04.2021 23:22
Aprīļa jociņš hi hi
118 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV