Tautā mīlētākais politiķis Raimonds Bergmanis ar visu ģimeni slimnīcā cīnās ar COVID-19

Publicēts: 17.04.2021, Komentāri: 8
Saeimas deputātam un bijušajam aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim un visiem pārējiem viņa ģimenes locekļiem, vēsta portāls Jauns.lv.


Žurnālists Kārlis Seržants politiķi sazvanījis vienā no Rīgas slimnīcām. Bergmanis stāsta, ka Lieldienās parādījušies viegli slimības simptomi. Pakāpeniski pašsajūta pasliktinājusies un augsta temperatūra, nespēks un klepus parādījušies arī sievai Viktorijai.

Savukārt abiem dēliem ir vieglākas saslimšanas pazīmes un tikai vienam viegla temperatūra. Saprotot, ka saviem spēkiem galā netiks, saukuši ātro palīdzību un nonākuši slimnīcā.


Bijusi augsta temperatūra un nācies lietot arī skābekļa masku. Bergmanis saka: "Tā diezgan ilgi nebija sanācis ar sievu pabūt kaut kur divatā, bet nu guļam vienā palātā blakus gultās – gandrīz vai kā otrais medus mēnesis ir sanācis. Bet, ja nopietni, tad visiem ļoti sirsnīgi iesaku – potējieties!... Vīruss jokus nepazīst, un tās sajūtas ir diezgan briesmīgas..., līdz plaušu ventilēšanai nenonāca. Dakteri saka – ar brīdi, kad slimnieks tiek pieslēgts pie ventilēšanas iekārtas, jautājums – dzīvot vai nedzīvot, kļūst par pilnīgu loteriju."Tautā mīlētākais politiķis - tā ļaudis par sportistu izteikušies sociālajos tīklos un pozitīvi balsojuši socioloģiskajās aptaujās. Vislielāko atzinību un komplimentus sabiedrības acīs Raimonds izpelnījās aizsardzības ministra laikos. FOTOGALERIJĀ SPĒKAVĪRA DZĪVES MIRKĻI

Novēlam Raimondam Bergmanim un viņa ģimenei visātrāko izveseļošanos!

Raimondam Bergmanim ir 54 gadi. Viņš ir kādreizējais latviešu svarcēlājs, spēkavīru sacensību dalībnieks, televīzijas raidījumu vadītājs, sabiedriskais un politiskais darbinieks, kā arī bruņurupuču cilāšanas sacensību šova zvaigzne.


Kā sportists piedalījies trijās Olimpiskajās spēlēs. Bijis viens no Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidentiem. Latvijas Olimpiešu kluba prezidents un Latvijas Šaušanas federācijas prezidents. Pēc sportista karjeras beigām līdztekus sabiedriskajai darbībai pievērsies arī politikai. Ievēlēts 12. un 13. Saeimā, kur pārstāv Latvijas Zaļo partiju un Zaļo un Zemnieku savienību. Bijušais Latvijas aizsardzības ministrs.


Svarcēlāja karjeras laikā 1997. gadā izcīnījis Eiropas čempionāta sudraba medaļu supersmagajā svara kategorijā, zaudējot vienīgi Tiboram Starkam no Ungārijas (vēlākais supersmagsvars Viktors Ščerbatihs tolaik startēja zemākā svara kategorijā, kur izcīnīja bronzas medaļu). Tā paša gada Pasaules čempionātā R. Bergmanis ierindojās 6. vietā, kopumā piedalījies piecos Pasaules čempionātos.

Piedalījies trijās Olimpiskajās spēlēs (1992, 1996, 2000). 1992. gadā Barselonā R. Bergmanis bija Latvijas delegācijas karognesējs atklāšanas ceremonijā, sacensībās viņš izcīnīja 14. vietu supersmagsvaru kategorijā. 1996. gadā Atlantā ar rezultātu 402,5 kg izcīnīja 9. vietu, bet 2000. gadā Sidnejā pirmās disciplīnas pirmajā mēģinājumā viņš guva savainojumu un no sacensībām izstājās. Desmit reizes izcīnījis Latvijas čempiontitulu, 21 reizi labojis Latvijas rekordus. Pēc Sidnejas Olimpiskajām spēlēm R. Bergmanis arī beidza svarcēlāja karjeru.FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Daniels Jandavs 25.04.2021 23:44
Bergmanis Tauta nav milets..
1 1 atbildēt
Skolnieciņš no likteņupes 20.04.2021 07:12
Paldies Dieviem! Latvijā ir iesākusies masveida vakcinācija. Latvju Dievi ir sadzirdējuši manas lūgšanas. Sentēvu Dievi ir pieņēmuši manus ziedojumus un piepildījuši manas velmes. Latvju Dievi ir devuši iespēju mūsu brašajai tautai uzvarēt kovid-19 (covid-19) krīzi. Pašlaik visā Latvijā darbojas apmēram 862 vakcinācijas kabineti (avots: app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiOTA4ZmM1YTAtNGU0My00NjQ2LTk1MjEtMGUzM2ZmMzcxNGM5IiwidCI6ImRiYzkwMTJkLTYyOGItNDNkNC1iMTkwLThhNzMwZjdlMWU5NiIsImMiOjl9). Patlaban visā Latvijā ir atvērti vairāki liela mēroga vakcinācijas centri. Gan visos vakcinācijas kabinetos, gan šajos vakcinācijas centros jebkurš Latvijas iedzīvotājs var saņemt bezmaksas vakcīnu pret SARS-CoV-2 vīrusu. Sīkāku informāciju par vakcinācijas norisi Latvijas Republikas teritorijā var izlasīt Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā: spkc.gov.lv/lv/jaunums/liela-meroga-vakcinacijas-centri-gatavi-darbam. Šobrīd Latvijas iedzīvotājiem plaši pieejama ir tikai VAXZEVRIA vakcīna, kuru ir izstrādājusi britu-zviedru daudznacionālā farmācijas un biotehnoloģijas līdere AstraZeneca sadarbojoties ar slaveno Oksfordas Universitāti. Šī vakcīna ir droša, laba un ērta. Imunitāte izveidojas triju nedēļu laikā kopš pirmās potes saņemšanas. Otro poti ir jāsaņem divu mēnešu laikā, lai šī vakcīna sasniegtu savu maksimālo efektivitāti. Šī mūsdienīgā un efektīvā vakcīna palīdzēs mūsu tautai un valstij uzveikt neganto kovid-19 (covid-19) sērgu. Pasargāsim sevi, savus tuvos un mīļos! Vakcinēsimies! Uzticamu un pārbaudītu informāciju par vakcinācijas procesu Eiropas Savienības dalībvalstīs var lasīt šeit: vaccination-info.eu/en/covid-19/covid-19-facts. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks
3 1 atbildēt
Alberts Lejiņš 20.04.2021 02:20
Raimond, atkal Tevi izmanto! :))))))))))
0 1 atbildēt
jurandir almeida da silva 20.04.2021 02:19
vemju..
0 1 atbildēt
Anna Riekstiņa 20.04.2021 02:18
Kamēr viņš cilāja svarus tikmēr viņu cienīja, bet kā viņu iestūma partijā kā tautā pazīstamu personu tā atklājās viņa patiesā seja, nu jau mūlis.
0 1 atbildēt
Sarmite Riekstina 20.04.2021 02:17
Neviens viņu tautā nemīl! Vecu lūžņu iepircējs. Ar ko viņš cīnās? Laikam ar mantkārību! (puke)
0 1 atbildēt
Kaija 17.04.2021 23:22
Veselību!
1 0 atbildēt
Krūmiņi, Liepāja 17.04.2021 22:58
Turās! viss būs labi!
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV