Pārbijies, izdzēsies no soctīkliem. Lūk, kā izskatās aizturētais nelegālā hosteļa īpašnieks, kur tika laupītas 8 jaunu cilvēku dzīvības

FOTO/VIDEO. Narkomānu bordelis, piedzērušies "recepcionisti", blaktis un netīrība. Tāds bija nelegālais jauniešu hostelis Merķeļa ielā 8. Norēķini tikai skaidrā naudā. Par čekiem aizmirstiet!
Publicēts: 30.04.2021, Komentāri: 9
Valsts policija ir aizturējusi trīs personas kriminālprocesā par traģisko ugunsgrēku Rīgā, Merķeļa ielas 8 nelegālajā hostelī. Jau iepriekš šo viesu objektu vārdā Japanese Style regulāri apmeklējusi policija, jo tajā uzturējušās personas, kuras lietojušas alkoholu un stiprās narkotikas.

Ugunsgrēkā nelikumīgā hostelī Merķeļa ielā 8 trešdien, 2021.gada 28.aprīlī gāja bojā astoņi jauni cilvēki. Glābēji evakuēja 24 cilvēkus. No tiem slimnīcā smagā stāvoklī nogādāti seši cietušie.


Saskaņā ar dažādās datu bāzēs pieejamo informāciju, abu dzīvokļu, kuros bija izveidots nelikumīgais hostelis, īpašnieks ir jurists, bijušais Rīgas Juridiskās augstskolas studentu asociācijas prezidents Andrejs Gailis - FOTOGALERIJĀ NO 4. LĪDZ 9. BILDEI.

Vadoties pēc Valsts Darba inspekcijas sniegtās informācijas, līdz šim sabiedrībai nezināmais jurists Andrejs Gailis norādīts kā galvenā uzņēmuma kontaktpersona. Gailis esot dzimis 1996.gadā. Uzreiz pēc ugunsgrēka Gailis trešdien uzreiz dzēsis savus profilus dažādos sociālajos tīklos. Piemēram, Facebook un Linkedin. Policija viņu aizturējusi. Tiek prasīts tiesai piemērot smagāko sodu - apcietinājumu.Savukārt kā vēl viena amatpersona norādīts kāda tīmeklī netrodama persona Arūns Skupeika, kuram ir tiesības pārstāvēt uzņēmumu kopš 2020.gada 28.decembra.

Booking.com un Google atsauksmēs par hosteli Japanese style ir graujoši zemas atzīmes un īpaši sliktas recenzijas: narkomānu bordelis, piedzērušies "recepcionisti", blaktis un netīrība. Norēķināties varējis tikai skaidrā naudā, čekus nedeva. Attieksme neviesmīlīga.

Internetā atrodamā informācija liecina, ka hostelis atradies 21.dzīvoklī. Zemesgrāmatas dati liecina, ka konkrētais īpašums kopš 2019.gada pieder 1996.gadā dzimušajam juristam Andrejam Gailim. Viņam pieder arī turpat netālu Marijas ielā 1 reģistrētais "Hotels & Apartments", kuram šajā adresē ir hostelis. 2018.gadā uzņēmums apgrozīja 83 900 eiro un strādāja ar 31 788 eiro peļņu. Dati par 2019. un 2020.gadu nav pieejami.


Kopumā no marta policija uz šo adresi saņēmusi 16 izsaukumus par trokšņošanu un alkohola lietošanu. Līdz šim piemēroti 17 sodi par smēķēšanu koplietošanas telpās, alkohola lietošanu sabiedriskā vietā, dzīvošanu bez deklarētas dzīves vietas un masku nenēsāšanu. Tāpat sākti pieci administratīvie procesi par masku nelietošanu

SIA "Hospitality Solutions", kura saskaņā ar Valsts Darba inspekcijas rīcībā esošo informāciju ir atbildīga par Merķeļa ielā 8 izveidotā un aizvadītajā naktī degušā nelegālā hosteļa biznesu, jau pusotru gadu bijusi inspekcijas redzeslokā, turklāt uzņēmumam piemēroti vairāki sodi par nereģistrētu nodarbinātību un atalgojuma neizmaksāšanu, pavēstīja VDI.

VDI atklāja, ka kopumā par šo uzņēmumu saņemti 11 iesniegumi galvenokārt par darba samaksas neizmaksāšanu. VDI, reaģējot uz iesniegumiem, bija vērsusies uzņēmumā, taču tas nav sadarbojies. Rezultātā VDI piemērojusi divus administratīvos sodus.

Tāpat uzņēmums iepriekš ticis divreiz sodīts par nereģistrētu nodarbinātību, tomēr iesniegumi un pārbaudes nav notikušas tikai vienā adresē. Proti, pēc VDI paustā, uzņēmumam pieder vairāki hosteļi, turklāt tas pērn 19.maijā mainījis nosaukumu no SIA "Riga Hostel" uz SIA "Hospitality Solutions".

Policija aicina piederīgajiem, kuriem nav izdevies sazināties ar tuviniekiem un kuri varētu būt atradušies šajā hostelī, zvanīt uz numuru +371 67829250 vai rakstīt e-pastu: [email protected], un nosaukt iespējamā cietušā datus un pazīmes – dzimumu, vārdu un uzvārdu, īpašas pazīmes, iespējamo apģērbu, kā arī norādīt savu kontaktinformāciju.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 20. nodaļas. FOTOGALERIJA NO NOTIKUMA VIETAS.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Skolnieciņš no svētbirzs 09.05.2021 23:50
Ir pienācis 9. maijs – bēdu un skumju diena. Latviešiem 9. maijs ir traģēdija, jo tas iezīmēja teju pusgadsimtu ilgu padomju okupāciju. Naidīgais PSRS režīms nozaga latviešiem sentēvu kopto zemi un atņēma latviešu tautai brīvību. Šis naidīgais režīms iznīcināja mūsu nacionālo valdību, aizvietodams to ar savu vasaļvaldību – LPSR. LPSR, proti, Latvijas Padomju Sociālistiskā Republika bija noziedzīgs veidojums, kuru padomju vara izveidoja, lai nospiestu mūsu tautu uz ceļiem. Šis antidemokrātiskais veidojums salauza daudzu manu tautiešu dzīves un likteņus. Paldies Dieviem! PSRS jeb Padomju Sociālistisko Republiku Savienība ir kritusi vēstures mēslainē. Pateicoties Augstākās padomes balsu vairākumam (138 deputātu balsīm no 198 iespējamajām deputātu balsīm), 1990. gada 4. maijā tika pieņemta neatkarības deklarācija. Tomēr ar to vis nekas nebeidzās, jo latviešiem vajadzēja pierādīt savu neatlaidību, drosmi un varēšanu 1991. gada janvāra barikādēs, aizstāvot Latvijas valstiskumu no OMON kaujiniekiem. Lai arī Latvijas Republiku de iure atzina vairāk nekā 50 pasaules valstis (pasaulē pašreiz ir apmēram 200 valstis), taču ceļš uz neatkarību bija nedaudz ilgāks dažādu juridisku sarežģījumu dēļ. Pateiksimies sentēvu Dieviem! Pateiksimies Latvju Dieviem! Praktizēsim mūsu sentēvu pagānisko ticību un vairosim Latvijas spēku kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar sentēvu Dievu viedumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #2.PasaulesKarš #PadomjuOkupācija #9.maijs #sēras #skumjas #rūgtums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturība #sentēvi
5 0 atbildēt
Aelita 01.05.2021 18:34
Brīdinājums nekad nenakšņot hosteļos Latvijā. Jo valst iestādes tos nemāk ne pārbaudīt, ne sodīt, ne ieribežot pārkāpumus
203 0 atbildēt
Pepe 01.05.2021 17:01
Tik skumji un trağiski
137 0 atbildēt
Ādolfs Bleive 30.04.2021 18:23
Un šos astoņus automātiski pieskaitīja pie kovida. Sanāk ka hostelī cilvēki nodega no kovida.
2 103 atbildēt
FEIKOTĀJS ESI? > Ādolfs Bleive 30.04.2021 19:40
NO KURIENES TĀD INFO?
57 0 atbildēt
Nauris 30.04.2021 15:13
Bardaks valstī ir jau sen. Miljons institūciju, bet atbildīgas nav nevienas. Pamatā zagšana, uzmešana, lietas, kuras ierosina pa blatu savējiem. Nožēlojama valsts !!!
127 0 atbildēt
wtf 30.04.2021 15:06
ar kuru galu domā'šādi jauni gaiļi??
140 0 atbildēt
jauneklis izdomājis, ka pelnīt... 30.04.2021 14:36
Drausmīgi....
104 0 atbildēt
acīmredzot > jauneklis izdomājis, ka pelnīt... 30.04.2021 14:36
nu ar jurista sekmēm nav bijuši panākumi
260 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV