Viņš bija izcilnieks. Viņa dēļ Latvija pirmo reizi uzvarēja Kanādu. Jaunības pilnbriedā mūs pametis izcilais Matīss Kivlenieks

2021. gada 4. jūlijā 24 gadu vecumā mīklainos apstākļos gājis bojā Latvijas hokeja izlases vārtsargs Matīss Kivlenieks.
Publicēts: 05.07.2021, Komentāri: 6
24 gadu vecumā traģiskā nelaimes gadījumā ASV 2021. gada 4. jūlijā gājis bojā Latvijas hokeja izlases vārtsargs Matīss Kivlenieks.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Matīsa tuviniekiem, draugiem un visai Latvijas hokeja saimei.


GAIŠĀ PIEMIŅĀ ATVADU FOTOGALERIJA


ASV policija vēsta, ka Kivlenieks piedalījies kāzu svinībās un atpūties baseinā, kad svētku laikā noticis negadījums ar pirotehniku, un cilvēki steigušies pamest baseinu. Matīss steigā esot paslīdējis, nokritis un ar galvu atsities pret betona malu. Sportists guvis smagu galvas traumu, kas izraisīja viņa nāvi.

Hokeja skolas “Pārdaugava” audzēknis Kivlenieks bija Latvijas izlases vārtsargs Rīgā aizvadītajā pasaules čempionātā, vārtos stājoties četrās spēlēs. Hokejista karjerā Kivlenieks aizvadīja astoņas spēles Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kur sezonu noslēdza Kolumbusas "Blue Jackets" sastāvā.

"Ar savu cīņassparu, darba ētiku un attieksmi Kivlenieks bija patiess paraugs sportā! Matīsa aiziešana ir liels zaudējums ne tikai Latvijas hokejam, bet visai latviešu tautai," vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Kolumbusas "Blue Jackets" pirmdien apstiprināja informāciju par sava vārtsarga nāvi un paziņoja, ka traģiskā negadījumā Kivlenieks kritienā guvis galvas traumu. Pēc Kivlenieka kritiena nekavējoties izsaukta ātrā palīdzība, tomēr viņš drīz vien nomiris.

Kā vēsta izdevums “The Athletic”, atsaucoties uz Mičiganas štata pilsētas Novi policiju, incidents noticis, kad Kivlenieks bijis baseinveida džakuzi (hot tub) kopā ar vairākiem citiem cilvēkiem. Pēkšņi noticis incidents ar pirotehniku, tādēļ cilvēki steigšus centušies pamest baseinu.

Pirotehnika bijusi nepareizi novietota, tādēļ šāviņi sākuši lidot cilvēku virzienā.

“Mēģinot izkļūt no baseina, viņš paslīdēja, pakrita un atsitās ar galvu pret betonu,” vēsta policijas pārstāvis Džeisons Meiers.

Policija izsaukta svētdien vakarā neilgi pēc pulksten 22 pēc vietējā laika; mediķi ieradušies piecu minūšu laikā. Kivlenieks nogādāts slimnīcā, kur ārsti konstatēja viņa nāvi. Pirmdien plānota līķa sekcija; policija turpina izmeklēšanu, ziņo laikraksts "The Detroit News".

Meiers vēsta, ka pagaidām nav skaidrs, vai nepareizi izšautā pirotehnika trāpījusi Kivleniekam. Cilvēks, kurš veicis pirotehnikas palaišanu, nav bijis alkohola reibumā.


"Kivi [Kivlenieks] bija izcils jauns vīrietis, kurš katru dienu un ikvienu, ko satika, sagaidīja ar smaidu," Kolumbusas kluba sēru paziņojumā pauda "Blue Jackets" hokeja operāciju prezidents Džons Deividsons. "Viņa devums mūsu organizācijā pavadītajos četros gados netiks aizmirsts."

ASV žurnālisti vēsta, ka Kivlenieks kopā ar savu komandas biedru Elvi Merzļikinu nedēļas nogalē devušies pie "Blue Jackets" vārtsargu trenera Menija Legeisa uz viņa mājām Mičiganas štatā. Kā liecina kāzu uzņēmuma "Zola" mājaslapā atrodamā informācija, svētdien Mičiganā tika rīkotas Legeisa meitas Sabrinas kāzas.

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis sarunā Latvijas Televīzijā atzina, ka ziņa par Kivlenieka nāvi bija negaidīta un pēc tās neviens vēl nav atjēdzies. Kalvītis uzteica Kivlenieka ieguldījumu valstsvienībā, kur vārtsargs pasaules čempionātā Rīgā veicināja izlases vēsturē pirmo uzvaru pār Kanādu.

Kivlenieku kā ļoti mērķtiecīgu, pieklājīgu, centīgu un allaž smaidīgu sarunā ar Latvijas Radio atcerējās jauniešu un junioru vecuma izlašu treneris Ēriks Miļuns. Viņš uzsvēra, ka Kivlenieka nāve pirmkārt liels zaudējums viņa ģimenei un tuviniekiem, kā arī vārtsarga draugiem, paziņām un visam Latvijas hokejam. 

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ruta-Leandra Dobele 07.07.2021 22:17
skumja ziņa !
0 0 atbildēt
Ruta-Leandra Dobele 05.07.2021 22:25
izsaku līdzjūtību !!
1 0 atbildēt
Ona Akopjana 05.07.2021 22:24
Līdzjūtība tuviniekiem.
1 0 atbildēt
Andrejs Kalniņš 05.07.2021 22:24
....!?!
2 0 atbildēt
Visdziļākā līdzjūtība 05.07.2021 21:24
un atkal ir debesis pušu
3 0 atbildēt
kas notiek .... 05.07.2021 20:59
... prātam neaptverami un nespēju noticēt...
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV