Vai Kariņš ņirgājas par latviešu tautu? Tautai būšot jāstaigā ar maskām arī bez kovida

Kariņš par tautu spriež kā par maziem bērniem...
Publicēts: 16.07.2021, Komentāri: 20
Kariņš grib staigāt ar masku arī bez kovida

2021.gada 6. jūlijā, valdība atbalstīja priekšlikumu, ka gadījumā, ja 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju būs mazāks par 20, tad varētu atcelt prasību par sejas masku lietošanu publiskās vietās.

Bija gan arī cits priekšlikums, kuru vairums ministru valdības sēdē neatbalstīja. Tas bija Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) priekšlikums turpināt veikalos lietot sejas maskas pat tad, ja būtiski krītas saslimstība ar Covid-19.


Spriežot pēc ziņu aģentūras LETA atreferējuma, valdības locekļu dialogi ir bijuši komiski kā kādā skeču šovā. Kariņš rosinājis tomēr neatcelt prasību par masku nēsāšanu veikalos. “Ja to atcels, tad cilvēki domās, ka viss ir beidzies, un tas radīs grūtības. Ja turpinām lietot sejas maskas sabiedriskajā transportā, tad šī prasība jāpatur arī veikalos. Jātur šis nosacījums, neskatoties uz to, vai [kumulatīvās saslimstības] cipars ir 20 vai 15,” paudis premjers. Viņš uzsvēris, ka prasība par sejas masku lietošanu būtu saglabājama, kamēr valstī nav pietiekama vakcinācijas aptvere pret Covid-19 un kamēr pastāv Covid-19 pandēmija.


GALERIJĀ BILDE, KUR KARIŅŠ PATS SAVULAIK IEKĻUVA SKANDĀLĀ 2020.GADĀ BEZ MASKAS LIELVEIKALĀ“Man ir bažas, kas mēs varētu cilvēkos raisīt nepareizu priekšstatu. Doma, ka mēs varētu atslābt un atgriezties normālā dzīvē, nav iespējama realitātē,” sacīja Kariņš. Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) skaidroja, ka noteikumos ir paredzēts epidemioloģiskās drošības pasākumu kopums, kas paredz “automātiski pārslēgties uz režīmu”, ja epidemioloģiskā situācija pasliktinās, tādējādi, nonākot šādā situācijā, atkal tiktu ieviesta prasība par sejas masku lietošanu veikalos. Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP) atbalstīja premjera viedokli, norādot, ka, lai arī vieglā formā, tomēr ar Covid-19 var inficēties arī pret šo vīrusu vakcinētie. Tāpat ministre norādīja, ka patlaban sabiedrība ir pieradusi valkāt publiskās vietās sejas maskas, bet, šo prasību atceļot un pēc laika atkal ieviešot, sabiedrībai pie tā atkal būs jāpierod.

Finanšu ministrs Jānis Reirs (JV) piekrita Muižnieces paustajam, atzīstot: “Masku ir viegli novilkt, bet pēc tam būs grūti uzvilkt.” Veselības ministrijas eksperte Jana Feldmane skaidroja, ka, atsakoties no prasības valkāt maskas, tikuši vērtēti visi riski. Viņa piebilda, ka noteikumu grozījumos netiek pateikts, ka veikalos nevajadzētu valkāt sejas maskas. “Maska ir jālieto tur, kur nevar ievērot distanci un kur ir drūzmēšanās,” skaidroja Feldmane.

Diskusijas noslēgumā premjers aicināja ministrus paust savu viedokli jautājumā par masku nēsāšanu veikalos, bet virkne ministru Kariņa rosinājumam nepiekrita. Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (NA) pauda pārliecību, ka kumulatīvais saslimstības rādītājs 20 ir gana zems, lai tomēr atteiktos no prasības valkāt sejas maskas.

Ko šīs dīvainās sarunas liecina? Redzam, ka premjers Kariņš savus valsts iedzīvotājus necik augstu nevērtē, jo domā, ka viņi visu ko nodomās, atslābs, sapriecāsies un tad slimos. Kariņš par tautu runā kā par maziem bērniem.

Tikmēr Veselības ministrija ir smagi un sviedraini strādājusi pie kovidapkarošanas stratēģijas un radījusi ģeniālu principu “ātri vaļā, ātri ciet”, kas nozīmē visādus “luksoforus”, kurus ieslēdz vai izslēdz atkarībā no kumulatīvajiem kovida izplatības rādītājiem. Ja valdība piekristu Kariņam, no kumulatīvi luksoforiskās vaļā un ciet virināšanas vairs nebūtu nekādas jēgas, un veselības ministrs Pavļuts varētu savas stratēģijas sarullēt un iemest papīrgrozā. Taču tagad Veselības ministrija saglabā savu seju un var sajusties ļoti svarīga un lemjoša. Ja tauta būs labi uzvedusies un kovidizplatības rādītāji būs zemi, tai iedos cukurgraudiņu - atļauju veikalos staigāt bez maskām. Ja rādītāji pasliktināsies, tad cukurgraudiņa nebūs un būs jāstaigā maskās, gumijas cimdos un skafandros.

Kariņam ministru vairākums atkal ir iecirtis pļauku un atstājis viņu stāvam ar savām maskām.

Visu rakstu lasiet portālā Nra.lv, autors - žurnālists Māris Krautmanis.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Komentāri: 20
Avots: Neatkariga.nra.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Сколниецыньш из святоречки 27.07.2021 19:46
С 13. марта 2020. года пандемия Covid-19 угнетает наш народ и нашу родину - Латвию. Многие мои сограждане злятся на правительство, но во время этого кризиса нам не надо сердиться на правительство, нам надо бороться против злобного вируса Covid-19. Во время этих трудностей мы должны быть единым народом. Оставим свою злобу и ненависть в прошлом, будем смотреть на будущее с надеждой! Будем вакцинироваться! На данной момент в Латвии доступны такие вакцины против Covid-19 как Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [ответы на вопросы | SPKC]). Жители Латвийской Республики могут свободно выбирать которой прививкой прививаться. В отличии от Российской Федерации, где господствует капиталистическая диктатура переходящая в откровенный тоталитаризм, в Латвийской Республики господствует демократия. На территории Российской Федерации зарегистрированы четыре вакцины (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав зарегистрировал четвертую российскую вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав России зарегистрировал первую в мире вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Чем отличаются три зарегистрированные российские вакцины от COVID-19 — Российская газета (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [ЭпиВакКорона — эффективность вакцины, инструкция и противопоказания, отзывы привитых (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Главный внештатный терапевт Минздрава России Оксана Драпкина: о проведении повторной вакцинации (minzdrav.gov.ru)]). К величайшему стыду и презрению, на территории Российской Федерации запрещено использовать заграничные вакцины, это серьёзное нарушение прав человека. В России разработанные вакцины являются очень сомнительными, их безопасность и эффективность не доказано (видео из Ютуб канала Российской оппозиции ‘’Острый Угол’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Эффективность Спутника V. Лукашенко и Магутны Божа. Питер Де Врис и события в Гаити]). В мире не одна из Российских вакцин нету признана и сертифицирована. Хвала Богам, все вакцины доступные на территории Латвийской Республики являются в мире признанными и сертифицированными! Будем патриотами Латвии. Будем молиться древним языческим Богам. Помолимся Латвийским Богам! Вознесем хвалу и свой молитвы Латвийским Богам! Латвийские Боги некогда не покидали наш народ в беде. Они помогут нам и в этот раз.
С уважением, Сколниецыньш из святоречки [сын Латвийских Богов]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет снами мудрость Латвийских Богов!
#Covid-19 #коронавирус #пандемия #вакцинация #прививание #безопасность #здоровье #язычники #язычество #БлагодатьЛатвийскихБогов #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Перконс-НебесныйОтец #Лайма #БогиняЛайма #БогиняСудьбы #Мара #БогиняМара #БогиняСмерти #БогиняЖизни #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #вера #любовь #надежда #Skolnieciņš #святоречка
2 0 atbildēt
Skolnieciņš no svētezera 27.07.2021 19:44
Mūsu mīļo Tēvzemi jau kopš 2020. gada 13. marta nomoka Covid-19 pandēmija. Daudzi mani tautieši ir nikni uz valdību, taču šajā krīzes laikā mums nav jādusmojas uz valdību, bet gan ir jācīnās pret Covid-19 sērgu. Mūsu tautai ir jābūt vienotai šajā liktenīgajā brīdī. Atstāsim naidu un agresiju pagātnē, raudzīsimies ar cerību nākotnē! Vakcinēsimies! Pašreiz mūsu valstī ir pieejamas tādas Covid-19 vakcīnas kā Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [Atbildes par vakcināciju pret Covid-19 | SPKC]). Latvijas Republikas iedzīvotāji var brīvi izvēlēties, ar kuru vakcīnu vakcinēties. Atšķirībā no Krievijas Federācijas, kur valda kapitālistiskā diktatūra, Latvijas Republikā valda demokrātija. Krievijas Federācijā pašreiz ir pieejamas četras Krievijā ‘’izgudrotās’’ vakcīnas (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Veselības ministrija reģistrēja ceturto vakcīnu pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Krievijas Veselības ministrija reģistrēja pirmo vakcīnu pasaulē pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Kādas ir Krievijā reģistrēto vakcīnu atšķirības? COVID-19 — Krievijas avīze (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [EpiVacCorona — vakcīnas efektivitāte, lietošanas instrukcija un blaknes, vakcinēto atsauksmes (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Veselības ministrijas eksperte Oksana Drapkina par otrreizējo vakcināciju (minzdrav.gov.ru)]). Diemžēl Krievijas Federācijā ir aizliegta ārzemju vakcīnu lietošana, tas nopietni pārkāpj Krievijā dzīvojošo tautu cilvēktiesības. Pastāv nopietnas šaubas par Krievijā izstrādāto vakcīnu nekaitīgumu un efektivitāti (video no Krievijas opozīcijas YouTube kanāla ‘’Asais stūris’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Sputnik V neefektivitāte]). Neviena no Krievijā izstrādātajām vakcīnām nav pasaulē atzīta un sertificēta. Paldies Dieviem, visas Latvijas Republikā pieejamās vakcīnas ir pasaulē atzītas un sertificētas! Būsim Latvijas patrioti. Ticēsim Sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem. Vakcinēsimies!
Spēku un izturību vēlot, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #svētezers
2 0 atbildēt
Niola Lilienfelde 23.07.2021 00:25
Viņš ir gudrs , varaskārs ,nekaunīgs un ļoti drošs -pašpārliecināts ierēdnis ! , Visa tauta nespēj neko viņam iebilst un izdarīt ! Viņš piepilda savus kontus un uzšķauda pārējiem!
1 0 atbildēt
Lenars Hakimovs 22.07.2021 22:00
Un jo ātrāk , jo labāk !
1 0 atbildēt
raimonds 22.07.2021 21:59
vinjam laikam nav sunja.
1 0 atbildēt
andra (runcis)Aleksandra > raimonds 22.07.2021 21:59
Andra*andra (runcis)Aleksandra meitavakar 17:19
viņs pat tādu redzējis nav..
1 0 atbildēt
jeņķos 20.07.2021 23:16
nākamās vēlēšanāas šitais kēkss izkritīs un varēs doties atpakaļ pie Baidena
2 0 atbildēt
Rita Roze 18.07.2021 21:36
Kāpēc gan ne,ja ir kas atļauj un vēl nodokļus maksā?Par velti puika algu nesaņem..
0 0 atbildēt
Ilga Giela 18.07.2021 21:35
Neņirgājas,Viņš tikai grib pasargāt, jūs stulbeņus.no saslimšanas un nāves.
0 0 atbildēt
Igors Trusinskis 18.07.2021 21:35
viņš nopietni jāārstē
0 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV