Cinisms augstākajā pakāpē! 1,2 miljoni EUR vakcinācijas loterijai no mūsu nodokļu maksātāju naudas

Lūk, sīkāk par šo cinismu pret latviešu tautu.
Publicēts: 08.08.2021, Komentāri: 7

"Kariņa kungs, izsniedziet tāmi, saskaņā ar kuru ir paredzēts iztērēt vakcinācijas loterijai paredzētos 1 218 000 eiro!" pieprasa Saeimas opozīcijas deputāti.

[...papildus 720 000 eiro, kas paredzēti loterijas laimestiem, Veselības ministrija prasa 98 083 eiro izlozes IT sistēmas izstrādei, 299 995 eiro - izlozes atspoguļošanai Latvijas Televīzijā, 51 000 eiro publicitātes kampaņas organizēšanai, 49 000 eiro - auditoru pakalpojumiem...]

FOTOGALERIJA

Šī gada 30. jūlija Ministru kabineta sēdē Jūsu valdība ir apstiprinājusi Veselības ministrijas gatavoto Vakcinācijas loterijas likumprojektu, kas paredz šīs loterijas īstenošanai iztērēt 1 218 000 eiro nodokļu maksātāju naudas. Tāpat ir paredzēts šo loteriju reklamēt plašsaziņas līdzekļos.

Diemžēl valdība tā arī nav sniegusi nekādu skaidrojumu šāda vakcinācijas stimula pamatotībai un lietderībai šajā vakcinācijas procesa stadijā, - vienīgais arguments, kas tika pausts valdības preses konferencē, ka ir nepieciešams jauns motivācijas instruments, jo esošie nestrādā.

Lai pārliecinātos, vai tas atkal nav kārtējais nepārdomātais valdības lēmums, ar kuru tā cenšās slēpt savu mazspēju, lūdzam Jūs atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:

1. Kādēļ no visām iespējām, kā veicināt valdības neveiksmīgi īstenoto vakcinācijas procesu, valdība izšķīrās tieši par vakcinācijas loterijas īstenošanu?

2. Kādus vēl vakcinācijas veicināšanas pasākumus valdība ir apsvērusi, lemjot par vakcinācijas loteriju?

3. Vai valdības rīcībā ir jelkāds pamatojums, kādēļ tieši vakcinācijas loteriju būtu lietderīgi īstenot šajā vakcinācijas procesa stadijā, iztērējot šai loterijai vairāk nekā miljons eiro nodokļu maksātāju naudas? Ja šāds pamatojums ir - lūdzam to iesniegt.

4. Vai valdības rīcībā ir jelkāda informācija, veikts jelkāds pētījums par to, kāda ir motivācija tiem cilvēkiem, kuri pretēji vakcinācijas pieejamībai, tomēr joprojām nav vakcinējušies? Ja šāda informācija Jums ir, - lūdzam to iesniegt. Ja šādas informācijas Jums nav, - lūdzam paskaidrot, balstoties uz kādiem apsvērumiem, Jūs pieņēmāt lēmumu, ka vakcinācijas loterija ir iespējami lietderīgākais veids kā iztērēt vairāk nekā 1,2 miljoni eiro, lai veicinātu vakcinācijas procesu?

5. Lūdzam sniegt pamatojumu, kādēļ Jūs uzskatāt, ka materiālie stimuli nevakcinētajiem šajā vakcinācijas procesa stadijā ir pietiekami būtiski, lai radītu tiem motivāciju vakcinēties?

Vai Jums ir jelkādas aplēses, cik lielā mērā šāda loterija varētu veicināt vakcināciju? Ja ir, - lūdzam tās iesniegt! Ja nav, - lūdzam paskaidrot, kāpēc loterijai tiek paredzēts iztērēt vairāk nekā 1,2 miljoni eiro?

6. Lūdzam izsniegt izdevumu tāmi, saskaņā ar kuru ir paredzēts iztērēt vakcinācijas loterijai paredzētos 1 218 000 eiro.

7. Cik lielu finansējumu kopumā ir paredzēts tērēt vakcinācijas loterijas reklamēšanai un virzīšanai? Kādā veidā ir paredzēts izvēlēties vakcinācijas loterijai paredzētos reklamēšanas un virzīšanas kanālus (medijus, mediju kompānijas)?

8. Vai un kādā veidā ir paredzēts nodrošināt, lai šī vakcinācijas loterijas reklamēšana atbilstu Latvijas likumdošanas prasībām un noteiktajiem ierobežojumiem - attiecībā uz valsts pārvaldes iestādēm un medikamentu reklāmu?

Aicinām sniegt savlaicīgas atbildes, lai nodrošinātu tautas priekšstāvjiem iespēju kompetenti un atbildīgi izvērtēt Jūsu valdības sagatavoto likumprojektu, ņemot vērā, ka to ir paredzēts izskatīt jau tuvākajā Saeimas sēdē.

Aicinām iesniegt izsmeļošas, pamatotas un skaidras atbildes uz katru jautājumu Deputātu jautājumu procedūras ietvaros, lai nebūtu jāpiemēro citas parlamentāras uzraudzības procedūras šīs informācijas iegūšanai.

Augstākminētais citāts pirmoreiz publicēts Pietiek.com.

Jaunākā informācija. Saeima trešdien, 2021.gada 4. augustā, ārkārtas sēdē izslēdza no darba kārtības Vakcinācijas loterijas likuma skatīšanu parlamentā.

Par izslēgšanu nobalsoja 59 deputāti, bet pret bija 28 parlamentārieši.

Likumprojekta skatīšana izslēgta pēc Jaunās konservatīvās partijas (JKP) deputātu ierosinājuma. To, ka JKP Saeimas frakcija neatbalstīs vakcinācijas pret Covid-19 loterijas rīkošanu, partijas pārstāvji pavēstīja dienu iepriekš, 3. augustā.

Trešdienas rītā Saeimas deputāts Arvils Ašeradens (JV) TV3 raidījumā "900 sekundes" norādīja - JV gatava iepauzēt ar vakcinācijas loterijas rīkošanu.

Viņš norādīja, ka jautājums, visticamāk, tiks izrunāts pirmdien, 9. augustā, gaidāmajā koalīcijas sanāksmē, kad likumprojekta sagatavotājiem varēs uzdot tiešus jautājumus.

Deputāts Krišjānis Feldmans (JKP) pamatoja, ka ir pārāk uzpūstas loterijas pieteikumā minētās izmaksas un daudz citu neskaidru jautājumu, ko ar koalīcijas pārstāvjiem varētu pārrunāt nākamnedēļ.

Feldmans debatēs izteicās: "Skaidrs, ka arī citās valstīs ir izmēģinātas loterijas kā mārketinga instrumentus vakcinācijas popularizēšanai, taču tās nav pierādījušas savu efektivitāti. Turklāt mēs šeit atrodamies Krievijas dezinformācijas kampaņas teritorijā. Turklāt lielā daļā sabiedrības ir tradicionāla vēlme nevakcinēties. Šo personisko pārliecību, kur nu vēl dezinformācijas ietekmē iegūto, loterija pati par sevi nevar atrisināt."

Savukārt deputāts Ivars Zariņš ("Saskaņa") norādīja, ka pareizāk būtu Covid-19 loterijas likumprojektu šodien noraidīt nevis atlikt tā skatīšanu.

Bet Zariņš norādīja: "Iztrūkst vispār jebkādas sajēgas par to, ka šīs loterijas citās valstīs veidoja citā vakcinācijas procesa posmā, kad tās tādējādi popularizēja kā jaunu produktu uzreiz pēc laišanas klajā. Tad loterija radīja interesi par šo jaunu produktu. Savukārt Latvijā šajā laikā rīkot šādu loteriju ir bezjēdzīgi, jo tā ir pavisam cita motivācija, kāpēc cilvēki šeit nepiesakās uz vakcināciju."

Pret vakcinācijas loteriju kategoriski izteicās arī Latvijas Ārstu biedrība (LĀB), aicinot pārtraukt "nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai".

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Skolnieciņš no Pokaiņu meža 14.08.2021 17:26
Ir pagājis teju pusotrs gads kopš Covid-19 vīruss ir pārņēmis mūsu valsti. Karstā un saulainā vasara ir aizvadīta ar salīdzinoši zemu saslimstību, taču tuvojas rudens. Līdz ar rudens iestāšanos kāps arī saslimstība ar neganto Covid-19 vīrusu. Naidnieks nekur nav izgaisis, Covid-19 vīruss arī pašlaik mūs apdraud. Vienīgais risinājums, kā apturēt šo nelūgto naidnieku, ir vakcinēšanās pret Covid-19 vīrusu (avots: youtu.be/4Wg4Xn-Ke4g [Divi miljoni iemeslu vakcinēties – YouTube]). Vakcīnas ir spējīgas glābt daudz dzīvību. Vakcīnas ir spējīgas apstādināt Covid-19 sērgas izraisīto ekonomisko krīzi. Nepadosimies panikai, bet saglabāsim sirdī mieru. Uzvilksim kaklā dzintara krelles. Iedegsim uz galda 7 tumši dzeltenas svecītes. Lūgsim visu cienīto un visu mīlēto Dievieti Laimu, lai Dieviete Laima dāvā mums sirdsmieru, laimi un prieku! Aizlūgsim visvareno likteņa Dievieti Laimu pār mūsu mīļoto Latviju! Lūgsim Dievietes Laimas svētību sev un savai dzimtai! Ziedosim uz svētakmeņa medus rausi un glāzi balzama par godu visvarenajai Dievietei Laimai. Dieviete Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un dāvās savu svētību ikvienam, kas viņai tic.
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Visus pagāniskos rituālus ir jāveic savā privātīpašumā, ievērojot visus ugunsdrošības noteikumus. Svētakmeni ziedojumiem var novietot savā privātmežā vai savā dārzā. Kā svētakmeni izmanto jebkuru plakanu akmeni. Ziedojot medus rausi sentēvu Dievietei Laimai, uz svētakmeņa ar sāli zīmē Laimas slotiņu un blakām zīmē Laimas skujiņu (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls). Blakus noliek medus rausi un glāzi balzama (izvēlas tādu glāzi, kas stabili un droši var stāvēt ārā), kā arī degošu svecīti trauciņā (derēs jebkura kapu svece bez krustiem vai jebkāda cita veida zīmējuma vai arī svece lukturītī). Balzama glāzi nākamajā dienā savāc (to var arī turpmāk izmantot mājsaimniecībā), bet balzamu izlej blakus svētakmenim. Sveci trauciņā, kad tā izdeg, savāc un izmet savā privātajā miskastē. Rituāla veikšanas laikā ir vēlams skaitīt pagāniskās lūgšanas par godu Dievietei Laimai. Ziedojumam izvēlas jebkuru balzamu, kas pašam garšo. Var arī ziedot kādu citu alkoholisku dzērienu.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #vakcinācija # drošība #veselība #KolektīvāImunitāte #plecupiepleca #bezvakcīnasnavuzvaras #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
2 0 atbildēt
Skolnieciņš no Pokaiņu meža 14.08.2021 17:21
Vasara ir teju vai aizvadīta. Tuvojas krāšņais rudens. Lai arī pašlaik ir klusi un mierīgi, tomēr Covid-19 sērga vel nekur nav zudusi. Covid-19 vīruss vel joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību, veselību un labklājību. Diemžēl vakcinācijas tempi mūsu valstī ir diezgan gausi. Pašlaik (laika posmā no 9. līdz 15. augustam) ir vakcinējušās apmēram 708035 personas (avots: covid19.gov.lv/covid-19/covid-19-statistika/covid-19-vakcinacijas-statistika [Covid-19 vakcinācijas statistika | Covid-19 (covid19.gov.lv)]). Šī iemesla dēļ, mani mīļie tautieši, aicinu ikvienu no mums vakcinēties! Visaptveroša vakcinācija ļaus mums izglāb ļoti daudzas Latvijas iedzīvotāju dzīvības, kā arī vakcīnas ļaus mums atgriezties pie ierastās dzīves (avots: youtu.be/UYcTd6hSTzk [Bez vakcīnas nav uzvaras! Veselības ministrija uzsāk vakcinācijas aptveri veicinošu reklāmas kampaņu – YouTube]). Latvijas Republikā pieejamās vakcīnas ir absolūti drošas, nekaitīgas un efektīvas (avots: youtu.be/758e4e_4VOI (Kā darbojas Covid-19 vakcīnas? – YouTube).
Par nelaimi, apmēram 1881 cilvēks ir miris no Covid-19 vīrusa (avots: infogram.com/miruso-skaits-2021-1ho16voggemlx4n [Covid-19 izplatība Latvijā | Covid-19 (covid19.gov.lv)]). Ak mani Dievi, cik tas ir bēdīgi! Aizlūgsim nāves un dzīvības Dievieti Māru par visiem mirušajiem, kas miruši no Covid-19 sērgas! Uzvilksim kaklā Māras krustu. Iedegsim uz galda trīs svecītes skaistos svečturīšos: vienu melnu, vienu pelēku un vienu baltu. Lūgsim visu cienīto un visu mīlēto Dievieti Māru, lai Dieviete Māra pasargā mūsu miesu, garu un dvēseli no Covid-19 postošās ietekmes! Lūgsim visvareno sentēvu Dievieti Māru, lai Dieviete Māra svētī mūsu Tēvzemi – Latviju! Ziedosim uz svētakmeņa rupjmaizes klaipu un glāzi vīna par godu visvarenajai Dievietei Mārai. Dieviete Māra ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un dāvās savu svētību ikvienam, kas viņai tic.
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Visus pagāniskos rituālus ir jāveic savā privātīpašumā, ievērojot visus ugunsdrošības noteikumus. Svētakmeni ziedojumiem var novietot savā privātmežā vai savā dārzā. Kā svētakmeni izmanto jebkuru plakanu akmeni. Ziedojot baltmaizes klaipu sentēvu Dievietei Mārai, uz svētakmeņa ar sāli zīmē Māras krustu, Māras ūdeņus jeb Māras līkloci un Zalkša zīmi (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls). Blakus noliek rupjmaizes klaipu un glāzi vīna (izvēlas tādu glāzi, kas stabili un droši var stāvēt ārā), kā arī degošu svecīti trauciņā (derēs jebkura kapu svece bez krustiem vai jebkāda cita veida zīmējuma vai arī svece lukturītī). Vīna glāzi nākamajā dienā savāc (to var arī turpmāk izmantot mājsaimniecībā), bet vīnu izlej blakus svētakmenim. Sveci trauciņā, kad tā izdeg, savāc un izmet savā privātajā miskastē. Rituāla veikšanas laikā ir vēlams skaitīt pagāniskās lūgšanas par godu Dievietei Mārai, Mārai – Veļu Mātei, Mārai – Zemes Mātei. Ziedojumam izvēlas jebkuru vīnu, kas pašam garšo. Var arī ziedot kādu citu alkoholisku dzērienu.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #vakcinācija # drošība #veselība #KolektīvāImunitāte #plecupiepleca #bezvakcīnasnavuzvaras #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
2 0 atbildēt
Skolnieciņš no Pokaiņu meža 14.08.2021 17:20
Lēnām un nesteidzīgi tuvojas rudens. Šī vasara bija karsta, saulaina un mierīga. Covid-19 sērga, šķiet, jau bija izgaisusi. Taču nevajag zaudēt modrību, jo nežēlīgais Covid-19 vīruss vel aizvien apdraud mūsu sabiedrību. Lai pārvarētu šo īpatnējo krīzi, mums ir jāpārvar savu personisko egoismu un lepnumu sabiedrības vārdā. Mums ir jāvakcinējas! Vakcinācija ir katra apzinīga pilsoņa pienākums. Būsim atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuvākajiem, gan pret savu dzimteni – Latviju. Izmantosim šo lielisko iespēju, kuru mums snieguši Sentēvu Dievi! Būsim pateicīgi Latvju Dieviem par atbalstu šajā krīzē! Vakcinācija ir Dievu dāvana mūsu tautai, tāpēc pieņemsim šo Dievu dāvanu ar lepnumu un drosmi. Neļausim viltīgajam Covid-19 vīrusam iznīcināt mūsu dzīves!
Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim uz galda 7 tumši zilas svecītes par godu visvarenajam sentēvu Dievam Pērkonam. Lūgsim visu cienīto un visu godāto Pērkonu – Debesu Tēvu. Lūgsim visvareno Pērkoņtēvu, lai Pērkoņtēvs dāvā mums savu svētību. Lūgsim Pērkoņtēvu, lai Pērkoņtēvs aizsargā mūsu valsti un tautu. Ziedosim uz svētakmeņa baltmaizes klaipu un kausu alus par godu visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam. Pērkoņtēvs ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un dāvās savu svētību ikvienam, kas viņam tic.
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Visus pagāniskos rituālus ir jāveic savā privātīpašumā, ievērojot visus ugunsdrošības noteikumus. Svētakmeni ziedojumiem var novietot savā privātmežā vai savā dārzā. Kā svētakmeni izmanto jebkuru plakanu akmeni. Ziedojot baltmaizes klaipu sentēvu Dievam Pērkonam, uz svētakmeņa ar sāli zīmē pērkonkrustu (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls). Blakus noliek baltmaizes klaipu un alus kausu, kā arī degošu svecīti trauciņā (derēs jebkura kapu svece bez krustiem vai jebkāda cita veida zīmējuma vai arī svece lukturītī). Alus kausu nākamajā dienā savāc (to var arī turpmāk izmantot mājsaimniecībā), bet alu izlej blakus svētakmenim. Sveci trauciņā, kad tā izdeg, savāc un izmet savā privātajā miskastē. Rituāla veikšanas laikā ir vēlams skaitīt pagāniskās lūgšanas par godu Pērkonam – Debesu Tēvam.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #vakcinācija # drošība #veselība #KolektīvāImunitāte #plecupiepleca #bezvakcīnasnavuzvaras #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
2 0 atbildēt
Skolnieciņš no Pokaiņu meža 14.08.2021 17:19
Nesteidzīgi tuvojas jaunais 2021./2022. mācību gads. 1. septembris nav aiz kalniem. Par nelaimi, jaunā mācību gada sākumu aizēno Covid-19 pandēmija. Šīs vīruss mūsu Tēvzemē plosās kopš 2020. gada 13. marta. Paldies Dieviem, tagad mūsu valstī ir brīvi pieejamas vakcīnas, kas mums palīdzēs mazināt saslimstību ar Covid-19 vīrusu un ļaus mums atgriezties pie ierastās dzīves. Vakcinācijai var pieteikties elektroniski internet vietnē manavakcina.lv vai telefoniski, zvanot uz bezmaksas tālruni 8989. Būsim apzinīgi pilsoņi un vakcinēsimies! Mīlēsim un cienīsim mūsu Tēvzemi – Latviju. Būsim Latvijas Republikas patrioti ne tikai vārdos, bet arī darbos. Pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos no riebīgā Covid-19 vīrusa! Lūgsim visvarenos Sentēvu Dievus, lai Covid-19 vīruss taptu uzveikts! Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai sirgstošie taptu dziedināti! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu, lai visu cienītais un visu godātais Pērkoņtēvs padzen no mūsu zemes ļauno Covid-19 vīrusu! Lūgsim likteņa Dievieti Laimu, lai visu cienītā un visu mīlētā Dieviete Laima attīra mūsu prātus no dusmām un aizvainojuma! Lūgsim nāves un dzīvības Dievieti Māru, lai visu cienītā un visu mīlētā Dieviete Māra pasargā mūs no pāragras nāves!
Lai pērkonkrusts sargā Latviju! Lai Laimas skujiņa atvaira no mums nelaimes! Lai Laimas slotiņa aizslauka mūsu raizes, skumjas un bēdas! Lai Māras krusts dāvā mums ilgu mūžu! Lai Māras ūdeņi aizsargā mūs no ļaundariem! Lai Austas koks dāvā mūsu tautai viedumu!
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #vakcinācija # drošība #veselība #KolektīvāImunitāte #plecupiepleca #bezvakcīnasnavuzvaras #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #ticība #rituāli #buršanās #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
2 0 atbildēt
Indra Ermansone 10.08.2021 20:22
Komentari lieki...
1 0 atbildēt
Niola Lilienfelde 10.08.2021 20:22
Par tādu stulbumu , lai maksā lēmēji no savām algām !!!
Vai tiešām nepienāks tas brīdis , kad viņiem vai viņu bērniem nāksies atbildēt šo laupīšanu!!!
1 0 atbildēt
andris iljins 10.08.2021 20:04
Vai latvijas valdibas spej domat par tautu, Viniem jaklausa ko liek darit Eiropa visus vakcinet, skola iemacit ka praids ir ........ Jo valdiba sastav no .................. Romania spej pateikt NE Jo pakala nau domata .......
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV