Cieš bērni. Drāma un stulbums Kiviču ģimenē

Publicēts: 09.08.2021, Komentāri: 6
"Stulbuma mērs vēl nav sasniegts." Arī hokejists Kaspars Saulietis iesaistās Kiviču ģimenes skandālā:

Influencere Sana Timma dalījusies ar viedokli par skandālu, kurā Kivičs apgalvo, ka bijusī sieva Madara Kiviča neļauj bērniem tikties ar tēvu. Viedoklis izraisījis asu vārdu apmaiņu starp Timmu un Lieni Kiviču. Nu Sanu aizstāvēt meties viņas mīļotais - hokejists Kaspars Saulietis.


Pēc ilgākas vārdu apmaiņas starp Lieni Kiviču un Sanu Timmu hokejists vietnes Instagram īsajos stāstiņos metās aizstāvēt mīļoto sievieti.


FOTOGALERIJĀ JAUNĀKĀS KIVIČU ĢIMENES BILDES


"Es domāju, ka šis cirks ir jāpārtrauc. Jūs jau zināt šos divus personāžus, kuriem nemitīgi tiek "kaitēta" dzīve. Redzot viņu atbildes, viņu runasveidu, sagrozītos faktus, es domāju, ka jūs esat adekvāti cilvēki - mani sekotāji, Sanas sekotāji un adekvāti izvērtējat šo situāciju, saprotot, kā šī informācija tiek pasniegta.


Tā ir pilnīga šizofrēnija. Redzot šīs te pazīmes, ir ļoti grūti komunicēt ar šādiem cilvēkiem, kas pagriež situāciju tieši tā, kā viņiem ir nepieciešams.


LASIET ARĪ:
"Tas ir emocionāls sadisms pret bērnu!" Madara glābj bērnus no Andra Kiviča agresijas


Mēs savu esam pateikuši. Es nezinu vai ir vērts sekot tādiem cilvēkiem. Viņiem var sekot tikai tad, ja domājat: "Ko vēl stulbāku var izdomāt?". Stulbuma mērs vēl nav sasniegts.

Izturību māmiņai! Es esmu tavā pusē un arī nevienā brīdī šādam cilvēkam neuzticētu savus bērnus.

Mans ieteikums jums, sekotāji - nekad neticiet divkosīgiem cilvēkiem, jo tie ir paši bīstamākie cilvēki. Viss ir labi, ja jūs viņiem glaimojat un rakstāt labas lietas. Tiklīdz jūs uzrakstāt kaut ko, kas nesakrīt ar viņu viedokli, visa situācija pagriežas pret jums," saka Saulietis.

Atgādinām, ka jau teju mēnesi vietnē "Instagram" Andris Kivičs publicē īso stāstiņu virkni, kurā skaidro situāciju, kas saistīta ar bijušo sievu Madaru Kiviču, ar kuru laulībā dzimušas meitas Keitija un Kima.

"Man nav ļauts satikt meitas. Man nav iespēja viņām piezvanīt, jo es esmu bloķēts viņu telefonos. Viņas nedrīkst zvanīt man. Pusi no jūnija mēs nodzīvojām šeit, kur mēs dzīvojam ar Lieni. Viss bija kārtībā. Tagad pēkšņi mamma kaut kādā veidā izskalojusi meitenēm smadzenes un viņas nedrīkst vairs man zvanīt un satikt mani," sacīja Kivičs.

Pavisam nesen Madara Kiviča vietnē "Instagram" pārtrauca klusumu un skaidroja situāciju no savas puses.

Avots: Apollo.lv

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Jurģis Soja 13.08.2021 16:40
Madara un Kivičš,- abi kreisās kājas zābaki... Nezina, kā piesaistīt sabiedrības uzmanību! Apnicis jau skatīties uz tiem pajoliņiem!!!
1 0 atbildēt
Rita Mateviča 13.08.2021 00:49
Tur jau ir tā pasaules un dzīves gudrība, ka sieviete neizvēlas sev vīru, bet saviem bērniem tēvu. Tā tikai liekas, ka vīrietis noskata sev sievieti. Tā Dieva taisnība ir tā, ka galējo izvēli ar savu JĀ vai NĒ izdara sieviete. Ja sievietes prastu pareizi sev izvēlēties vīrus, tad gimenēs nebūtu drāmu un stulbuma. Diemžēl, sievietes savu izvēli izdara jau tik ilgi, cik pasaule vien pastāv. Izņēmums ir gadījumi, kad vecāki nolēmj jauno ģimeni.
Es uzskatu, ka Kivičs ir tēviņš, bet vai viņš ir ģimenes galva un tēvs, to var pateikt tikai viņa sievietes..Tad nu ir tā, kā ir.
1 0 atbildēt
Inta Skrastiņa 10.08.2021 20:14
Kā šitā uzvārda nēsātājs noriebies ar savām kaprīzēm, un debilisma gājieniem. Ja citu neko dzīvē svarīgu nevar ne izdarīt, ne lietderīgi strādāt, sad visu laiku publiski mazgā savu veļu.
2 0 atbildēt
Rassmane Inesa 10.08.2021 20:13
tas viss ir kino...
1 0 atbildēt
Anta 10.08.2021 09:00
ABSOLŪTS IDEOTS
2 0 atbildēt
elita 09.08.2021 22:21
patiešām stulbums
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV