Traģiski bojā gājušā piecgadīgā Ivana Berladina tēvs saņem reālu cietumsodu

Publicēts: 31.08.2021, Komentāri: 5
Aleksejs Berladins, kurš dzērumā izraisīja autokatastrofu, saņem 6 gadu cietumsodu. Viņa dēļ bojā gāja 15 gadus vecā Elīna.

Pēc vairāk nekā gadu ilgas izmeklēšanas un tiesvedības Kurzemes rajona tiesa augustā izskatījusi lietu par 15 gadīgās meitenes bojāeju avārijā Liepājā, ziņo TV3 raidījums Degpunktā.

Par vainīgu atzīts automašīnas BMW šoferis - 32 gadus vecais Aleksejs Berladins, kurš pie stūres bija sēdies 2,56 promiļu reibumā. FOTOGALERIJA NO AUTOKATASTROFAS VIETAS.

Saskaņā ar spriedumu autovadītājam nebrīvē būs jāpavada 6 gadi, kā arī uz 7 gadiem viņam atņemtas autovadītāja tiesības.Avāriju izraisīja mirušā piecgadīgā Ivana Berladina tēvs

Pie stūres automašīnai BMW, kas nobrauca no ceļa, ietriecās kokā un ielidoja grāvī, bija Aleksejs Berladins - 2017. gadā mežā pazudušā un bojāgājušā piecgadīgā Ivana Berladina tēvs.

Negadījumā cieta visi automašīnā esošie cilvēki – gan automašīnas vadītājs, gan tajā esošās nepilngadīgās jaunietes. Viena no jaunietēm – Elīna -  notikuma vietā no gūtajām traumām nomira. Divas nepilngadīgas meitenes, kuras brauciena laikā sēdēja automašīnas aizmugurē, guva smagas traumas, pārsvarā lūzumus, un nonāca slimnīcā, bet 15 gadus vecajai šofera blakussēdētājai ārsti vairs nevarēja palīdzēt. Arī pats automašīnas vadītājs nokļuva slimnīcā.

"Cilvēki esot bijuši alkohola reibumā, bet bojāgājusī meitene vienīgā esot bijusi skaidrā," toreiz stāstīja kāda vietējā iedzīvotāja. Pēc vietējo iedzīvotāju stāstītā, vīrietis gribēja pazīmēties jauno meiteņu priekšā, toreiz vēstīja TV3 raidījums Degpunktā.


Nežēlīgas likteņa ironijas dēļ Elīna gan dzīvoja kaimiņos Berladiniem, gan arī pirms trim gadiem aktīvi piedalījās pazudušā Ivana meklēšanā.


Uzziņai no 2020.gada. Bez tiesībām un alkohola reibumā. Autokatastrofā mirst 15 gadus vecā Elīna. Liepāja publisko meitenes foto un iespējamā slepkavas vārdu:

2020. gada 30.maijā, Valsts policijā tika saņemts trauksmes zvans par to, ka Liepājā, Laboratorijas ielā notikusi smaga autokatastrofa.

Liepājas portāls Infoliepaja.lv publiskojis 15 gadus vecās Elīnas fotogrāfiju un nosaucis slepkavas vārdu un uzvārdu. Skatiet fotogalerijā ceturto bildi.

Automašīnas BMW vadītājs, vadot automašīnu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca šķērsim – kokam. Negadījumā cieta visi automašīnā esošie cilvēki – gan automašīnas vadītājs, gan tajā esošās nepilngadīgās jaunietes, taču viena no jaunietēm notikuma vietā no gūtajām traumām nomira.

Automašīnas vadītājs un divas pasažieres tika nogādātas medicīnas iestādē. Veicot alkohola pārbaudi konstatēts, ka vīrietis vadīja transportlīdzekli, būdams 2,56 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras nav iegūtas likumā noteiktā kārtībā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir sākts kriminālprocess pēc diviem Krimināllikuma pantiem – par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola ietekmē, un par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli alkohola ietekmē, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi. Saskaņā ar Krimināllikumu, bargākais sods par šādu noziegumu ir brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz desmit gadiem. Šobrīd kriminālprocesa turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Policija atgādina, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir nesavienojamas lietas un arī šis gadījums parāda, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Policija aicina rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un nekādā gadījumā nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā, tāpat nesēsties automašīnā, kur pie stūres atrodas iereibis vadītājs. Tāpat iedzīvotācij aicināti nepalikt vienaldzīgiem un situācijās, kad rodas pamatotas aizdomas, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies reibumā, ziņot par to Valsts policijai, zvanot pa tālruni 110.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Irina 06.09.2021 12:51
Nežēlīgi skumji.
1 0 atbildēt
gunta jansone 04.09.2021 19:34
vai 15 gadus vecai meitenei bija jāsēžas pieauguša un dzērumā vīrieša mašīnā? vai nav dzirdēts kā tas var beigties, galvas un kauna pašai nav?
0 1 atbildēt
OMG > gunta jansone 04.09.2021 19:39
kādas tiesības uzdot jautājumu mirušai personai?... Turklāt tik šausminošos apstākļos un tik jaunā vecumā?
1 0 atbildēt
Ināra Laima 04.09.2021 19:31
Kāpēc tikai tēvs? Māte ar kavalieri mīcījās ,zēnu nepieskatīja,bet vainīgs tikai tēvs,kurš dzīvoja citur.
1 0 atbildēt
Alfa 01.09.2021 00:01
Vismaz tiesa godīga.
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV