Mediju cilvēki satriekti. Pāragri mūžībā aizsaukts ilggadējais, talantīgais TV3 operators Ingemārs Stankēvičs

Pāragri esi mūs pametis... Ļoti žēl! Ingemāra Stankēviča izvadīšana notiek sestdien, 2021.gada 25. septembrī. ATVADU FOTOGALERIJA.
Publicēts: 24.09.2021, Komentāri: 10
Pāragri mūžībā aizsaukts ilggadējais TV3 operators Ingemārs Stankēvičs. Viņš šovasar sagaidīja 55 gadu jubileju.

ATVADU FOTOGALERIJA GAIŠĀ PIEMIŅĀ INGEMĀRAM STANKEVIČAM


/Foto autori: Edijs Pālens, Leta, Kaspars Ūdris, no Ingemāra personīgā arhīva un interneta dzīlēm/.

Ingemāra Stankēviča izvadīšanas ceremonija notiek sestdien, 2021.gada 25. septembrī. plkst.13:30 no Rīgas Sarkandaugavas kapsētas kapličas Nesaules ielā 9.

Sociālajos tīklos skumjo notikumu paziņojis ilggadējais TV3 žurnālists Guntis Meisters.

Pazīstamais kameras vīrs Ingemārs teju 20 gadus strādāja telekanālā TV3. Viņš TV3 Ziņām un citiem raidījumiem filmējis sižetus teju katru dienu, kā arī apmācījis jaunos žurnālistus, reportierus. Viņi izsaka Ingemāram vissirsnīgākos pateicības vārdus.

Tāpat līdzjūtības izteikuši politologi, preses fotogrāfi, visu televīziju operatori un žurnālisti, sabiedriskie darbinieki, inteliģences pārstāvji un pat Saeimas un Rīgas domes deputāti.

Mēs publicējam dažu slavenu ļaužu atvadu vārdus izcilajam operatoram (leksika un gramatika citātos nav mainīta):

Guntis Meisters

Piemiņai!
Ingemār, par agru! Tik daudz sižeti kopā uzfilmēti, tik daudz kilometri kopā nobraukti, tik daudz kas izrunāts - arī skarbākā leksikā! 12 gadus kopā - plecs pie pleca - strādājām. Un tagad Tu - aizej! Ingemār, par agru! Liekas, daudz kas palika neuzfilmēts. Lai tur viegli, un daudz labu kadru!
Ruta Madaraja-Veisa

Ingemars Stankēvičs nespēju noticēt, ka Tu vairs neesi starp mums tik daudz gadu, Tavas anekdotes, kas vienmēr uzlaboja omu, nu re, kur mēs abi ar Štrombi (divkārtējo olimpisko čempionu). Tava aiziešana liek parakāties arhīvos. Lai Tev tur jaunas kameras un jauki kadra redzējumi.

Ivans Milovs
  ·
Nesen man zvanīja… Skumji

Alberts Dinters

Pirmais operators, ar kuru mani aizsūtīja filmēt pirmos divus sižetus TV3 ziņām. Joprojām atceros viņa padomus...

Ilze Rūtenberga
Mjā, aizvadītajā nedēļā viņš priecīgs runāja par iespēju atsākt filmēt ziņas kanālā Re:TV... Tik daudz kopīgi filmētu stāstu, piedzīvojumu un sarunu... Līdzjūtības tuviniekiem, lai gaišs turpceļš

Aleksejs Loskutovs


Vai, cik skumja ziņa! Vienmēr bija prieks pārmit dažus vārdus.
Līdzjūtība tuviniekiem un draugiem!

Vita Jelenina
Cik skumji! Un tik agri... Neaizmirsīšu viņa lielisko humora izjūtu un pozitīvu attieksmi. Līdzjūtību

Kristīne Žilde-Krēvica


Mani šodien šī atvadu ziņa apstulbināja.. Pirmais kopīgais sižets, pirmais rokā ieliktais mikrofons tieši no Ingemāra rokām. “Viņam labi sanāk ar praktikantiem,” producents todien teica. Tas bija pirms 12 gadiem.
Gabaliņš Ingemāra sirds palika TV3, no turienes aizejot.
Lai viegli tai pusē!

Laura Vonda

Viņš vienmēr bija tik jauks, tik priecīgs un tik koleģiāls! Sāp sirds..


Jānis Zariņš


Ehh. Bēdīgi. Ar Ingemaru bijām kolēģi 7 gadu garumā. Atmiņā paliks daudz filmēšanu. Viņam bija savs stils ar viņa dažkārt smieglīgi nesmieklīgajiem jokiem, no kuriem dažus pat atceros. Viņš vienmēr mašīnā klausījās radio Skonto un viņam nepatika, ja braucot pie stūres kāds viņam zvana pa telefonu. Atceros arī manus radio laikus, kad biju reportēt vienu pasākumu...kkas aizķērās un bija jāgaida - ārā ziemā, aukstumā. Ingemars un Guntis Meisters laipni atvēlēja pasildīties TV3 pelēkajā Škodas mašīnā. Ingemara kalendāros jaunu datumu vairs nebūs. Žēl. Labsirdīgs un cilvēcīgs viņš bija.


Ilze Vēbere


Joprojām grūti aptvert šo vēsti. Kad sāku strādāt TV3, Ingemārs labprāt ar mani, zaļo un vēl nemākulīgo gurķi, devās filmēt, jo viņam padevās iemācīt un dot padomus, kas kā darāms. Toreiz to ļoti novērtēju. Arī tagad viņš atmiņās paliks kā atsaucīgs, labsirdīgs, jokoties mīlošs kolēģis. Atcerēšos arī viņa daudzās aizraušanās (stādu audzēšana, kalendāru vākšana, iešana uz mežu šaudīties u.c.) - to viņam, man šķiet, bija vairāk nekā citiem. Turēsim Tevi piemiņā, Ingemār!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Lidija 07.10.2021 09:38
Jauks cilvēks bija. Profesionālis
1 0 atbildēt
Valērijs 30.09.2021 22:17
RIP
2 0 atbildēt
Imants Vīksne 27.09.2021 00:34
Kā tas ir, talantīgais. Tak TV3 izmeta no darba.
1 3 atbildēt
Izolde Glavāne 27.09.2021 00:12
Ingemar, dusi Dieva mierā! Lai Eņģelīši Tevi sargā!
3 0 atbildēt
Alma 26.09.2021 03:05
Nolādētais kovids...
3 0 atbildēt
Livija Dementjeva 25.09.2021 11:58
MEDIKI VAIRS NEARSTE SLIMNIEKUS ,BET PELNA NAUDU VAKCINEJOT CILVEKUS ,TADEL IR ARI TIK DAUDZ PEKSNU NAVJU, IZSAKU LIDZJUTIBU STANKEVICA PIEDERIGAJIEM
3 29 atbildēt
Viva Rietuma 25.09.2021 11:00
te nav par ko satriekties nevajag skriet uz indes potēm bet gan palasit un paklausities zinātniekus, virusologus no citām valstīm!
16 58 atbildēt
ERIKA JIRGENA 25.09.2021 01:17
Visdzilakaa liidzjuutiiba piederiigajiem !!!!!!!!. (flower) ..Kaa tik peeksni no dziives var aiziet dziivesprieciigs, dziviigs cilveeks?????????...vai bija poteejies ar EKSPERIMENTAALAJAAM substanceem..
16 58 atbildēt
Aina 24.09.2021 23:43
Satriekti ir arī skatītāji. Ingemāra darbu rādīja ik vakaru ziņās citi kanāli, citi operatori. Vinu reizi filmējis arī mani. Humorpilns, jauks, talantīgs. Kāpēc Dieviņš aizsauc šādas pērles ? . . . . ...
114 0 atbildēt
Raita 24.09.2021 23:25
Visdziļākā līdzjūtība.
161 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV