No TV zvaigznes kļuvis par dzērāju un bomzi. Īsā laikā neceļos nonācis LNT seja Ivo Goldmanis

Šokējoši. 20 gadus TV seja, bet tagad renstelē! FOTO no notikuma vietas.
Publicēts: 30.09.2021, Komentāri: 24
Atlaistā LNT diktora Ivo Goldmaņa stāvoklis satrauc Rīgas iedzīvotājus un bijušos TV kolēģus.

2019. gada novembrī tika likvidēts LNT Ziņu dienests, bez darba atstājot aptuveni 30 darbinieku. Atlaisto darbinieku vidū bija arī ziņu diktors Ivo Goldmanis, kura pašreizējais stāvoklis satraucis sabiedrību un bijušos kolēģus.


Vairāki portāli saņēmuši kāda aculiecinieka foto, kurā redzams, ka daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā guļ vīrietis ar sievieti. Foto redzamā persona esot TV zvaigzne Ivo Goldmanis ar savu draudzeni - FOTOGALERIJĀ ceturtais foto.


Aculiecinieks stāsta, ka Goldmanis ar draudzeni nakšņojot trepēs pie savas mammas dzīvokļa, kā arī mājas bēniņos un bieži redzams klīstot pa apkārtni, meklējot iespējas iedzert.

Žurnāls Kas Jauns vēsta, ka abu bomžu dēļ bieži sauktas policijas ekipāžas.

Žurnālisti sazinājās ar Goldmaņa kolēģiem - ilggadējā LNT Ziņu dienesta vadītāja Inese Kārkliņa norādīja, ka "Ivo simtu gadu nav ne satikusi, ne arī par viņu ko dzirdējusi"...

Savukārt sporta žurnālists Edgars Barbaks atzina, ka abi pēdējo reizi ar Goldmani kontaktējušies pirms mēneša vai diviem un tolaik "viņš noteikti nebija padevies". "Domāju, mēs visi – bijušie kolēģi un draugi – esam atvērti palīdzēšanai, par to viņam nevajadzētu uztraukties, ka kāds negribētu palīdzēt, bet cilvēkam vispirms pašam sev jāgrib palīdzēt, lai citi to varētu izdarīt!"

Pirms 2 gadiem ziņots, ka Goldmanis un viņa sieva Dace – grupas Dzelzs vilks solista Jura Kaukuļa māsa – noslēguši laulāto mantisko attiecību līgumu.


LNT sejas Ivo Goldmaņa dzīves mirkļi bilžu galerijā.


«Jā, tāds fakts ir noticis,» tolaik žurnālam Privātā Dzīve atklāja bijušais LNT ziņu moderators. Viņš ar sievu Daci Goldmani noslēdza laulāto mantisko attiecību līgumu. Tas notika neilgi pirms gadumijas – 2019. gada 30. decembrī. Laulības līgums, kurā minēts: «Laulātie apliecina, ka katra laulātā šķirtā manta ir tā kustamā un nekustamā manta, kas viņam piederēja pirms laulības noslēgšanas, kā arī visa tā manta, kuru konkrētais laulātais iegādājies laulības laikā.»

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Skaidrīte Rimicāne 07.10.2021 18:57
Nevajadzetu taa par lìdzcilvèku_palìdzet _tas bùtu cilvecigi.
0 0 atbildēt
Liga Kalace 07.10.2021 18:56
Kāpēc vispār kāds ir jāķeiza par bomzi, kāpēc Latvijā ir šī degradācija no līdzcilvēkiem, citās valstīs ir programmas, kas palīdz šādiem cilvēkiem tikt uz kājām, nevis grūst nelaimīgus no atkarībām atkarīgus cilvēkus vēl dziļāk, no augšas uz cilvēku drīkst skatīties tikai tad, ja palīdz viņam piecelties, ja nevēlies palīdzēt, tad izņirgāt nav jums devis neviens tādas tiesības.
0 0 atbildēt
Sandra Sandra 07.10.2021 18:49
es ar uzskatu, ak nevajag par sho rakstit, sajuta tada, ka visi priecajas
0 0 atbildēt
Silvija Aupe 07.10.2021 18:48
Labāk cilvēkam palīdzētu ,ne kā rakstītu
0 0 atbildēt
Lie Niite 07.10.2021 18:47
Ļoti skumji, ka ir tik daudz cilvēku kuriem sagādā baudu rakstīt par citu cilvēku ciešanām, tā vietā lai meklētu iespēju kā palīdzēt, labāk nozākāt un nosaukt par bomzi. Varoņdarbs.
0 0 atbildēt
Svetlana Briede 07.10.2021 18:46
Beidziet uzkurināt to tēmu. Ta ir traģēdija ģimenē, ka cilvēks ir izktmritis no aprites, un vairs nav spējis atrast sev vietu dzīvē!!! Kā jūtās viņa māte, radi, ka vienā laidā maļ šo tēmu.
0 0 atbildēt
Edīte Balode 03.10.2021 20:59
Cik interesanti...cik zemu kritis...bet ,iespējams,šis cilvēks ir pazaudējis ticību, cerību un ieguvis vienaldzību....kāpēc mēs fotogrāfejam, bet nepalīdzam...iespējams, ka viss vēl nav zudis....kad esi uzvarētājs... draugu daudz, kad zaudētājs....nav neviena
1 0 atbildēt
Papiņš 01.10.2021 21:50
Palīdzētāji,bitīt matos !Te jau vairāk izskatās pēc priecāšanās par cilvēka nelaimi.Lai spriedelētu par kāda cilvēka dzīvi, ir jāiekāpj viņa kurpēs un jānostaigā viņa noietais ceļš.
0 1 atbildēt
Raisa Lārmane 01.10.2021 19:44
Vai kāds ir painteresējies, kāpēc cilvēks ir nonācis tādā neapskaužamā stāvoklī? vai tad pašvaldības sociālais dienests nav informēts kā cilvēkam varētu palīdzēt. Nosodīt ir ļoti viegli, bet palīdzēt baidās.
0 0 atbildēt
Jana 01.10.2021 17:50
Atlaishana pec 20 gadiem var iedziit baigaa stresaa. Turies Ivo!
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV