Iemidzināts. Dramatiski sliktas ziņas par Mārtiņu Rītiņu

Jaunākā informācija 2022.gada 18.janvārī.
Publicēts: 18.01.2022, Komentāri: 5
Jau vēstījām, ka šefpavārs Mārtiņš Rītiņš pēc publiska pasākuma smagā stāvoklī nonāca slimnīcā ar Covid-19.

Pirms nedēļas Mārtiņa Rītiņa brālis Jānis portālam Apollo.lv izstāstīja, ka šefpavāra stāvoklis uzlabojas. Lai gan tikusi pielietota skābekļa maska, kas nozīmē: pacients ir smagā stāvoklī.

Taču 2022.gada 17. janvārī noskaidrots, ka Mārtiņa veselības stāvoklis neuzlabojas un viņš ievietots reanimācijā.
"Uz labo pusi nav gājis. Viņš ir reanimācijā. Mārtiņam rīklē ievietota truba, viņš ir mākslīgi iemidzināts. Labas ziņas nav diemžēl.


Ārsti saka, ka labāk nepaliek un vienkārši jāgaida. Mārtiņš ir bezsamaņā, viņam ir pieslēgta simtprocentīga elpināšana. Viņš ir intubēts."


BILŽU GALERIJĀ MĀRTIŅA DZĪVES MIRKĻI UN ĀRSTS RĀCENIS, KURŠ KLĀTIENĒ NAV BRĪDINĀJIS PAR SEKĀMPirmā nedēļa ir tāda, kurā nekas daudz jauns nevar notikt, un otrā nedēļa, kas sākās tagad, tā ir tā kritiskā. Pirmajā nedēļā Mārtiņa organisms mēģina pierast pie tās jaunās elpošanas sistēmas - norāda Mārtiņa brālis.

Mārtiņš Rītiņš ir vakcinēts pret Covid-19, kā arī ir saņēmis balstvakcīnu. Šefpavārs nonācis slimnīcā neilgi pēc Ziemassvētkiem.

Mēs turam īkšķus un sūtam vislabākās domas! Mārtiņ, lūdzu veseļojies un atgriezies pie mums!


1. decembrī tika prezentēta bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna mīļotās sievietes Lindas Apses grāmata "De Profundis. Mārtiņš Rītiņš" - par šefpavāru Mārtiņu Rītiņu.


Uzziņai no 11.janvāra:

Šefpavārs Mārtiņš Rītiņš smagi pārcieš Covid-19 slimības gaitu, un šobrīd ārsti slimnīcā cīnās par viņa dzīvību un veselību, žurnālistiem apstiprina šefpavāra brālis Jānis Rītiņš. 

Mārtiņš Rītiņš ir vakcinēts pret Covid-19, kā arī ir saņēmis balstvakcīnu. Šefpavārs nonācis slimnīcā īsi pēc Ziemassvētkiem.

GRĀMATAS PREZENTĀCIJA NORITĒJA IEKŠTELPĀS UN BEZ MASKĀM. TOSTARP TUR ATRADĀS MEDIĶIS KĀRLIS RĀCENIS, KURŠ NEAIZRĀDĪJA NEVIENAM UN PATS VIESOJĀS BEZ MASKAS - BILŽU GALERIJĀ 4. un 5. BILDE.

"Tas gan nenozīmē, ka Covid-19 nevar viņam kaitēt, bet ja viņš nebūtu vakcinēts, varbūt viņam jau sen būtu gals. Ziņas šorīt bija, ka viņam nav tā smagākā slimības gaita, ka nav jābāž rīklē truba, kas ir tas pēdējais solis. Viņam varbūt iet uz labo pusi," piebilst Jānis Rītiņš.

Savukārt portālam Jauns.lv šefpavāra brālis Jānis Rītiņš 2022. gada 10. janvāra vakarā pauž, ka Mārtiņš svētdien ticis nogādāts reanimācijā un tur atrodas joprojām, bet stāvoklis nedaudz stabilizējas.

"Gribas ticēt, ka sliktākajam Mārtiņš ir ticis cauri," saka Jānis, atklājot, ka brālim ir Covid-19 Delta paveids, un sakot lielu paldies ārstiem, kas šobrīd rūpējas par Mārtiņu.

2021. gada 1. decembrī tika prezentēta filoloģijas zinātņu doktores un bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna mīļotās sievietes Lindas Apses grāmata "De Profundis. Mārtiņš Rītiņš" - par šefpavāru Mārtiņu Rītiņu. Šajā autobiogrāfijā gluži kā grēksūdzē slavenais virtuves virtuozs pilnībā "izlicis uz paplātes" savas dzīves visilgāk noslēpumā turētās patiesības - gan par savulaik skaudro cīņu ar alkohola atkarību, gan par netradicionālo seksuālo orientāciju.

Grāmatas prezentācijas pasākumā šefpavārs izskatījās dzīvespriecīgs un vesels. Taču, kā runā, veselības likstas Rītiņu vajājot jau kādu laiku.

Smalkajās aprindās dzirdēts, ka neilgi pēc priecīgā notikuma Rītiņš inficējies ar Covid-19.

Konteksts:

1. decembrī prezentēta bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna mīļotās sievietes Lindas Apses grāmata "De Profundis. Mārtiņš Rītiņš" - par šefpavāru Mārtiņu Rītiņu. Tomēr grāmatas prezentācija nonākusi likumsargu redzeslokā. Par pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumu sodīs gan pasākuma saimniekus, gan viesus.

"Veicot interneta resursu pārlūkošanu, tika konstatētas interneta vidē esošas ziņas par kādu saviesīgu pasākumu, kas norisinājās 1. decembrī Rīgā un šķietami pārkāpj valstī noteikto rīkojumu par pulcēšanās ierobežojumiem ārkārtējās situācijas laikā," izdevumam "Privātā Dzīve" atzina Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

8. decembrī POLICIJĀ tika sākts administratīvais process. Pats Mārtiņš Rītiņš atklāj, ka līdz viņam šāda informācija nav nonākusi, un piebilst, ka ļaudis pasākumā uzrādīja Covid-19 sertifikātus.

Tā kā telpu ietilpība viņa restorānu zaļajā režīmā ļauj vienlaikus apmeklēt 34 cilvēkiem, viņš uzskatījis, ka rīkojas, ievērojot likumu.

Ļoti garšīga saruna pirms 3 nedēļām - 2021.gada nogalē.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Niola Lilienfelde 22.01.2022 01:34
Skumji! Cilvēks ticēja , bet nācās vilties un smagi ciest!
Pierādījums valdības meliem!
1 0 atbildēt
Dainis Šķēle 19.01.2022 01:09
Zilais ,lien vēl smalkajās aprindās ,kur dāmas jaspaida-jamīlē ,nevis uz kungiem jalūr,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
0 3 atbildēt
AUSMA KALNIŅA 18.01.2022 22:58
.....KAM *DIEVS LĒMIS * , TO NEVAR IZMAINĪT
0 3 atbildēt
Igors Trusinskis 18.01.2022 22:56
pilnībā potēts balstīts nu lūk rezultāts ....
0 3 atbildēt
Biruta 18.01.2022 22:20
Izturību Mārtiņam!
6 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV