Supernova 2022 izgāzusies! Absolūtā līdere Aminata saslimusi ar Covid-19

Publicēts: 05.02.2022, Komentāri: 9
Vien dažas stundas pirms dziesmu konkursa Supernova 2022 pusfināla, kurā par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā, sacenšas 17 mūziķi, dziedātāja Aminata paziņojusi, ka ir saslimusi, tādēļ priekšnesums notiks attālināti.

Tieši Aminatu Bukmeikeri izcēluši kā potenciālo Latvijas Eirovīzijas atlases uzvarētāju. Tomēr konkurss vienalga notiek LTV tiešraidē.

AMINATAS NEGAIDĪTAIS PAZIŅOJUMS FOTOGALERIJĀ 4.BILDĒ

"Man ir ne pārāk labas ziņas! Dažreiz dzīvē lietas notiek ne tā, kā plānots, un diemžēl es esmu saslimusi," sociālajā tīklā ziņo māksliniece.

"Šobrīd es atrodos pašizolācijā un, ja viss būs labi, varēšu iet ārā nākamās nedēļas nogalē. Tas nozīmē, ka šodien nevarēšu piedalīties "Supernovā", atrodoties uz skatuves LTV studijā ar pārējiem dalībniekiem," skaidro Aminata, vienlaikus piebilstot, ka uzstāsies attālināti.

Esmu gatava izmantot vienīgo iespēju, kas man ir - uzstāties attālināti, no mājām. Šobrīd, tas ir vienīgais veids. Man ir saslimšanas simptomi, bet es tik un tā vēlos pārstāvēt savu dziesmu “I’m Letting You Go”, cik vien labi spēšu. Es atvainojos visu skatītāju priekšā, ka nespēšu šodien sniegt pilnvērtīgu priekšnesumu, un ceru uz jūsu sapratni.

Turējos vesela un ne reizi nebiju pārslimojusi… Un pirmo reizi saslimu tieši pirms tik svarīga notikuma savā karjerā."


Dziedātājas privātās dzīves gaitas bilžu galerijā


Uzziņai:

Konkursa "Supernova 2022" pusfinālā iekļuvuši "Aminata" ar dziesmu "I'm Lettting You Go", Beatrise Heislere ar dziesmu "On the Way Home", "Bermudu divstūris" ar dziesmu "Bad", "Bujāns" ar dziesmu "He, She, You & Me", "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad", Elīna Gluzunova ar dziesmu "Es pabiju tur", "Inspo" ar dziesmu "A Happy Place" un "Katō" ar dziesmu "Promises".

Vienlaikus iespēja piedalīties pusfinālā būs arī Lindai Rušeniecei ar dziesmu "Pay My Own Bills", Markum Rivam ar dziesmu "If You're Gonna Love Me", "Mēs jūs mīlam" ar dziesmu "Ritch Itch", Mikam Dukuram ar dziesmu "First Love", "Patrikam Peterson" ar dziesmu "Can't Get You Outta My Head", "Raum" ar dziesmu "Plans", apvienībai "The Coco'nuts" ar dziesmu "In And Out of the Dark", kā arī "Zelmai" ar dziesmu "How", kā arī Mikam Galvanovskim ar dziesmu "I’m Just a Sinner".

No pusfināla "Supernovas" fināla šovam kvalificēsies desmit dalībnieki, kuri būs ieguvuši augstāko vērtējumu. Žūrijai un LTV būs iespēja finālam izvirzīt vienpadsmito dalībnieku, taču "wild card" varēs izvēlēties arī nepiešķirt.

Gan pusfinālā, gan finālā skatītāju īsziņu un telefonbalsojuma rezultātus saskaitīs kopā ar žūrijas balsojuma rezultātiem. Katrai skatītāja balsij būs būtiska nozīme - par savu favorītu no viena tālruņa numura varēs zvanīt un sūtīt īsziņas neierobežotā skaitā.

Dziesmu un izpildītāju iekļūšanu "Supernova 2022" pusfinālā noteica LTV izvēlētā žūrija. Konkursa mērķis ir atrast mākslinieku un populārās mūzikas skaņdarbu, kas pārstāvēs Latviju "Eirovīzijas" dziesmu konkursā Turīnā šogad maijā.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Edīte Balode 26.02.2022 22:53
Vēl vienu gadu neviens nedzirdēs AMINATAS skaisto, interesanto balsi....bet viņa izturēs...
1 0 atbildēt
Valentīna Saleniece 09.02.2022 01:05
Žēl ka tā! Veseļojaties Aminata!
1 0 atbildēt
Jānis Aleksis 06.02.2022 21:22
Nepietiek vienreiz par to jobano kovidi. Citas slimības jau laikam vairāk neeksistē kā tikai kovidafēra.
0 2 atbildēt
Klausītājs 06.02.2022 09:33
Es par Busuli biju labākās domās, kkādu zilo vali attēlo, vēmiens nāk, kā arī citi dalībnieki, normālu veču paliek arvien mazāk!!!!
3 0 atbildēt
bee 06.02.2022 00:18
ļoti vāja supernova šogad
2 0 atbildēt
Atis 05.02.2022 23:00
Veiksmes, veseļojies!
3 0 atbildēt
SKUMJI 05.02.2022 22:58
bez Aminatas tur uz Itāliju var nesūtīt tieši nevienu!!!!
4 0 atbildēt
ir oki 05.02.2022 22:55
tāpat uzvarēs
4 0 atbildēt
Cool vis būs 05.02.2022 22:51
Turies, Aminata!
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV